VISI BELAIDŽIAI GARSIAKALBIAI

Nešiojamasis „BLUETOOTH®“ garsiakalbis „HG1 h.ear go“

SRS-HG1
Nešiojamasis „BLUETOOTH®“ garsiakalbis „HG1 h.ear go“ nuotrauka

redpinkgreengrayblack

RMK

€ 257,13

(įsk. PVM)
Nešiojamasis „BLUETOOTH®“ garsiakalbis „HG1 h.ear go“ vaizdai
Nešiojamasis „BLUETOOTH®“ garsiakalbis „HG1 h.ear go“ vaizdai
Nešiojamasis „BLUETOOTH®“ garsiakalbis „HG1 h.ear go“ vaizdai
Nešiojamasis „BLUETOOTH®“ garsiakalbis „HG1 h.ear go“ vaizdai
Nešiojamasis „BLUETOOTH®“ garsiakalbis „HG1 h.ear go“ vaizdai
Nešiojamasis „BLUETOOTH®“ garsiakalbis „HG1 h.ear go“ vaizdai
Nešiojamasis „BLUETOOTH®“ garsiakalbis „HG1 h.ear go“ vaizdai
Nešiojamasis „BLUETOOTH®“ garsiakalbis „HG1 h.ear go“ vaizdai
Nešiojamasis „BLUETOOTH®“ garsiakalbis „HG1 h.ear go“ vaizdai

Funkcijos

Didelės raiškos garsas – išskirtinė garso kokybė

Mėgaukitės skaitmenine muzika didelės raiškos garso formatu. Muzika įrašoma didesne sparta nei CD diskuose, padidinamas garso elementų skaičius per vieną sekundę ir spartos bitais tikslumas kiekviename šių elementų, todėl didelės raiškos garsas tiksliai perteikia atlikėjo įrašytą muziką. Išgirsite kiekvieną atokvėpį ar pastebėsite net menkiausią judesį – tiesiog jaudinanti patirtis.

NFC vieno lietimo funkcija – ryšys akimirksniu

Naudojant artimo lauko ryšio (NFC) ir „Bluetooth®“ technologijas nereikia laidų ir sudėtingų nustatymų. Įrenginį su NFC tiesiog pridėkite prie garsiakalbio, kad greitai, sklandžiai užmegztumėte ryšį, ir klausykite savo mėgstamos muzikos. Neturite NFC? Ne bėda. Junkitės per „Bluetooth®“.

LDAC™: pritaikyta didelės raiškos garso turiniui perduoti

LDAC gali būti naudojama su keliomis perdavimo spartomis atsižvelgiant į belaidžio ryšio sąlygas. Jums suteikiama galimybė mėgautis didelės raiškos garsu išskirtine garso kokybe, kuri beveik prilygsta didelės raiškos garso formatui, nes garo signalas perduodamas maks. sparta iki: 990 kbps (maždaug tris kartus daugiau duomenų nei tradiciniais „Bluetooth®“ garso įrenginiais). LDAC pagerina kokybę klausantis belaidžiu ryšiu, nesvarbu, kokios muzikos klausotės, ji skamba taip, kaip to norėjo atlikėjas.

Sujunkite kelis garsiakalbius naudodami „Sony | Music Center“

„Sony | Music Center“ programą naudokite pasirinktiems „Sony“ pailgiesiems ir kitiems garsiakalbiams jungti, tada leiskite muziką iš įvairių muzikos tarnybų, išmaniojo telefono, kompiuterio ar DLNA tinklo keliuose namų kambariuose.

Iki 12 val. veikiantis akumuliatorius – klausykitės ilgiau

Norite klausytis ilgiau? Su „h.ear go“, kai įrenginys yra visiškai įkrautas, nenaudodami laidų galite klausytis muzikos iki 12 valandų. 

