GTK-PG10

Puikus garsas vakarėliams lauke

GTK-PG10 pritaikytas naudoti lauke: jame yra specialus vakarėlio lauke režimas, kurį naudojant garsas sklinda toliau, ir vandens lašams atsparus viršutinis skydelis, ant kurio galite pasidėti gėrimus. 

Lauke ar viduje – rinktis jums

Belaidis, nešiojamas ir su ilgai veikiančia baterija GTK-PG10 puikiai tinka norint klausytis muzikos lauke, pvz., vakarėlyje, iškyloje ar stovyklaujant. Užlenkite viršutinį skydelį ir naudokite viduje – jis neužims daug vietos, bet pripildys garso visą patalpą.

Lauke naudojamo GTK-PG10 vaizdas
LAUKE
Patalpoje naudojamo GTK-PG10 vaizdas
VIDUJE
GTK-PG10 su uždarytais viršutiniais skydeliais
Stiprus ir aiškus

Ir lauke, ir viduje GTK-PG10 užtikrins galingą ir aiškų garsą. DSP (skaitmeninis signalų procesorius) automatiškai pritaiko garso nustatymus ir atitinkamai optimizuoja veikimą pagal aplinką.

GTK-PG10 su uždarytais viršutiniais skydeliais, kad garsas sklistų pirmyn
Į priekį sklindantis garsas

Kai viršutiniai skydeliai uždaryti ir viršutiniai aukštųjų dažnių garsiakalbiai nukreipti į priekį, GTK-PG10 garsų ir aiškų garsą skleidžia pirmyn.

GTK-PG10 vakarėlio lauke režimu su atidarytais viršutiniais skydeliais
Vakarėlio lauke režimas

Atidarius viršutinius skydelius, įmontuoti aukštųjų dažnių garsiakalbiai pakreipiami aukštyn ir išorėn, todėl vakarėlį švenčiant lauke galima džiaugtis plačiai sklindančiu garsu. 

13 valandų veikiančios baterijos piktograma
Laisvė šėlti bet kur

Švenčiate ten, kur nėra elektros tinklo? Ne bėda. Įmontuota įkraunama baterija leis mėgautis vakarėliu iki 13 valandų, leidžiant muziką iki 25 garsumo lygiu. Net ir nustačius didžiausią garsumo lygį baterija veiks iki 5 valandų.

„Bluetooth®“ logotipas
Patogus muzikos leidimas per „Bluetooth®“

Dėl „Bluetooth®“ technologijos galite transliuoti visus mėgstamus įrašus ir grojaraščius iš savo išmaniojo telefono į garso sistemą.

USB piktograma
Per USB prievadą galite prijungti, leisti ir įkrauti

Prijunkite USB atmintinę, išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį ir leiskite visus savo skaitmeninius failus. Suderinama su MP3, WMA, AAC ir WAV formatais, todėl galėsite ne tik švęsti, bet ir įkrauti įrenginį vienu metu.

FM imtuvo piktograma
FM radijo imtuvas mėgstamoms laidoms

Norite klausytis mėgstamų didžėjų, tiesioginių sporto varžybų ar radijo laidų? Tiesiog pasukite FM radijo imtuvo reguliavimo ratuką ir susiraskite, kas patinka.

Vandens lašams atsparus viršutinis skydelis

Atidarę viršutinį skydelį turėsite puikią vietą gėrimams ir maistui pasidėti – neteks nerimauti, kad juos išpilsite, nes viršutinis skydelis su integruotais giliais puodelių laikikliais yra atsparus vandens lašams ir lengvai valomas.

Nešamas GTK-PG10
Patogu nešiotis 

Pasiimkite jį ir šėlkite bet kur. Nesvarbu, ar linksminatės su draugais namuose, ar norite surengti vakarėlį kur nors kitur, kompaktišką kubo formos GTK-PG10 patogiai nusinešite už įtaisytų rankenų.

GTK-PG10 ant trikojo
Suderinamas su trikoju 

Naudojant įtaisytą tvirtinimo angą, GTK-PG10 lengva pastatyti ant trikojo garsiakalbio stovo, kad jis būtų pakeltas aukščiau.

„Sony | Music Center“ logotipas
Keiskite nustatymus naudodami programą „Sony | Music Center“

Valdykite nustatymus naudodami programą „Sony | Music Center“. Atsisiųskite šią programą į savo išmanųjį telefoną ir valdykite muziką be laidų. Reguliuokite garsą, pasirinkite mėgstamą grojaraštį išmaniajame telefone ar USB įrenginyje ir įtraukite į eilę kitą dainą nestovėdami šalia garso sistemos.

Smagus ir paprastas valdymas naudojant programą „Fiestable“

Valdykite muziką išmaniuoju telefonu per programą „Fiestable“, kurią galite pasiekti iškart atsisiuntę programą „Sony Music | Center“. Galite netgi pakeisti garso įrašą ir reguliuoti garsumą kalbėdami į išmanųjį telefoną – tiesiog programoje „Fiestable“ pasirinkite valdymo balsu funkciją ir ištarkite komandą.

Išmanusis telefonas jungiasi prie GTK-PG10 per programą „Fiestable“
„Google Play“ logotipas
„Sony | Music Center“ „Android“ įrenginiams
„App Store“ logotipas
„Sony | Music Center“ „iOS“ įrenginiams
„Fiestable“ „Android“ įrenginiams
„Fiestable“ „iOS“ įrenginiams
Ryšio su keliais įrenginiais iliustracija
Kelių įrenginių prijungimas

Naudodami „Bluetooth®“ technologiją, su draugais galite vienu metu susieti iki trijų išmaniųjų telefonų ar planšetinių kompiuterių. Galėsite leisti įrašus iš savo muzikos bibliotekų ir turėti dar daugiau pasirinkimo galimybių.

Mikrofono piktograma
Išlaisvinkite savyje popmuzikos žvaigždę

Jei norite dainuoti pagal mėgstamas melodijas ar būti vakarėlio vedėjas, tiesiog prijunkite mikrofoną. GTK-PG10 jūsų balsą leis kartu su muzika. 

Techniniai duomenys ir funkcijos

Nešiojamas, belaidis ir įkraunamas GTK-PG10 puikiai tinka naudoti lauke – jame netgi yra specialus garsą plačiau paskleidžiantis vakarėlių lauke režimas ir vandens lašams atsparus viršutinis skydelis, ant kurio galite pasidėti gėrimus. Taip pat jis puikiai tiks patalpose, kadangi yra kompaktiškas ir perduoda aiškų garsą.
  • Vakarėlio lauke režimas paskleis garsą toliau

  • Vandens lašams atsparus viršutinis skydelis su integruotais puodelių laikikliais

  • Įkraunama baterija užtikrina iki 13 valandų atkūrimą

  • Prisijunkite per „Bluetooth®“ ir leiskite muziką belaidžiu ryšiu

  • Per FM imtuvą klausykitės mėgstamų radijo laidų

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka