BELAIDŽIAI GARSIAKALBIAI

SRS-NB10 belaidis apykaklės garsiakalbis

SRS-NB10
Juodo SRS-NB10 belaidžio garsiakalbio su kaklo lankeliu vaizdas trijų ketvirčių kampu

whitegray

RMK

€ 149,00

(įsk. PVM)
Moteris dėvi juodą SRS-NB10 belaidį garsiakalbį su kaklo lankeliu
Juodo SRS-NB10 belaidžio garsiakalbio su kaklo lankeliu vaizdas trijų ketvirčių kampu
Balto SRS-NB10 belaidžio garsiakalbio su kaklo lankeliu vaizdas trijų ketvirčių kampu
Juodo SRS-NB10 belaidžio garsiakalbio su galvos lankeliu vaizdas iš priekio
Juodo RS-NB10 belaidžio apykaklės garsiakalbio vaizdas iš viršaus
Geresnis darbo iš namų būdas

Dalyvaukite konferenciniuose skambučiuose. Klausykitės muzikos. Patogiai vaikštinėkite. SRS-NB10 belaidis apykaklės garsiakalbis darbą iš namų paverčia daug smagesne veikla.

Girdėkite aiškiai, tai svarbu atliekant kasdienius darbus

Pilno diapazono garsiakalbių blokas, kurio kampai pakelti į viršų, kad garsas būtų optimizuotas tik jūsų ausims, aiškiai girdėsite kiekvieną žodį, o kiti esantys kambaryje beveik nieko negirdės. Pasyvus spinduliuotuvas padidina žemus garsus, o pažangaus garso signalo apdorojimas sumažina atgalinį ryšį ir aidą, todėl joks susitikimas nereikalauja pastangų.

Detalus belaidžio kaklajuostinio garsiakalbio SRS-NB10 vaizdas iš viršaus su viso diapazono garsiakalbio įrenginio vieta
Detalus belaidžio kaklajuostinio garsiakalbio SRS-NB10 trijų ketvirčių vaizdas, kuriame matyti mikrofonų vieta
Būkite išgirsti net namų triukšme

Kas aplink jus bevyktų, jūsų balsas visada bus aiškiai girdimas dėl tikslaus balso parinkimo technologijos. Aukštos kokybės spindulį formuojantis masyvas, naudojantis du mikrofonus kartu su pažangiu garso signalo apdorojimu, leidžia SRS-NB10 perteikti skaidraus kaip krištolas kokybės balsą kitam pokalbyje dalyvaujančiam asmeniui ar žmonėms.

Palieskite norėdami kalbėti, palieskite norėdami klausytis

Kartais jūs kalbatės, kartais klausotės, o kartais jums tiesiog reikia privatumo tyloje. Lengvai valdykite mikrofoną konferencijose naudodami bendravimo programas tiesiog paprastu „MIC Mute“ (mikrofono nutildymas) mygtuko paspaudimu.

„MIC Mute“ (mikrofono nutildymas) mygtuko SRS-NB10 belaidžiame apykaklės garsiakalbyje stambus vaizdas
Garsumo mygtuko SRS-NB10 belaidžiame apykaklės garsiakalbyje stambus vaizdas
Garsumas toks, kokį mėgstate

Garsūs balsai, tylūs balsai, skambučiai yra aukščių ir tonų mišinys. Galite lengvai valdyti garsumą sureguliuodami iki sau patogaus lygio palietę garsumo mygtuką, esantį šio „Sony“ apykaklės garsiakalbio šone. Taip pat galite leisti ir pristabdyti, kai klausotės muzikos.

Dirbkite visą dieną, nenusiimkite visą dieną

Lengvas ir patogus belaidis kaklajuostinis garsiakalbis sukurtas darbui visą dieną, nuo pirmo susitikimo iki paskutinio skambučio. Tokie garsiakalbiai saugiai apjuosia kaklą ir švelniai gula ant pečių, kad galėtumėte juos dėvėti ir pabaigę darbus – galėsite klausytis muzikos, kol gaminate pietus arba tvarkotės.

Balto SRS-NB10 belaidžio apykaklės garsiakalbio vaizdas iš priekio
Jauskitės patogiai

Toks lengvas, kad pamiršite, jog jį dėvite. Lanksti elastomero juosta ant nugarėlės leidžia puikiai pritaikyti garsiakalbį.

Moteris, užsidėjusi baltą SRS-NB10 belaidį apykaklės garsiakalbį
Žinokite

Atviros ausies dizainas leidžia klausytis skambučių ir kartu žinoti, kas dedasi aplink jus.

Galingas ir praktiškas

Net darboholikams nereikės rūpintis dėl baterijos galiojimo laiko. Šis belaidis apykaklės garsiakalbis parengtas naudoti visą dieną verslo skambučiams, muzikos grojaraščiams, TV laidoms ir kt.

20 val. baterijos naudojimo laiko piktograma
Turi galios visai dienai

Turėdami 20 val. veikiančios baterijos atsargą, esate pasirengę dalyvauti ir dalyvauti, nesvarbu, prie kiek virtualių susitikimų jums reikės prisijungti.

Piktogramos, iliustruojančios, kad 10 minučių greitas įkrovimas gali suteikti iki 60 minučių naudojimo
Daugiau galios tada, kai jos prireikia

Jei liko nedaug įkrovos, 10 minučių greitas įkrovimas, naudojant pasirinktinį AC adapterį arba 0,5 A USB išvestį, suteiks jums iki valandos papildomo darbo ar pramogų.

Pradėkite dirbti Nusiraminkite su muzika.

Vienu metu sujunkite du prietaisus, pvz., nešiojamąjį kompiuterį ir išmanųjį telefoną. Tada, kai verslo skambutis ateina į jūsų nešiojamąjį kompiuterį, kai klausomės muzikos išmaniajame telefone, galite priimti skambutį tik vienu mygtuko „Play/Call“ (leisti / skambinti) paspaudimu kairiojoje apykaklės pusėje. Ir kai skambutis bus baigtas, grįšite prie savo mėgstamo grojaraščio – iš naujo prisijungti nereikės.

SRS-NB10 belaidžio apykaklės garsiakalbio, prijungto ir prie išmaniojo telefono, ir prie nešiojamojo kompiuterio, vaizdas.
Apsauga nuo aptaškymo. Jokių rūpesčių.

IPX4 apsauga nuo aptaškymo leidžia mėgautis mėgstamiausiomis laidomis ir melodijomis net atliekant nuobodžius kasdienius darbus, pvz., prausiantis.

Laikykite muziką ir filmus asmeniškai

Šis kaklajuostės garsiakalbis perduoda švarų suasmenintą garsą, net nedideliu garsu. Prijunkite prie televizoriaus, išmaniojo telefono arba muzikos grotuvo per „Bluetooth®“ technologiją ir mėgaukitės mėgstamais filmais, laidomis ir grojaraščiais, netrikdydami kaimynų, kambariokų ar kitų šeimos narių.

Gražaus dizaino

Šį stilingo ir paprasto dizaino lengvą garsiakalbį su kokybiškų medžiagų apdaila dėvėti ypač malonu.

Juodo RS-NB10 belaidžio apykaklės garsiakalbio vaizdas iš viršaus
Pajuskite kokybę

Dėl medžiaga dengtų garsiakalbių apykaklė atrodo aukščiausios klasės.

Dviejų – juodo ir balto – SRS-NB10 belaidžių apykaklės garsiakalbių trijų ketvirčių vaizdas
Pasirinkite spalvą

Šis nešiojamas garsiakalbis galimas anglies pilkos arba baltos spalvos, kad būtų galima priderinti prie namų biuro dekoro.

Trijų skirtingų medžiagų: medžio ir augalų plaušų, švaraus stiklo gabalėlių ir spalvoto plastiko detalių, indų vaizdas iš viršaus
Galvojame apie tvarumą

Mūsų gaminiai ne tik stilingi – juos kūrėme galvodami ir apie aplinką. Plastikas sudaro mažiau nei 10 procentų SRS-NB10 pakavimo medžiagos, atspindėdamas „Sony“ įsipareigojimą sumažinti mūsų gaminių ir veiklos poveikį aplinkai.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Belaidis apykaklės garsiakalbis, kuris guli ant jūsų pečių, kad būtų patogu dirbti iš namų. Skirtas konferenciniams skambučiams ir muzikos klausymui.
  • Tikslaus balso parinkimo technologija švariai perteikia jūsų balsą.

  • Pilno diapazono garsiakalbių blokas suteikia aukštos kokybės suasmenintą garsą

  • Lengvas ir patogaus dizaino, skirtas naudoti visą dieną

  • Baterija veikia iki 20 valandų, o pasinaudoję 10 minučių greituoju įkrovimu galėsite pramogauti 1 valandą

  • IPX4 apsaugos nuo aptaškymo dizainas

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka