STIKLINIS GARSIAKALBIS „LSPX-S3“

Jauki atmosfera, itin aiškus garsas

Klausykitės tobulai derančio itin aiškaus garso per organinį stiklą. Akimirksniu sukurkite jaukią nuotaiką reguliuodami apšvietimą ir pasinaudodami raminančiu žvakės efektu.

Atsipalaiduokite, pasitelkdami garsą ir apšvietimą

Rytais jus pažadinantis arba jūsų svetainę apšviečiantis stilingo ir rafinuoto dizaino garsiakalbis nepriekaištingai dera bet kurioje aplinkoje. 

„Sony“ stiklinis garsiakalbis LSPX-S3 stovi ant rašomojo stalo šalia dirbančio asmens.
„Sony“ stiklinis garsiakalbis LSPX-S3 stovi ant valgomojo stalo, o jo skleidžiamos muzikos klausosi du pietaujantys asmenys.
Itin aiškus garsas per organinį stiklą

LSPX-S3 garsiakalbyje integruota technologija '„Advanced Vertical Drive“ pasitelkia tris paleidiklius, kurie liečiasi su organinio stiklo kraštu ir jį virpina, todėl garsas sklinda visomis kryptimis.

„Sony“ stiklinio garsiakalbio LSPX-S3 šoninio pjūvio vaizdas, kuriame atskleidžiamas viduje įtaisytas garsiakalbis, sustiprinantis žemuosius tonus.
Žemųjų dažnių sustiprinimas – daugiau žemųjų dažnių

Jei norite girdėti daugiau dramatiškų žemųjų dažnių, programoje „Music Center“ galite pasirinkti žemųjų dažnių sustiprinimo režimą.

„Sony“ stiklinio garsiakalbio LSPX-S3 šoninio pjūvio vaizdas, kuriame atskleidžiamas aukštųjų dažnių garsiakalbis, iš kurio garsas sklinda po kambarį.
Aiškių aukštųjų tonų plačiai sklindantis garsas

Kad ir kokios muzikos klausytumėtės, organinio stiklo kupolo aukštųjų dažnių garsiakalbis paskleis aiškius aukštus tonus ir aukštos kokybės garsas pripildys visą kambarį.

Plačiai sklindantis garsas

Padėkite stiklinį garsiakalbį bet kurioje patalpos vietoje. Visas organinio stiklo kupolas vibruoja ir atkuria išskirtinai aiškų garsą, kuris sklinda 360 laipsnių kryptimi, todėl aiškų garsą girdėsite visur.

„Sony“ stiklinis garsiakalbis LSPX-S3 stovi ant kavos stalelio tarp dviejų besikalbančių asmenų.
LSPXS3_L_RoomFilling
Nušvieskite naktį

Garsiakalbiui veikiant žvakės režimu, apšvietimas mirksi tarytum žvakė, o jūs galite rinktis iš dviejų apšvietimo būsenų priklausomai nuo situacijos. Bendram naudojimui rinkitės ryškų, o atsipalaidavimui naktį – santūrų apšvietimą.

„Sony“ stiklinis garsiakalbis LSPX-S3 stovi ant stalo, šalia skaitančio asmens, apšviestas neryškia šviesa.
Sukurkite tobulą jaukią atmosferą

Švelnus LSPX-S3 apšvietimas gali mirksėti lyg tikra žvakė, todėl jis puikiai tinka sukurti atpalaiduojančiai arba romantiškai vakaro atmosferai. Netgi galite sinchronizuoti apšvietimą, kad jis pulsuotų pagal muzikos ritmą.

Stilingas supaprastintas dizainas 

Subtilaus dizaino stilingas garsiakalbis puikiai įsilieja į namų aplinką. Dėl mineralinės sidabrinės apdailos, atrodo kad liečiate metalą ir garsiakalbis yra padengtas nupoliruotu mineralu.

„Sony“ stiklinio garsiakalbio LSPX-S3 apžvalga iš keturių pusių, parodanti garsiakalbį iš skirtingų kampų.
Jauna moteris laiko „Sony“ stiklinį garsiakalbį LSPX-S3 ir rodo, koks jis mobilus.
Nešiokitės su savimi

Stiklinis garsiakalbis yra pritaikytas nešiotis, todėl galite jį pasiimti visur ir pagyvinti bet kurį kambarį šviesomis, muzika ir pageidaujama nuotaika. 

Susiekite kitą garsiakalabį su stereogarsu

Prijungę du stiklinius garsiakalbius belaidžiu ryšiu, galite mėgautis aiškiai atskirtu stereogarsu. Be to, stereogarso režimas suteikia galimybę kiekvienam garsiakalbiui veikti kaip kairiajam ar dešiniajam kanalui.

Du „Sony“ stikliniai garsiakalbiai LSPX-S3, veikiantys sinchroniškai kelių patalpų režimu.
„Sony“ stiklinis garsiakalbis LSPX-S3 ir išmanusis telefonas pasitelkti pademonstruoti, kaip valdyti garsiakalbį programoje.
Valdykite naudodami programą „Sony | Music Center“

Atsisiųskite „Sony | Music Center“ programą, skirtą „iOS“ arba „Android“, ir nuotoliniu būdu valdykite ryškumą bei muziką arba nustatykite miego laikmatį.

Pamatykite, kaip tai veikia
Trijų skirtingų medžiagų: medžio ir augalų plaušų, švaraus stiklo gabalėlių ir spalvoto plastiko detalių, indų vaizdas iš viršaus
Galvojame apie tvarumą

Mūsų gaminiai ne tik stilingi – juos kūrėme galvodami ir apie aplinką. Plastikas sudaro mažiau nei 5 procentų LSPX-S3 pakavimo medžiagos, nes „Sony“ yra įsipareigojusi sumažinti savo gaminių ir veiklos poveikį aplinkai.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Dėl puikaus garso, nuostabios atmosferos ir daugybės papildomų funkcijų LSPX-S3 lempa yra neatsiejama namų dalis. Nesvarbu, ar pramogaujate svetainėje, ar ilsitės prieš miegą, galite nustatyti apšvietimą, atitinkantį įvairias nuotaikas, pavyzdžiui, paslaptingą apšvietimą žvakės šviesa. Garsui pulsuojant per organinį stiklą, galite klausytis mėgstamos muzikos kad ir kur būtumėte.
  • Organinio stiklo kupolo aukštųjų dažnių garsiakalbis atkuria aiškius aukštus ir 360 laipsnių sklindančius garsus

  • Įtaisytasis 46 mm garsiakalbio įrenginys puikiai subalansuotam vidutiniam diapazonui

  • Pasyvusis radiatorius atkuria aiškias žemas natas

  • 32 ryškumo parinktys ir du žvakės šviesos režimai – blykčioja kaip tikra žvakė

GARSIAKALBIO TIPAS
Aukštųjų dažnių garsiakalbis: organinis stiklas, cilindro tipo
GARSIAKALBIO DYDIS
Garsiakalbio įrenginio (žemųjų dažnių) skersmuo: apytiksl. 46 mm skersmens.
BATERIJOS NAUDOJIMO LAIKAS
Aptiksl. 8 val.
DAŽNIŲ PERDAVIMO DIAPAZONAS
Taip
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka