IMTUVAI IR GROTUVAI

16,3 cm (6,4 in) medijos imtuvas su BLUETOOTH

XAV-AX100C2
16,3 cm (6,4 in) medijos imtuvas su BLUETOOTH nuotrauka

RMK

€ 505,80

(įsk. PVM)
16,3 cm (6,4 in) medijos imtuvas su BLUETOOTH vaizdai
16,3 cm (6,4 in) medijos imtuvas su BLUETOOTH vaizdai
16,3 cm (6,4 in) medijos imtuvas su BLUETOOTH vaizdai

Funkcijos

Viską valdykite ir matykite 16,3 cm jutikliniame ekrane

Viską aiškiai matykite 16,3 cm (6,4 in) ekrane. Naudodamiesi jautriais liečiamaisiais valdikliais trumpai bakstelėję galite surasti žemėlapius, rikiuoti grojaraščius ir skambinti telefonu.

10 dažnių juostų vienodintuvu garsą galite prisitaikyti pagal pageidavimus

Mėgaukitės muzika taip, kaip tik norite, pasitelkę integruotą grafinį vienodintuvą. Suskirstytos ir pagerintos net dešimties skirtingų dažnių garso reguliavimo parinktys.

Keturi 55 W stiprintuvai atkuria aiškų ir galingą garsą

„Dynamic Reality Amp 2“ suteikia jums 4 x 55 W galią, todėl muzikos galite klausytis ir garsiai, ir tyliai. Stiprintuvo vidinė varža yra 47 % mažesnė nei tradiciniuose įrenginiuose, todėl išvesties garsas tampa švaresnis ir natūralesnis esant bet kokiam garsumui.

Trys parengtiniai išvesties lizdai leidžia išplėsti garso sistemos galimybes

Norite susikurti nuosavą automobilio garso sistemą? Trys parengtiniai išvesties lizdai – neribotos sąrankos galimybės. Prijunkite norimus stiprintuvus ir žemųjų dažnių garsiakalbius, kad išgautumėte norimą garsą.

Dinaminės garso scenos valdymo priemonė sukuria virtualius garsiakalbius jūsų prietaisų skydelyje

Mėgaukitės autentišku muzikos garsu esant bet kokiai sistemai – tai padės pasiekti dinaminės garso scenos valdymo priemonė (DSO). Jei garsiakalbiai įrengti durelėse, tai gali turėti įtakos jų atkuriamam garsui. DSO iš naujo sukalibruoja jų išvesties dažnius, kad muzikos garsas skambėtų taip, tarsi sklistų iš prietaisų skydelyje įrengtų garsiakalbių.

Sukamuoju ratuku galėsite valdyti nesiblaškydami

Ergonomiškas sukamasis ratukas suteikia galimybę patogiai pasiekti naudingas funkcijas keliaujant. Pasukite jį ir reguliuokite garsumą arba paspauskite integruotą mygtuką, kad patektumėte į garso valdymo meniu. Taip pat galite mygtuką paspausti ir palaikyti nuspaustą, kad valdymo komandas pasakytumėte balsu.

Apsisukti padedanti galinė kamera

Jei sumontuojama galinė kamera, jums bus lengviau pastatyti automobilį. Kiekvieną kartą, kai paliečiate galinės kameros piktogramą arba įjungiate atbulinę pavarą, ekrane iš karto pradedamas rodyti vaizdas. Pritaikomos kreipiamosios linijos padės važiuoti atbulai saugiai.

Specifikacijos

  • Prisijunkite prie išmaniojo telefono naudodami „Bluetooth®“

  • Mėgaukitės galingu garsu, kurį atkuria 4 x 55 W „Dynamic Reality Amp 2“

  • Susikurkite virtualių garsiakalbių savo prietaisų skydelyje, naudodami „Dynamic Stage Organiser“

  • Ergonomišku sukamuoju ratuku galėsite valdyti nesiblaškydami

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka