VISI BELAIDŽIAI GARSIAKALBIAI

Nešiojamasis belaidis BLUETOOTH® / „Wi-Fi“ garsiakalbis

SRS-X99
Nešiojamasis belaidis BLUETOOTH® / „Wi-Fi“ garsiakalbis nuotrauka

RMK

€ 713,00

(įsk. PVM)
Nešiojamasis belaidis BLUETOOTH® / „Wi-Fi“ garsiakalbis vaizdai
Nešiojamasis belaidis BLUETOOTH® / „Wi-Fi“ garsiakalbis vaizdai
Nešiojamasis belaidis BLUETOOTH® / „Wi-Fi“ garsiakalbis vaizdai
Nešiojamasis belaidis BLUETOOTH® / „Wi-Fi“ garsiakalbis vaizdai

Funkcijos

Didelės raiškos garsas 

Nuo šaltinio iki garsiakalbio – „Sony“ sujungė įvairias technologijas, kad galėtumėte mėgautis nepriekaištingu garsu. Skaitmeniniai stiprintuvai ir specialūs aukštųjų dažnių garsiakalbiai atkuria kiekvieną aukštos raiškos garso failo atgarsį, taigi girdėsite kiekvieną atgarsį tokį, kokį jį sukūrė atlikėjas. Skaitmeninio apdorojimo programinė įranga pagerina suglaudintus MP3 failus ir atkuria prarastus garso tonus. 

2.1 kan. sistema ir galingas garsas 

154 W galios garsas per 2.1 kan. garsiakalbių sistemą. Du vidutinio dažnių diapazono feromagnetinio skysčio garsiakalbiai itin aiškiai atkuria vokalą ir sudėtingas melodijas, o jiems padeda plačios sklaidos itin aukštų dažnių garsiakalbiai, kuriais atkuriami spengiantys plačiai pasklindantys aukštieji tonai. Galingas žemųjų dažnių garsiakalbis veikia kaip pasyvieji spinduoliai, todėl atkuriami itin stiprūs žemieji tonai. Todėl galite mėgautis muzika aiškiu, galingu garsu, nesvarbu, koks yra garsumas. 

Sustiprinkite žemuosius tonus per žemųjų dažnių garsiakalbį ir du pasyviuosius spinduolius 

Mėgaukitės stipriais žemaisiais tonais iš kompaktiško garsiakalbio. Du pasyvieji spinduoliai veikia kartu su žemųjų dažnių garsiakalbiu ir reaguodami į garsiakalbyje judantį orą ir sukuria dirbtiną erdvę garsiakalbio korpuse. Dėl šios erdvės garsiakalbyje juda didesnis oro srautas ir tai užtikrina itin aukštos kokybės garsą iš mažo įrenginio, ypač žemųjų dažnių. 

Feromagnetinio skysčio garsiakalbiai – aiškesnis, galingesnis garsas 

Sukūrus naują konstrukciją vietoje įprastų garsiakalbių virpesių slopintuvų panaudota feromagnetinio skysčio garsiakalbių technologija, todėl stipriai sumažinama triukšmų ir iškraipymų, o atkuriamas garsas tampa aiškesnis ir galingesnis. NASA sukurta feromagnetinio skysčio technologija suteikia galimybę į mažesnę erdvę įtalpinti geriau garsą atkuriančius, efektyviau veikiančius garsiakalbius – tai labai praverčia kuriant kompaktiškus aukštos klasės garsiakalbius. 

Itin aukštų dažnių garsiakalbiai 

Itin aukštų dažnių garsiakalbius įtaisydama priekinėje ar viršutinėje dalyje „Sony“ sukūrė itin platų garso lauką, kuriame per visą sritį išlaikoma ta pati aukšta kokybė. Tai puikus priedas, padėsiantis atkurti didelės raiškos garsą nepaisant garsiakalbio vietos. 

„S-Master HX“ skaitmeninis stiprintuvas 

Integruotas „S-Master HX“ skaitmeninis stiprintuvas padeda išryškinti geriausias didelės raiškos garso savybes. Tai pasiekiama sumažinant garso triukšmų lygius, kurie paprastai girdimi aukštųjų dažnių diapazone, todėl galite mėgautis švariu, aiškiu garsu. 

DSEE HX atkuria jūsų muzikos failus 

Aukštesnė nei CD kokybė. DSEE HX sistema, paremta mūsų sukurta DSEE technologija, konvertuoja į didesnę raišką suglaudintus garso failus iki didelės raiškos garsui artimo lygio. Atkurdama subtiliausius originalaus įrašo niuansus, kurie dingo suglaudinimo procese, DSEE HX sistema visą jūsų muziką perteikia sodriu, studijos kokybės garsu. 

„ClearAudio+™“ – kokybiškesnė muzika 

„Clear Audio+™“ – unikali technologija, kuri atspindi „Sony“ patirtį skaitmeninio signalo apdorojimo srityje, sukauptą kelias kartas tobulinant atkuriamą garsą – ji padeda atkurti sodrų aukštos kokybės garsą. 

Aukštos kokybės belaidės transliacijos 

LDAC – tai nauja „Sony“ garso technologija, kuri leidžia mėgautis aukštos kokybės garsu belaidžiu ryšiu per „Bluetooth®“. Kadangi perduodama 3 kartus daugiau duomenų, LDAC suteikia galimybę klausytis jums patinkančios muzikos belaidžiu ryšiu. 

Klausykitės muzikos vienu palietimu

Įdiegus NFC (artimo lauko ryšio) technologiją, nebereikia laidų ir sudėtingų nustatymų. Tiesiog pridėkite išmanųjį telefoną ar kitą įrenginį* su NFC funkcija prie ant korpuso esančios N žymos ir paleiskite muziką. Neturite NFC? Ne bėda. Įrenginius galite susieti ir rankiniu būdu „Bluetooth®“ nustatymuose. *Žr. suderinamų įrenginių sąrašą

Rasti suderinamus įrenginius

Muzika sklando ore 

„Wi-Fi®“ garso transliavimo funkcija suteikia galimybę mėgautis mėgstamu „iTunes®“ turiniu per įrenginius su „AirPlay“ funkcija ir pasiekti muzikos failus DLNA palaikančiame kompiuteryje ar namų medijos serveryje. 

Leiskite muziką keliuose kambariuose 

Užpildykite namus mėgstamų įrašų garsais naudodami klausymosi keliuose kambariuose funkciją. Klausymosi keliuose kambariuose funkcija leidžia naudotis tokiais režimais kaip „Grupė“, kai ta pati muzika vienu metu skamba per kelis garsiakalbius, ir „Vienas“, kai per kelis garsiakalbius galima leisti skirtingą muziką.

Sujunkite savo muziką naudodamiesi „Sony | Music Center“

Atsisiųskite „Sony | Music Center“ į išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį ir valdykite savo muzikos kolekciją. Prisijunkite naudodami „Bluetooth®“ arba „Wi-Fi®“ ir bet kada pasieksite mėgstamą muziką, ar ji būtų saugoma kompiuteryje, serveryje ar naudojant interneto muzikos paslaugą. Šią programą galima naudoti ir reguliuojant garso nustatymus, kad garsas klausantis keliuose kambariuose būtų subalansuotas ir aukštos kokybės. 

Patogus valdymais intuityviais valdikliais 

SRS-X99 – tai modernus bei paprastas ne tik formų, bet ir veikimo atžvilgiu. Stiklinėje viršutinėje valdymo skydelio dalyje įtaisyti lietimui jautrūs mygtukai, kurie pradeda šviesti mostelėjus virš jų. Be to, jį galite lengvai valdyti ir susieti su „Bluetooth®“ įrenginiais, stilius išliks toks pat nepriekaištingas. 

Suderinami formatai 

Be MP3 ir AAC formatų, SRS-X99 taip pat palaiko įvairius didelės raiškos garso failų tipus. Pavyzdžiui: FLAC, WMA ir L.PCM (WAV, AIFF). 

„Definitive Outline“ dizainas 

Lygus paviršius ir aptakios linijos puikiai dera prie interjero ir išsiskiria minimalistiniu dizainu. Išryškintos briaunos – išskirtinė „Definitive Outline“ dizaino savybė. 

Lengvas būdas persiųsti muziką į garsiakalbius

„Chromecast built-in“ suteikia galimybę transliuoti mėgstamas muzikos programas iš asmeninio įrenginio į garsiakalbius. Tiesiog bakstelėkite transliacijos mygtuką muzikos programoje „Android“ telefone arba planšetiniame kompiuteryje, „iPhone“, „iPad“, „Mac®“, „Windows“ nešiojamajame kompiuteryje ar „Chromebook“, pasirinkite garsiakalbį arba garsiakalbių grupę ir pradėkite.

USB-A ir USB-B suteiks daugiau ryšio galimybių 

Prie belaidžio garsiakalbio su dviejų tipų USB prievadais galite prijungti visus reikiamus įrenginius. USB-A prievadas puikiai tiks MP3 grotuvams, „iPhone“ ar „iPad“ prijungti ir įkrauti bei USB atmintinėms prijungti, didelės raiškos garsui ir MP3 failams transliuoti. Antrasis USB-B prievadas yra skirtas kompiuteriui prijungti, kad skaitmeninius įrašus galėtumėte atkurti tiesiai iš savo muzikos bibliotekos nesugadindami iš kompiuterio siunčiamo garso signalo. 

Specifikacijos

Kiekviena daina atkuriama išskirtinai aiškiai didele raiška ir itin sklandžiai transliuojama belaidžiu ryšiu. Tai įmanoma tik naudojant stilingąjį SRS-X99 belaidį garsiakalbį. Suderinus inžinierių sukauptą patirtį ir dailų dizainą, išskirtinės kokybės garsą galima atkurti per vieną, dailų garsiakalbį, kuris papuoš jūsų namų interjerą. 
  • Suderinamas su didelės raiškos garsu 

  • DSEE HX konvertuoja muzikos failus į didelės raiškos garsui artimą kokybę

  • „S-Master HX“ skaitmeninis stiprintuvas užtikrina puikią garso kokybę 

  • 7 garsiakalbiai (2 feromagnetinio skysčio), 8 stiprintuvai

  • Paprasta prijungti per „Bluetooth®“, naudojant NFC™ vieno palietimo funkciją

Garsiakalbių tipas
itin aukštų dažnių garsiakalbis (viršuje): apie 19 mm skersmens x 2 / itin aukštų dažnių garsiakalbis (priekyje): apie 19 mm skersmens x 2 / vidutinių dažnių garsiakalbis: apie 50 mm skersmens x 2 / žemųjų dažnių garsiakalbis: apie 94 mm skersmens x 1
Išvesties galia
154 W:
Įvesčių ir išvesčių lizdai
Stereogarso įvesties minijungtis, USB
WiFi®
Taip
AirPlay
Taip
„Chromecast built-in“
Taip
Spotify Connect
Taip

Kas sudaro komplektą

Nuotolinis valdymas, AAA baterijos (nuotolinio valdymo pultui), Kintamosios srovės laidas, Valymo šluostė, Garsiakalbio grotelių nuėmimo įrankis

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Apdovanojimai

Apdovanojimai