Sujunkite savo muziką naudodamiesi „Sony | Music Center“

Atsisiųskite „Sony | Music Center“ į išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį ir valdykite savo muzikos kolekciją. Prisijunkite naudodami „Bluetooth®“ arba „Wi-Fi®“ ir bet kada pasieksite mėgstamą muziką, ar ji būtų saugoma kompiuteryje, serveryje ar naudojant interneto muzikos paslaugą. Šią programą galima naudoti ir reguliuojant garso nustatymus, kad garsas klausantis keliuose kambariuose būtų subalansuotas ir aukštos kokybės. 

Pajuskite EXTRA BASS™ jėgą

Dėl pritaikytos pažangios EXTRA BASS technologijos šis garsiakalbis yra puikus pasirinkimas visiems mėgstantiems EŠM ir šiuolaikinę muziką. „Sony“ skaitmeninių signalų procesorius – EXTRA BASS sustiprina sodrius žemuosius dažnius ir sumažina iškraipymus, kad galėtumėte mėgautis aiškiu garsu.

DSEE HX atkuria jūsų muzikos failus

Aukštesnė nei CD kokybė. DSEE HX sistema, paremta mūsų sukurta DSEE technologija, konvertuoja į didesnę raišką suglaudintus garso failus iki didelės raiškos garsui artimo lygio. Atkurdama subtiliausius originalaus įrašo niuansus, kurie dingo suglaudinimo procese, DSEE HX sistema visą jūsų muziką perteikia sodriu, studijos kokybės garsu.

„S-Master HX“ skaitmeninis stiprintuvas

Integruotas „S-Master HX“ skaitmeninis stiprintuvas padeda išryškinti geriausias didelės raiškos garso savybes. Tai pasiekiama sumažinant garso triukšmų lygius, kurie paprastai girdimi aukštųjų dažnių diapazone, todėl galite mėgautis švariu, aiškiu garsu.

„ClearAudio+™“ – kokybiškesnė muzika

„Clear Audio+™“ – unikali technologija, kuri atspindi „Sony“ patirtį skaitmeninio signalo apdorojimo srityje, sukauptą kelias kartas tobulinant atkuriamą garsą – ji padeda atkurti sodrų aukštos kokybės garsą.

Lengvas būdas persiųsti muziką į garsiakalbius

„Chromecast built-in“ suteikia galimybę transliuoti mėgstamas muzikos programas iš asmeninio įrenginio į garsiakalbius. Tiesiog bakstelėkite transliacijos mygtuką muzikos programoje „Android“ telefone arba planšetiniame kompiuteryje, „iPhone“, „iPad“, „Mac®“, „Windows“ nešiojamajame kompiuteryje ar „Chromebook“, pasirinkite garsiakalbį arba garsiakalbių grupę ir pradėkite.

Specifikacijos

Stilingas „h.ear go“ belaidis garsiakalbis atkuria įspūdingą garsą, yra nešiojamas ir lengvai prijungiamas.
  • Suderinamas su didelės raiškos garsu

  • Paprastas prijungimas per „Bluetooth®“ naudojant NFC vieno palietimo technologiją

  • EXTRA BASS™ – sodrus garsas

  • Lengva nešiojamoji konstrukcija

  • Akumuliatoriaus naudojimo trukmė – iki 12 val.

GARSIAKALBIO TIPAS
Viso diapazono
GARSIAKALBIO DYDIS
Viso diapazono: Apytiksl. 35 mm skersmens x 2
BATERIJOS NAUDOJIMO LAIKAS
12 val.
IŠVESTIES GALIA
12 W+12 W
ĮVESTIES IR IŠVESTIES GNYBTAI
Stereogarso įvesties minijungtis, USB mikrojungtis
DAŽNIŲ PERDAVIMO DIAPAZONAS
20–20 000 Hz (44,1 kHz diskretizacija)
WI-FI
Taip
CHROMECAST BUILT-IN
Taip
SPOTIFY CONNECT
Taip

Kas sudaro komplektą

Kintamosios srovės maitinimo adapteris, Naudojimo instrukcijos, Garantijos kortelė

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka