Praleisti ir pereiti prie turinio
Ausinės

Belaidės ausinės

Pagarsinkite ir klausykitės muzikos per belaides ausines. Sužinokite daugiau apie visą asortimentą ir išsirinkite jums tinkančias.

Patogus klausymasis – visiškai kitaip

Norite belaidžių ausinių bėgiojimui, ar galingus bosus atkuriančių ausinių? „Sony“ gali jums pasiūlyti bet ką. Mūsų belaidės ausinės veikia su telefonais, todėl galite skambinti laisvomis rankomis, o energijos pakaks valandų valandoms muzikos.

Vyras treniruojasi su belaidėmis ausinėmis
Vyras klausosi per geriausias „Sony“ belaides ausines judėdamas

Mėgaukitės belaidžiu ryšiu

Naujas laisvės pojūtis – belaidės ausinės. Jokių laidų, galite judėti laisvai – nesvarbu, ar bėgiojate, gulite paplūdimyje ar šokate pagal ritmą. Nėra ką pamesti, kur įsipainioti ar ko sugadinti, todėl nesijaudindami mėgaukitės muzika, skambinkite.

Viskas, kas geriausia

„Sony“ belaidės ausinės – svarbiausia kokybė. Galingi pagrindiniai įrenginiai, platus dažnių diapazonas ir aukštos kokybės komponentai – sodrus, viso diapazono garsas. Išbandykite į ausis įdedamas ausines su variniu laidu geresniam ryšiui ir garsui.

Belaidės ausinės įkrovimo stotelėje
Klausykitės muzikos iš telefono per belaides ausines

Malonus paprastumas

Belaidės ausinės – viskas tiesiog paprasta. Prijunkite per „Bluetooth®“ ir atsiliepkite į skambučius arba sinchronizuodami klausykitės muzikos iš savo MP3 grotuvo. Automatinis derinimas užtikrina puikų skaitmeninį signalą ir garso kokybę.