GARSIAKALBIAI IR STIPRINTUVAI

20 cm (8") kompaktiškas žemųjų dažnių garsiakalbis su maitinimu

XS-AW8
XS-AW8
XS-AW8 pagrindinis vaizdas
XS-AW8, tik įrenginys
XS-AW8, tik nuotolinio valdymo pultas

Funkcijos

Itin glotnus

Aptakus ir negilus žemųjų dažnių garsiakalbis

Nėra vietos masyviam žemųjų dažnių garsiakalbio korpusui? Vos 7,8 cm (3 1/8") gylio žemųjų dažnių garsiakalbis XS-AW8 su maitinimu telpa jūsų automobilyje ir pripildo jį galingo žemųjų dažnių garso.

Optimali daviklio konstrukcija

Optimalios konstrukcijos pagrindinis įrenginys ir mažai rezonuojantis lieto aliuminio korpusas

Kompaktiškas ir plonas korpusas sujungtas su unikalia tvirta žemųjų dažnių garsiakalbio diafragma, todėl jis atkuria galingą žemųjų dažnių garsą. Integruotame stiprintuve taip pat yra stiprus šilumos šalintuvas, kuris apsaugo pagrindinį įrenginį ir stiprintuvą, nesukeldamas nepageidaujamos vibracijos ir harmoninio iškraipymo.

Su laidiniu nuotolinio valdymo pultu

Pridedamas laidinis nuotolinio valdymo įrenginys

Naudodami pridedamą laidinį nuotolinio valdymo įrenginį, galėsite reguliuoti žemųjų dažnių garsiakalbio garsumą nuo vairuotojo sėdynės.

Didžiausia galia: 160 W (RMS: 75 W)

160 W didžiausia (75 W RMS) išvesties galia

Pripildykite automobilį aiškių ir dinamiškų 160 W didžiausios galios (75 W RMS) žemųjų garsų, naudodami mūsų originalų ir galingą mikroprocesorių. Sutampančios klasės A/B stiprintuvas sukurtas taip, kad net ir esant dideliam išvesties lygiui skleistų galingą, natūralų ir neiškraipytą garsą.

Aukšto lygio įvestis

Aukšto lygio įvestis / garso linijos įvestis

Kas nutiks, jei naudosite įprastą radijo imtuvą, kuriame nėra pradinio stiprintuvo išvesčių? Tiesiog prijunkite imtuvo garsiakalbio išvestis prie aukšto lygio įvesčių. Kai imtuvas pradeda skleisti nesustiprintus garso signalus, prijunkite jas prie CH1(R) ir CH2(L) jungčių. Jos suderinamas su iki 5 V nesustiprintomis išvestimis, kas reiškia, kad galite naudotis aukštesnės įtampos garso įvestimi, kad garso signalas būtų aiškus ir girdėtųsi mažiau išorinio triukšmo.

Vienpusiai valdikliai

Valdikliai ir jungtys toje pačioje pusėje

Jungtys ir stiprintuvo valdikliai yra toje pačioje pusėje, todėl įrenginį patogiau montuoti ir derinti. Stiprintuve yra kintamas žemųjų dažnių filtras, todėl jį paprasta prijungti prie viso diapazono šaltinių, įskaitant garsiakalbio lygio įvestis. Naudodami jungiklį, galite tinkinti žemųjų dažnių garsiakalbio fazės išvestį, kad išvengtumėte žemųjų garsų dažninės charakteristikos pablogėjimo dėl fazės panaikinimo kituose sistemos garsiakalbiuose.

Specifikacijos

Praturtink klausymosi automobilyje patirtį su kompaktišku žemųjų dažnių garsiakalbiu XS-AW8 su maitinimu. Dėl plonos garsiakalbio konstrukcijos jį galima sumontuoti siaurose vietose ir pripildyti jūsų automobilį 160 W didžiausios galios (75 W RMS) aiškiais ir dinamiškais žemaisiais tonais. Pasitelkdami pridedamą laidinį nuotolinio valdymo pultą, galėsite patogiai valdyti garso lygį nuo vairuotojo sėdynės.
  • 20 cm (8") didelio nuokrypio negilus žemųjų dažnių garsiakalbis

  • 7,8 cm (3 1/8") gylio mažai rezonuojantis sandarus aliuminio korpusas

  • Integruotas galingas (160 W didžiausios galios ir 75 W RMS) stiprintuvas su žemųjų dažnių filtru

  • Linijos lygio ir aukšto lygio (garsiakalbio) įvestys

  • Pridedamas laidinis nuotolinio valdymo įrenginys lygiui valdyti

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka