SRS-X99

Aukštos kokybės belaidis garsiakalbis

Mėgaukitės išskirtiniu kiekvienos dainos didelės raiškos garsu ir naudokitės kokybiškomis belaidėmis transliacijomis – tai nepriekaištingo stiliaus SRS-X99 belaidis garsiakalbis.

BELAIDŽIAI GARSIAKALBIAI

Nešiojamasis belaidis BLUETOOTH® / „Wi-Fi“ garsiakalbis

SRS-X99

Nešiojamasis belaidis BLUETOOTH® / „Wi-Fi“ garsiakalbis nuotrauka

RMK

€ 713,00

(įsk. PVM)

Tiksliai taip, kaip norėjo atlikėjai

Mėgaukitės subtiliais studijos kokybės garso niuansais didelės raiškos garsu, kurio kokybė yra geresnė nei CD. Aistra muzikai suvienija visus komponentus – pradedant signalu, baigiant garsiakalbiais, todėl atrodo, kad atlikėjo klausytumėte čia pat.

Nauja klausymosi be laidų era

Kokybiškas LDAC™ transliavimas ir klausymasis keliuose kambariuose

Kitokie klausymosi pojūčiai naudojant belaidį SRS-X99 garsiakalbį. Mūsų sukurtas LDAC kodekas įgalina kokybišką belaidį transliavimą per „Bluetooth®“. Suderinus su klausymusi keliuose kambariuose, visuose jūsų namuose skambės kokybiškas garsas, kurį atkursite iš bet kokio šaltinio. 

Peržiūrėti vaizdo įrašą

Susipažinkite su SRS-X99 iš arčiau ir sužinokite, kaip belaidžiu ryšiu galite klausytis kokybiško didelės raiškos garso.

Kai veikia didelės raiškos garso technologija

Didelės raiškos garsas – tai visas rinkinys skaitmeninių procesų, kuriuos naudojant galima užkoduoti ir atkurti muziką, didesniais diskretizacijos dažniais, nei naudojama CD įrašuose.

44,1 KHZ / 16 BITŲ [CD]
96 KHZ / 24 BITŲ [DIDELĖS RAIŠKOS]

Sukurtas atkurti išskirtinį garsą

Septyni garsiakalbiai, kurių kiekvienam yra skirtas atskiras stiprintuvas, atkuria 45 Hz–40 kHz garsų diapazoną. Kartu jie atkuria itin tikslų garsą, pradedant žemaisiais ir baigiant pačiais aukščiausiais dažniais, kad galėtumėte mėgautis didelės raiškos garsu. 

Išskirtinė garso kokybė naudojant „S-Master HX“ skaitmeninį stiprintuvą

Tokio natūralaus garso dar negirdėjote

„S-Master HX™“ skaitmeninio stiprintuvo technologija, pritaikyta didelės raiškos garsui, mažina iškraipymus ir triukšmų lygį plačiame dažnių diapazone, todėl atkuriamas sodrus, tikslus garsas.

Patobulinkite suglaudintus muzikos failus su DSEE HX

Patobulinti muzikos įrašai

Pasitelkus DSEE HX™ esamas garso šaltinis konvertuojamas prilyginant jį didelės raiškos garsui, todėl muzika skamba, lyg būtumėte įrašų studijoje ar koncerte.

Optimaliausi garso nustatymai su „ClearAudio+“

Klausykitės garsiai ir aiškiai

„ClearAudio+™“ optimizuoja garsą, kad išgirstumėte kiekvieną toną.

Plati „Bluetooth®“ garsiakalbio klausymosi sritis ir kambarį užpildantis garsas 

Kambarį pripildysite garso, ne garsiakalbiais

Priekyje viršuje tvirtinami itin aukštų dažnių garsiakalbiai išplečia atkuriamo garso diapazoną, todėl galite pasinerti į muziką, kuri prilygsta gyvam pasirodymui.

Aukštos kokybės belaidės garso transliacijos

LDAC – nauja „Sony“ technologija, kurią naudodami galėsite mėgautis kokybišku garsu per „Bluetooth®“ nenaudodami jokių laidų. Perduodama tris kartus daugiau duomenų, LDAC užtikrina kokybišką muzikos klausymąsi be laidų.

„AirPlay“ garsas

„AirPlay“ garsas

Klausykitės muzikos iš įrenginių su „AirPlay“.

Vieno palietimo NFC™ ir „Bluetooth®“

Vieno palietimo NFC™ ir „Bluetooth®“

Bakstelėkite ir susiekite suderinamą įrenginį naudodami NFC. Prisijunkite per „Bluetooth®“ ir leiskite muziką belaidžiu ryšiu.

„Wi-Fi®“ ryšys

DLNA ryšys

Leiskite muziką iš kompiuterio ir serverio.

Klausykitės muzikos kitame kambaryje

Naudodami programa „Sony | Music Center“ valdomą muzikos klausymosi keliuose kambariuose funkciją, klausykitės tos pačios dainos visuose namuose. Su „Sony | Music Center Link“ sugrupuokite pasirinktus „Sony“ garsiakalbius ir pailguosius garsiakalbius, o tada keliuose kambariuose transliuokite muziką iš įvairių šaltinių – išmaniojo telefono, kompiuterio ar savo DLNA tinklo.

Lengvai pasiekite savo muziką

Džiaukitės lengva prieiga prie įvairiausios muzikos ir kito turinio – tokią galimybę suteikia „Chromecast built-in“ (anksčiau – „Google Cast™“) ir „Spotify Connect“.

„Chromecast built-in“

„Chromecast built-in“

Transliuokite muziką, internetines radijo laidas ir interneto transliacijas iš išmaniojo telefono, planšetinio ar nešiojamojo kompiuterio į savo garso įrenginį. Tiesiog spustelėkite transliacijos mygtuką.

Spotify®

Spotify Connect

Leiskite „Spotify“ savo garso įrenginyje naudodami „Spotify“ programą kaip nuotolinio valymo pultą.

Transliuokite per „Chromecast built-in“

Transliuokite muziką, interneto transliacijas ir radiją iš daugiau nei 100 garso programų, įskaitant „Google Play™ Music“ ir dar daugiau.

Media Object


Pamatykite, kaip tai veikia

 • Transliavimo paslaugos
 • Garso kokybė
 • Išmaniojo telefono akumuliatorius
 • Lankstus klausymas

Suvienykite muziką

Naująja programa „Sony | Music Center“ transliaciją valdyti paprasta

Naudodami programą „Sony l Music Center“, įrašus valdysite lengvai ir intuityviai. Tiesiog įdiekite „Sony l Music Center“ į pasirinktą išmanųjį telefoną ir šia viena programa reguliuokite muzikos atkūrimą, įrenginio nustatymus ir kitas funkcijas.

Muziką ir klausymąsi keliuose kambariuose valdykite programa „Sony | Music Center 3.0“

Patogus valdymas ir puikios ryšio galimybės

Klausykitės muzikos naudodami belaidį ryšį arba prisijunkite naudodami laidą ir lietimo gestais patogiai valdykite atkuriamą muziką.

 • Garsiakalbio viršus
 • Garsiakalbio nugarėlė 

Jūsų muzika – taip, kaip patinka jums

Didesnės klausymosi galimybės dėl platesnio kodekų palaikymo

Išskirtinių klausymosi galimybių ir skaitmeninių technologijų junginys – SRS-X99 yra suderinamas su įvairiais populiariais kodekais, glaudintais ar neglaudintais įrašais, „Mac®“ ar kompiuteriais. 

Atkurkite suglaudintus muzikos failus naudodami platų kodekų palaikymą

Dizainas, kuriam apibūdinti trūksta žodžių

„Definitive Outline“ dizainas

Įspūdingo dizaino SRS-X99 susijungia stilius ir turinys. Išryškintos briaunos – išskirtinė „Definitive Outline“ dizaino savybė, kuri padeda sukurti aptakią sistemą, idealiai susiliejančią su jūsų interjeru.

Nepriekaištingas stilius ir garsas

Elegantiškas ir kompaktiškas minimalistinio dizaino SRS-X99 įrodo, kad norint atkurti galingą garsą, nebūtina turėti didelius garsiakalbius. 

Minimalistinio dizaino belaidis „Bluetooth®“ garsiakalbis

Visur tinkantis

Dėl stilingo SRS-X99 dizaino jį lengvai priderinsite kiekviename kambaryje.

Apšviesti belaidžio „Bluetooth®“ garsiakalbio valdikliai

Intuityvus valdymas

Intuityvus ir elegantiškas ne tik formų, bet ir veikimo atžvilgiu. Mostelėkite ranka per stiklinį priekinį skydelį ir kontroliuokite garsumą ir susiejimą per „Bluetooth®“ naudodami nušvitusius lietimui jautrius mygtukus.

Techniniai duomenys ir funkcijos
Kiekviena daina atkuriama išskirtinai aiškiai didele raiška ir itin sklandžiai transliuojama belaidžiu ryšiu. Tai įmanoma tik naudojant stilingąjį SRS-X99 belaidį garsiakalbį. Suderinus inžinierių sukauptą patirtį ir dailų dizainą, išskirtinės kokybės garsą galima atkurti per vieną, dailų garsiakalbį, kuris papuoš jūsų namų interjerą. 
 • Suderinamas su didelės raiškos garsu 

 • DSEE HX konvertuoja muzikos failus į didelės raiškos garsui artimą kokybę

 • „S-Master HX“ skaitmeninis stiprintuvas užtikrina puikią garso kokybę 

 • 7 garsiakalbiai (2 feromagnetinio skysčio), 8 stiprintuvai

 • Paprasta prijungti per „Bluetooth®“, naudojant NFC™ vieno palietimo funkciją

Garsiakalbių tipas
itin aukštų dažnių garsiakalbis (viršuje): apie 19 mm skersmens x 2 / itin aukštų dažnių garsiakalbis (priekyje): apie 19 mm skersmens x 2 / vidutinių dažnių garsiakalbis: apie 50 mm skersmens x 2 / žemųjų dažnių garsiakalbis: apie 94 mm skersmens x 1
Išvesties galia
154 W:
Įvesčių ir išvesčių lizdai
Stereogarso įvesties minijungtis, USB
WiFi®
Taip
AirPlay
Taip
„Chromecast built-in“
Taip
Spotify Connect
Taip

Kas sudaro komplektą

Nuotolinis valdymas, AAA baterijos (nuotolinio valdymo pultui), Kintamosios srovės laidas, Valymo šluostė, Garsiakalbio grotelių nuėmimo įrankis

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Apdovanojimai

Apdovanojimai