XBA-N1AP į ausis kišamos ausinės vaizdai
XBA-N1AP į ausis kišamos ausinės vaizdai
Didesnis aiškumas, mažiau užimtos vietos

Šios įmantrios į ausis įdedamos ausinės perteikia visą garsų spektrą. HD hibridinių pagrindinių įrenginių sistema sumontuota taip, kad daugybė smuklių detalių užimtų mažai vietos ir aiškiau girdėtumėte kiekvieną natą ar vokalą.  

Didelės raiškos garsas
Didelės raiškos garsas

Mėgaukitės subtiliais studijos kokybės didelės raiškos garso niuansais, kokybiškesniais nei CD.     

HD hibridinių pagrindinių įrenginių sistema
HD hibridinių pagrindinių įrenginių sistema

Dinaminis pagrindinis įrenginys, perteikiantis sodrius žemųjų dažnių ir tolygius vidutinių dažnių garsus, suderintas su „Balanced Armature“ pagrindiniu įrenginiu, perteikiančiu aukštųjų dažnių garsus.  

Trigubo komforto ausų kištukai
Trigubo komforto ausų kištukai

Su šiais trijų dydžių ausų kištukais, pagamintais iš kietos silikoninės gumos ir minkšto putinto silikono, patogu klausytis.     

Galios pusiausvyra

Įvairių dažnių garsus optimizuoja HD hibridinių pagrindinių įrenginių sistema

9 mm dinaminis pagrindinis įrenginys išlaiko galią sodriems žemiems garsams ir aiškiems vidutinio diapazono garsams perteikti, jų nežemindamas kaip kiti pagrindiniai įrenginiai, o „Balanced Armature“ pagrindinis įrenginys ilgiau išlaiko natūralius aukštus garsus. Abu įrenginiai veikdami kartu palaiko pastovų įvairių dažnių garsų atsaką.

Didelės raiškos garsas

Perduodama 3,2 karto daugiau duomenų

Išgirskite kiekvieną garsą

Kaip skiriasi standartinės raiškos ir HD vaizdas, taip ir didelės raiškos garsas yra kur kas geresnės kokybės nei MP3 ar net CD įrašai, todėl išgirsite kiekvieną atodūsį, silpniausią būgnų dūžį, subtiliausią toną. 

Įmantri miniatiūra

Ypač tikslaus garso technologija sutelpa mažame korpuse. O dar turėdami pridedamą nešiojimo dėklą, su šiomis lengvomis ausinėmis džiaugsmingai judėkite. 

Visiškas komfortas

Trigubo komforto trijų dydžių ausų kištukai stipriai priglunda įvairių formų ausų landose. Pagaminti iš kietos silikoninės gumos ir specialaus putinto silikono, jie užtikrina stabilų garsą ir komfortą.

Atnaujinkite laidą

Perjunkite laidus ir mėgaukitės kokybiškų laidų pranašumais, užtikrinančiais dar tikslesnį garsą. Prijunkite simetrinį kabelį su atskirais kairiuoju ir dešiniuoju įžeminimo laidais kryžminiams trukdžiams silpninti.

Sertifikuotos ausinės individualiems potyriams

Su „360 Reality Audio“ sertifikuotomis ausinėmis ir „Sony | Headphones Connect“ optimizuokite klausymosi patirtį išanalizavę ausies formą ir mėgaukitės geriausiais betarpiškais muzikos potyriais.

Artist_connection
Klausykitės demonstraciniame grotuve atsisiuntę programą „Artist Connection“

Techniniai duomenys ir funkcijos

Išgirskite visą garsų spektrą per šias įmantrias ausines. HD hibridinių pagrindinių įrenginių sistema sumontuota taip, kad daugybė smuklių detalių užimtų mažai vietos ir aiškiau girdėtumėte kiekvieną natą ar vokalą.
  • Didelės raiškos garso galimybė

  • HD Hibridinių pagrindinių įrenginių sistema atkuria sodrius žemus garsus ir aiškius aukštus garsus.

  • Ritmo valdymas – sumažinami galingų žemųjų dažnių iškraipymai

  • Patogūs, gerai besilaikantys silikoniniai ausų kištukai

  • Mažas svoris – puikus muzikos mobilumas

Pagrindinis įrenginys
Hibridinis
Dažnio atsakas
4–40 000 Hz
Laido ilgis
Apytiksl. 1,2 m

Kas sudaro komplektą

Laikiklis, Nešiojimo dėklas, Ausinių laidas, Ilgio reguliatorius, Hibridiniai ausų kištukai (SS, S, M, L dydžių), Trigubo komforto ausų kištukai (S/M/L)

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka