XAV-5550D – priekis
XAV-AX5550D – vaizdas iš šono
XAV-AX5550D – bėgimas
XAV-AX5550D – galas
Intuityvus valdymas, geresnis ryšys 

Mėgaukitės sklandžiu ir paprastu valdymu kiekvienoje kelionėje. Nuo atspindžių apsaugotas 6,95 col. (17,6 cm) įstrižainės jutiklinis ekranas be rėmelio pabunda vos įjungus degimą ir suteikia galimybę paprastai valdyti muziką, ryšį ir ne tik. 

„Weblink“
Naudokite su telefonu

Prijungę suderinamą išmanųjį telefoną gaukite navigacijos nurodymus, leiskite muziką ir dar daugiau. 

Be rėmelio
Jutiklinis ekranas be rėmelio

Itin plonas 6,95 col. (17,6 cm) įstrižainės ekranas yra su skydeliu be rėmelio, todėl tolygiai telpa prietaisų skyde ir sklandžiai įsilieja į automobilio interjerą.

Dvi USB jungtys
Dvigubos USB jungtys

Dėl dviejų USB prievadų galite klausytis populiariausių dainų iš savo USB įrenginio, kol telefonas priima navigacijos nurodymus ir skambučius. 

Suderinama su „WebLink™ Cast“ 

„WebLink™“ yra paprasta programų perdavimo platforma, skirta naudoti automobiliuose. Naudojant prijungtą „Android“ arba „iOS“ įrenginį nuo šiol galima perkelti išmaniojo telefono ekraną tiesiai į automobilio grotuvo ekraną ir taip užtikrinti patikimą ir sparčią informacijos ir pramogų sistemą kelyje.

Jutiklinis ekranas be rėmelio

 Naršykite žemėlapius, kurkite grojaraščius ir skambinkite – visa tai darykite naudodamiesi glotniu ekranu be rėmelių, puikiai įsijungsiančiu į jūsų prietaisų skydelį. 6,95 col. (17,6 cm) įstrižainės ekranas užtikrina paprastą ir lengvą naudojimąsi.

Paprastas mygtukinis valdymas

Iš karto pasiekite dažnai naudojamas funkcijas, pavyzdžiui, garsumo, šaltinio, garso nustatymus ir valdymo balsu funkciją, kad kelionės metu jomis naudotis būtų saugu ir paprasta. 

Paprastas mygtukinis valdymas
Dvi USB jungtys
Dviguba USB jungtis telefonui ir muzikos bibliotekai

Yra du USB prievadai, tad galėsite prijungti atminties įrenginius ir naudotis savo muzikos biblioteka, o telefonui palikti navigaciją bei skambučius,.

Klausykite muzikos taip, kaip jums patinka

Kelios tinkinimo parinktys leidžia nustatyti norimus klausymosi pojūčius. Su integruotu 4 x 55 W stiprintuvu muzika skamba aiškiai net ir dideliu garsumu. 

Spartus pabudimas

Su sparčiojo pabudimo funkcija galėsite pradėti naudotis vos
įjungę degimą.

Spartus pabudimas
Galinio vaizdo kamera
Pritaikytas galinio vaizdo kamerai

Turite galinę kamerą? Tuomet ekrane galite peržiūrėti jos vaizdą ir pasirenkamas gaires, kurios padeda saugiai važiuoti atbuline eiga.  

Dėl kompaktiško galinio pagrindo montuoti paprasta

Nepaisant dvigubo DIN ekrano, galinis pagrindas yra daug mažesnis nei įprasti dviejų DIN įrenginiai. Dėl to montuoti gerokai lengviau, už ekrano lieka daug vietos laidams ir kitiems priedams. 

Lengva įrengti

Techniniai duomenys ir funkcijos

Prijunkite išmanųjį telefoną ir dubliuokite vaizdą. Yra dvi USB jungtys, tad tuo pačiu metu galėsite prijungti ir telefoną, ir USB įrenginį. Vientisas 6,95" (įstrižai) (17,6 cm) jutiklinis ekranas be rėmelio leis intuityviai valdyti muziką, ryšius ir ne tik.
  • Perkelkite ir valdykite pasirinktas išmaniojo telefono programėles su „WebLink™ Cast“

  • Glotnus jutiklinis ekranas be rėmelių

  • Su dviem USB prievadais vienu metu galėsite prijungti išmanųjį telefoną ir USB įrenginį

  • Susikurkite savo pačių sistemą su 3 pirminiais išvesties lizdais (5 V)

  • Patvirtinta skaitmeninio radijo žyma

Išvesties galia
55 W x4
Išankstinė išvestis
3 pirminiai (priekiui / galui / 1 žemų dažnių)
Ekrano įstrižainė (coliais / mm)
6,95 colio
USB įrenginio valdymas (garso kodekas)
USB1: PCM / MP3 / WMA / AAC / FLAC, USB2: MP3 / WMA / FLAC
USB įrenginio valdymas (vaizdo kodekas)
Tik USB1: MPEG4-SP / AVC (bazinis H.264) / WMV / MKV / XviD
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka