IMTUVAI IR GROTUVAI

DSX-GS80 | Didelės galios skaitmeninės medijos imtuvas

DSX-GS80
DSX-GS80 | Didelės galios skaitmeninės medijos imtuvas nuotrauka

RMK

€ 230,00

(įsk. PVM)
DSX-GS80 | Didelės galios skaitmeninės medijos imtuvas vaizdai
DSX-GS80 | Didelės galios skaitmeninės medijos imtuvas vaizdai
DSX-GS80 | Didelės galios skaitmeninės medijos imtuvas vaizdai
Valdykite automobilį užpildantį garsą

Gėrėkitės sodriu, švariu garsu iš galingo stiprintuvo su 2 omų garsiakalbio apkrovos parinktimi, suteikiančia puikų garsą visame automobilyje. Be to, paprasta naudotis ryšio funkcijomis, pvz., navigacija, žinutėmis ir telefono skambučiais, dėl apgalvotos sąsajos ir valdymo balsu.

4x100 w
Galingas stiprintuvas

Keturių kanalų stiprintuvas suteikia integruotą galią, kurią anksčiau būdavo galima pasiekti tik išoriniais stiprintuvais.

Valdymo balsu piktograma
Valdykite balsu

Naudokite balso komandas norėdami gauti nurodymų, paleisti muziką ir bendrauti su išmaniojo telefono adresatais.

„Music Center“ logotipas
Tinkinkite pirštų galiukais

Sujunkite automobilio garso sistemą su išmaniuoju telefonu, pagrindiniu įrenginiu valdykite kai kurias programėles ir lengvai nustatykite ir tinkinkite automobilio garso sistemą išmaniuoju telefonu.

Prijunkite dvigubai daugiau

Susiekite vieną „Bluetooth®“ telefoną, kad pasiektumėte navigacijos, muzikos atkūrimo ir ryšio funkcijas. Antrą telefoną galite prijungti, jei norite skambinti ar priimti skambučius laisvomis rankomis.

Valdymo balsu piktograma
„Android“ skirtas valdymas balsu

Naudokitės valdymo balsu funkcija, kad gautumėte nurodymus, siųstumėte žinutes ir leistumėte garso įrašus „Android“ išmaniuoju telefonu.

Mikrofono piktograma
Keliaukite su „Siri“

Prijunkite „iOS“ įrenginį, kad naudodami „Siri Eyes Free“ galėtumėte valdyti muziką, navigaciją, žinučių siuntimą ir kt.

Valdykite kalbėdami

Naudingomis išmaniojo telefono funkcijomis naudokitės neatitraukdami akių nuo kelio. Valdymo balsu funkcija suteikia galimybę valdyti muziką, gauti nurodymų realiuoju laiku ir bendrauti su adresatais. Viską atliksite ištarę paprastas komandas.

4 x 100 W galia kelyje

Įtaisytasis D klasės stiprintuvas suteikia daugybę galios, o trukdžiai yra minimalūs, todėl net visu garsumu sklindantis garsas yra itin aiškus. 

DSX-GS80 vaizdas iš viršaus
Tobulybės siekio rezultatas

Elektros instaliacija ir komponentai kruopščiai išdėstyti taip, kad elektros energija būtų perduodama itin efektyviai, o triukšmas būtų kuo mažesnis.

DSX-GS80 išsamus vaizdas
Tiksliai apgalvota maitinimo bloko vieta

Maitinimo bloką įstačius arti įvesties ir stiprintuvo, sumažinamas energijos nuotolis, o elektrolito kondensatoriai užtikrina tikslius, galingus žemuosius tonus.

DSX-GS80 vaizdas
Vėdinimo radiatorius

Didžiulis aušinimo radiatorius su optimalios konstrukcijos sparnelių struktūra užtikrina efektyvų vėdinimą, neleisiantį perkaisti.

Klausykite muzikos taip, kaip jums patinka

Naudodamiesi įvairiomis tinkinimo parinktimis galite priderinti garso patirtį pagal savo poreikius. Turėdami „Subwoofer Direct“ ir 2 omų garsiakalbio apkrovos parinktį, žemųjų dažnių garsiakalbį galite prijungti tiesiai prie įmontuoto D klasės stiprintuvo kartu su keletu garsiakalbių, kad mėgautumėtės sodriu, visą automobilį užpildančiu garsu.

Pritaikyti itin paprasta

Programėlė „Sony Music Center“ išmaniesiems telefonams sujungia automobilio garso sistemą su išmaniuoju telefonu, suteikdama galimybę valdyti pagrindinio įrenginio šaltinius ir kai kurias programėles išmaniuoju telefonu. Pasiekiami įvairūs nuotoliniai nustatymai, įskaitant garsumą, balansą, priekio.galo balansą, EXTRA BASS™ ir 10 juostų vienodintuvą bei apšvietimo, sėdynės padėties žemųjų dažnių garsiakalbio nustatymą. Su „Advanced Car Audio Setting“ priedu, taip pat galima naudotis papildomais valdikliais išsamiam garso tinkinimui.

Per USB įvestį leiskite muziką iš „iPhone“/„iPod“

Galite lengvai leisti muziką iš „iOS“ įrenginių. Tiesiog prijunkite jį USB laidu ir valdykite pagrindines atkūrimo funkcijas, ekrane matydami garso takelio informaciją.

Apšvieskite prietaisų skydelį

Naudodamiesi „Dynamic Colour Illuminator“ pasirinkite prie automobilio interjero tinkančias spalvas ir jų derinius – spalvos keisis pagal klausomą muziką. 

Vairo piktograma
Perjunkite garso takelius vairo valdikliais

Suderinamuose automobiliuose be signalų keitiklio lengvai nustatykite pagrindinius garso valdiklius ant vairo.

FLAC logotipas
Leiskite FLAC failus

Suderinama su FLAC, todėl galėsite leisti nesuprastėjusios kokybės garso failus ir mėgautis kiekvienu muzikos niuansu. 

Techniniai duomenys ir funkcijos

Lengvas valdymas ir gilus, švarus garsas visame automobilyje. Lengvai naudositės muzika, navigacija, pranešimų ir skambučių funkcijomis – tai užtikrins moderni naudotojo sąsaja ir valdymas balsu. EXTRA BASS™ ir galingas stiprintuvas su 2 omų apkrovos parinktimi¹ tiekia dinamišką ir galingą garsą.
  • Dviguba „Bluetooth®“ jungtis suteikia galimybę vienu metu prijungti du išmaniuosius telefonus

  • Valdymas balsu naudojant „Siri Eyes Free“ ir „Android“

  • 4 x 100 W maks. (45 W RMS) atiduodamoji galia su 2 omų garsiakalbio apkrovos parinktimi[ FN_01]

  • Susikurkite virtualių garsiakalbių priešais save naudodami „Dynamic Stage Organiser“

  • Su dviem USB prievadais vienu metu galėsite prijungti išmanųjį telefoną ir USB įrenginį

EXTRA BASS
Taip (1,2)
DSO (dinaminė garso scenos valdymo priemonė)
Taip
išvesties galia
4 x 100 W
Išankstinė išvestis
x 3
Žemųjų dažnių išvestis
Taip
AUX
Taip (priekinis)
Atsarg. atmintis
Taip
USB
Taip (priekis + galas)
„Bluetooth®“
Taip
USB laikmenų perdav. protok.
Taip
USB „Android Open Accessory“ protok.
Taip (2.0)
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Apžvalgos

Vartotojai sako