VISI BELAIDŽIAI GARSIAKALBIAI

Nešiojamasis belaidis BLUETOOTH® / „Wi-Fi“ garsiakalbis

SRS-X88
Nešiojamasis belaidis BLUETOOTH® / „Wi-Fi“ garsiakalbis nuotrauka

whiteblack

RMK

€ 438,00

(įsk. PVM)
Nešiojamasis belaidis BLUETOOTH® / „Wi-Fi“ garsiakalbis vaizdai
Nešiojamasis belaidis BLUETOOTH® / „Wi-Fi“ garsiakalbis vaizdai
Nešiojamasis belaidis BLUETOOTH® / „Wi-Fi“ garsiakalbis vaizdai
Nešiojamasis belaidis BLUETOOTH® / „Wi-Fi“ garsiakalbis vaizdai
Nešiojamasis belaidis BLUETOOTH® / „Wi-Fi“ garsiakalbis vaizdai
Nešiojamasis belaidis BLUETOOTH® / „Wi-Fi“ garsiakalbis vaizdai
Tiksliai taip, kaip norėjo atlikėjai

Mėgaukitės subtiliais studijos kokybės garso niuansais didelės raiškos garsu, kurio kokybė yra geresnė nei CD. Aistra muzikai suvienija visus komponentus – pradedant signalu, baigiant garsiakalbiais, todėl atrodo, kad atlikėjo klausytumėte čia pat.

Kai veikia didelės raiškos garso technologija

Didelės raiškos garsas – tai visas rinkinys skaitmeninių procesų, kuriuos naudojant galima užkoduoti ir atkurti muziką, didesniais diskretizacijos dažniais, nei naudojama CD įrašuose.

44,1 KHZ / 16 BITŲ [CD]
96 KHZ / 24 BITŲ [DIDELĖS RAIŠKOS]
Sukurta išskirtiniam garsui

Du itin aukštų dažnių garsiakalbiai, du vidutinio diapazono garsiakalbiai ir žemųjų dažnių garsiakalbis veikia kartu, gaudami signalą iš penkių didelės galios stiprintuvų, ir yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų – tai muzika jūsų ausims.

S-Master™ HX

„S-Master HX™“ skaitmeninio stiprintuvo technologija, pritaikyta didelės raiškos garsui, mažina iškraipymus ir triukšmų lygį plačiame dažnių diapazone, todėl atkuriamas sodrus, tikslus garsas.

Patobulinti muzikos įrašai

Pasitelkus DSEE HX™, esamas garso šaltinis konvertuojamas prilyginant jį didelės raiškos garsui, todėl muzika skamba, lyg būtumėte įrašų studijoje ar koncerte.

ClearAudio+

„ClearAudio+™“ optimizuoja garsą taip, kad aiškiai girdėtumėte kiekvieną muzikos toną.

Mėgaukitės kiekviena nata

Įprastuose stiprintuvuose dėl skaitmeninių-analoginių konvertavimų nukenčia kokybė. „S-Master“ stiprintuvas yra 100 % skaitmeninis – didesnė galia be iškraipymų ir mažesni matmenys. Pritaikytas didelės raiškos garsui „S-Master HX“ skaitmeninis stiprintuvas sumažina triukšmų lygį ir tiksliai perteikia aukštuosius dažnius (daugiau nei 40 kHz).

Atkurkite visus suglaudintus failus

Skaitmeninio garso pagerinimo modulis HX (DSEE HX) konvertuoja suglaudintus skaitmeninius muzikos failus (MP3, ACC, ATRAC ir WMA) ir atkuria juos beveik didelės raiškos garso kokybe. DSEE HX atkuria glaudinant prarastus plataus diapazono garsus, todėl garsai yra sodrūs, natūralūs, prilygsta originalui.

LDAC: kokybiškas klausymasis be laidų

LDAC – nauja „Sony“ technologija, kurią naudodami galėsite mėgautis kokybišku garsu per „Bluetooth®“ nenaudodami jokių laidų. Perduodama tris kartus daugiau duomenų, LDAC išplečia muzikos klausymosi belaidžiu ryšiu galimybes, kad ir kokios muzikos klausytumėtės.

„AirPlay“ garsas
„AirPlay“ garsas

Klausykitės muzikos iš įrenginių su „AirPlay“.

Vieno palietimo NFC™ ir „Bluetooth®“
Vieno palietimo NFC™ ir „Bluetooth®“

Bakstelėkite ir susiekite suderinamą įrenginį naudodami NFC. Prisijunkite per „Bluetooth®“ ir leiskite muziką belaidžiu ryšiu.

„Wi-Fi®“ ryšys
DLNA ryšys

Leiskite muziką iš kompiuterio ir serverio.

Klausykitės muzikos kitame kambaryje

Naudodami programa „Sony | Music Center“ valdomą muzikos klausymosi keliuose kambariuose funkciją, klausykitės tos pačios dainos visuose namuose. Su „Sony | Music Center Link“ sugrupuokite pasirinktus „Sony“ garsiakalbius ir pailguosius garsiakalbius, o tada keliuose kambariuose transliuokite muziką iš įvairių šaltinių – išmaniojo telefono, kompiuterio ar savo DLNA tinklo.

Lengvai pasiekite savo muziką

Džiaukitės lengva prieiga prie įvairiausios muzikos ir kito turinio – tokią galimybę suteikia „Chromecast built-in“ (anksčiau – „Google Cast™“) ir „Spotify Connect“.

„Chromecast built-in“
„Chromecast built-in“

Transliuokite muziką, internetines radijo laidas ir interneto transliacijas iš išmaniojo telefono, planšetinio ar nešiojamojo kompiuterio į savo garso įrenginį. Tiesiog spustelėkite transliacijos mygtuką.

Spotify®
Spotify Connect

Leiskite „Spotify“ savo garso įrenginyje naudodami „Spotify“ programą kaip nuotolinio valymo pultą.

Transliuokite per „Chromecast built-in“

Transliuokite muziką, tinklalaides ir radiją iš daugiau nei 100 garso programų, įskaitant „YouTube Music“ ir dar daugiau.

Suvienykite muziką

Naująja programa „Sony | Music Center“ transliaciją valdyti paprasta

Naudodami programą „Sony l Music Center“, įrašus valdysite lengvai ir intuityviai. Tiesiog įdiekite „Sony l Music Center“ į pasirinktą išmanųjį telefoną ir šia viena programa reguliuokite muzikos atkūrimą, įrenginio nustatymus ir kitas funkcijas.

Puikios jungtys

Visada būkite prisijungę prie savo muzikos. Mėgaukitės belaide prieiga vienu prisilietimu, prisijungę per USB leiskite didelės raiškos įrašus arba iš naujo atraskite senas mėgstamas melodijas pagerinta kokybe per analoginę jungtį. 

Jūsų muzika – taip, kaip patinka jums

Didesnės klausymosi galimybės dėl platesnio kodekų palaikymo

Išskirtinių klausymosi galimybių ir skaitmeninių technologijų junginys – SRS-X88 yra suderinamas su įvairiais populiariais kodekais, glaudintais ar neglaudintais įrašais, „Mac®“ ar PC kompiuteriais.

Dizainas, kuriam apibūdinti trūksta žodžių

„Definitive Outline“ dizainas

Įspūdingame SRS-X88 dizaine sujungtas stilingumas ir galia. Išryškintos briaunos – išskirtinė „Definitive Outline“ dizaino savybė, kuri padeda sukurti aptakią formą, idealiai susiliejančią su jūsų interjeru.

Nepriekaištingas stilius ir garsas

Elegantiškas ir kompaktiškas minimalistinio dizaino SRS-X88 įrodo, kad norint atkurti galingą garsą, nebūtina turėti didelius garsiakalbius.

Visur tinkantis

Ar tai būtų virtuvė, svetainė ar miegamasis, stilingas SRS-X88 dizainas suteiks elegantišką akcentą jūsų kambariui.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Lengvai pagerinkite muzikos kokybę naudodami SRS-X88 – kompaktišką belaidį garsiakalbį, pritaikytą didelės raiškos garsui. Mėgaukitės savo muzika iš išmaniojo telefono, kompiuterio ar muzikos paslaugų. Du itin aukštų dažnių, du vidutinių dažnių, vienas žemųjų dažnių garsiakalbis ir du pasyvieji spinduoliai perteikia sodrų, jaudinantį garsą.
  • Suderinamas su didelės raiškos garsu

  • DSEE HX konvertuoja muzikos failus į didelės raiškos garsui artimą kokybę

  • „S-Master HX“ skaitmeninis stiprintuvas užtikrina puikią garso kokybę

  • 5 garsiakalbiai (2 magnetinio skysčio), 5 stiprintuvai

  • Paprastas prijungimas per „Bluetooth®“ naudojant NFC vieno palietimo technologiją

Garsiakalbių tipas
2,1 kan.
Garsiakalbio dydis
Itin aukštų dažnių garsiakalbis (priekinis): apie 20 mm skersmens x 2 / vidutinių dažnių garsiakalbis: apie 40 mm skersmens x 2 / žemųjų dažnių garsiakalbis: apie 69 mm skersmens x 1
Išvesties galia
90 W
Įvesčių ir išvesčių lizdai
eternetas, Stereogarso įvesties minijungtis, USB A, USB B
Perdavimo dažnių diapazonas
20–20 000 Hz (44,1 kHz diskretizacija)
WiFi®
Taip
AirPlay
Taip
„Chromecast built-in“
Taip
Spotify Connect
Taip

Kas sudaro komplektą

Nuotolinio valdymo pultas (RMT-CX9), Kintamosios srovės maitinimo adapteris, AAA dydžio baterijos nuotolinio valdymo pultui, Garsiakalbio grotelių nuėmimo įrankis, „Wi-Fi®“ paleidimo vadovas, Naudojimo instrukcijos, Garantijos kortelė

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka