DSX-A410BT | Skaitmeninės medijos imtuvas vaizdai
DSX-A410BT | Skaitmeninės medijos imtuvas vaizdai
Likite prisijungę kelyje

Vieno DIN medijos imtuvas su „Dual Bluetooth®“ 

Palaikykite ryšį kelionėje, naudodamiesi DSX-A410BT dvigubu „Bluetooth®“ ryšiu. Belaidžiu būdu prijunkite pirmąjį telefoną, kad galėtumėte leisti muziką, gauti nurodymų ir bendrauti su adresatais. Prijunkite antrą telefoną, kad galėtumėte keliaudami skambinti laisvomis rankomis.

DSX-A410B valdymo balsu piktograma
Valdykite balsu

Naudokite balso komandas norėdami gauti nuorodų, paleisti muziką ir bendrauti su kontaktais, jei prijungtas išmanusis telefonas.

DSX-A410B „Bluetooth®“ ir NFC piktogramos
Bakstelėkite, kad prisijungtumėte per belaidį ryšį

Su NFC technologija galite akimirksniu prijungti „Bluetooth®“ telefoną – tereikia telefonu paliesti imtuvo garsumo mygtuką.

DSX-A410B 4 x 55 W piktograma
Mėgaukitės galingu garsu

Įtaisyti keturi 55 W stiprintuvai atkuria aiškų garsą, o klausytis galite didžiuliu garsumu.

Dviguba „Bluetooth®“ – prijunkite du išmaniuosius telefonus 

Naudodami DSX-A410BT susiekite savo pirmąjį telefoną, kad galėtumėte valdyti navigacijos, muzikos atkūrimo ir ryšių funkcijas. Tuo pat metu galite prijungti antrąjį telefoną, kad galėtumėte kalbėtis laisvomis rankomis.

„Siri“ piktograma
Keliaukite su „Siri“

Prijunkite „iOS“ įrenginį, kad naudodami programą „Siri Eyes Free“ galėtumėte valdyti jame esančią muziką, navigaciją, pranešimų siuntimą ir kt.

„Android“ valdymas balsu
„Android“ skirtas valdymas balsu

Naudokitės valdymo balsu funkcija, kad gautumėte nurodymus, siųstumėte žinutes ir leistumėte garso įrašus „Android“ išmaniuoju telefonu.

Valdykite kalbėdami

Naudingomis išmaniojo telefono funkcijomis naudokitės neatitraukdami akių nuo kelio. Valdymo balsu funkcija suteikia galimybę valdyti muziką, gauti nurodymų realiuoju laiku ir bendrauti su adresatais. Viską atliksite ištarę paprastas komandas.

Pasiimkite nepakartojamą garsą į kiekvieną kelionę

Nesvarbu, kur keliaujate, mėgaukitės aiškiu ir natūraliu garsu, kurį lemia galingas stiprinimas ir reguliuojami garso nustatymai.

Galingas stiprintuvas perteikia sodrų, aiškų garsą

Įtaisytasis keturių kanalų stiprintuvas perteikia 4 x 55 W galią, kad garsas skambėtų garsiai ir natūraliai.

DSX-A410BT didelio galingumo stipr.
DSX-A410BT EXTRABASS™
EXTRABASS™ sustiprina ritmą

Išryškinkite savo klausomos muzikos dinamiką per patobulintus žemuosius dažnius, kuriais leidžia mėgautis EXTRABASS™ funkcija.

10 dažnių juostų skaitmeniniu vienodintuvu garsą galite prisitaikyti pagal pageidavimus

Naudodami 10 reguliuojamų EQ šliaužiklių, garsą nesudėtingai galite susireguliuoti tiksliai pagal asmeninį skonį. Naujasis karaokės režimas pritildo vokalinius garso įrašus, kai tiesiog negalite ištverti nedainavę kartu.

DSX-A410BT 10 juostų skaitmeninis vienodintuvas
DSX-A410BT USB
Per USB įvestį leiskite muziką iš „iPhone“/„iPod“

Naudodami USB įvestį, galite paprastai leisti muziką iš „iOS“ įrenginio. Tiesiog prijunkite USB laidu (nepridedamas) ir galėsite valdyti pagrindines atkūrimo funkcijas ir ekrane matyti takelio informaciją. 

DSX-A410BT USB FLAC piktograma
Leiskite FLAC failus

Suderinamumas su FLAC suteikia galimybę leisti nesuprastėjusios kokybės garso failus, todėl galėsite mėgautis kiekviena muzikos detale.

DSX-A410BT USB LCD didelio kontrasto piktograma
Didelio kontrasto LCD ekrane skaitykite lengvai 

Ekranas visada lengvai įskaitomas, nes kontrastas yra penkiskart didesnis nei įprastų ekranų, be to, optimizuotas žiūrėjimo kampas.  

Techniniai duomenys ir funkcijos

Dviguba DSX-A410BT „Bluetooth®“ funkcija suteiks galimybę palaikyti ryšį kelyje. Belaidžiu ryšiu prijunkite pirmąjį telefoną, kad galėtumėte leisti muziką, gauti nurodymų ir bendrauti su adresatais. Prijunkite antrą telefoną, kad keliaudami galėtumėte papildomai skambinti laisvomis rankomis.
  • Prie medijos imtuvo su „Bluetooth®“ funkcija vienu metu galite prijungti du išmaniuosius telefonus

  • Valdymas balsu naudojant „Siri Eyes Free“ ir „Android“

  • 4 x 55 W

  • Su garsu sinchronizuotas apšvietimas pulsuoja pagal muziką

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Apžvalgos

Vartotojai sako