Į AUSIS ĮKIŠAMOS

Į ausis įdedamos ausinės MDR-EX650AP

MDR-EX650AP
Į ausis įdedamos ausinės MDR-EX650AP nuotrauka

goldblack

RMK

€ 59,00

(įsk. PVM)
Į ausis įdedamos ausinės MDR-EX650AP vaizdai
Į ausis įdedamos ausinės MDR-EX650AP vaizdai
Tyra muzika, mažiau vibracijos.

Žalvaris padeda atkurti švarų stabilų garsą ir sumažina vibraciją

Girdėsite kiekvieną natą ir jausite mažiau nepageidaujamos vibracijos. MDR-EX650APT ausinių korpusui naudojamas žalvaris, kuris padeda sumažinti iškraipymų lygį, o plačios šio metalo angos leidžia itin stabiliai atkurti garsą. O dėl lenktos formos ausinės tvirtai laikysis ausyse, tačiau visai nejausite, kad jas esate įsidėję.

Nedidelis, bet galingas pagrindinis įrenginys

Išgirsite kiekvieną natą – išskirtinai švarus garsas per kompaktiškus, itin jautrius pagrindinius įrenginius.

Platus dažnių diapazonas

Sodrūs žemieji ir spengiantys aukštieji garsai bei platesnis garsų diapazonas.

Žalvaris sumažina iškraipymų lygį

Žalvario tankis panašus į plieno, todėl jis tinka nepageidaujamai vibracijai slopinti, garso stabilumui išlaikyti. Žalvarinis korpusas vibruoja mažiau nei tradiciniai korpusai, taigi vidutiniai ir aukštieji garsai tampa švaresni, o žemieji – tolygūs.

Švarus ir stabilus garsas

Siekiant užtikrinti atkūrimo stabilumą ir paversti aukštuosius garsus švaresniais panaudotos didesnės žalvarinės angos, kurių vidinis skersmuo yra 15 % didesnis nei įprastose ausinėse.

Veikia tiksliai

Pradedant sunkiuoju roku ar klubine muzika ir baigiant populiariąja klasika – mėgausite švariu, galingu garso, kurio klausantis aiški kiekviena muzikos detalė.

Takto valdymas

Išskirtinės formos oro angos padeda optimaliai sureguliuoti žemųjų dažnių garsus ir tiksliai atkurti sodrius žemuosius tonus ir ritmą.

12 mm neodimio pagrindinis įrenginys

Nedidelis, bet galingas pagrindinis įrenginys montuojamas tokio pat dydžio garsiakalbio kupole kaip ir 16 mm pagrindinis įrenginys, todėl garsas atkuriamas tiksliai jo neiškraipant.

Didžiulis jautrumas

Jautrumu matuojama, kiek efektyviai elektros signalas yra konvertuojamas į garsą. Didžiulis šių ausinių jautrumas leidžia klausytis maksimaliu garsumu ir mėgautis tokiu pat švariu garsu.

Klausykitės muzikos patogiai

Gerai priglunda prie ausų, todėl galėsite patogiai klausytis valandų valandas.

Lenkta forma

Nedideli pagrindiniai įrenginiai priglunda prie galinės ausies dalies, todėl klausantis labai patogu ir užtikrinama puiki garso izoliacija.

Hibridinės silikoninės pagalvėlės

Patvarus standus silikonas, padengtas minkštesniu silikonu iš išorės, kad būtų patogiau. Keturi antgalių dydžiai, kad ausinės tvirtai laikytųsi ausyse.

Leiskitės į kelionę

Tinka išmaniesiems telefonams, todėl galėsite keliauti bet kur

Maždaug 9 g svorio ir pridedamas nešiojimo dėklas – šios ausinės tiesiog sukurtos kelionėms. Nesipainiojantis laidas su grioveliais ir slankikliu, kuriuo galite lengvai reguliuoti laido ilgį, o laide įtaisytas nuotolinis valdiklis leis skambinti laisvomis rankomis.

Muzika taip, kaip jums patinka

Atsisiųskite „Sony SmartKey“ programą ir konfigūruokite „Android“ išmaniojo telefono muzikos funkcijas. Paleiskite, pristabdykite, perjunkite įrašus ir reguliuokite garsumą – viską galite atlikti naudodamiesi ausinėmis.

Telefono skambučiai

Pritaikykite skambinimo mygtuką „Android“ išmaniajam telefonui. Atsiliepkite ir užbaikite pokalbius arba reguliuokite garsumą naudodamiesi ant laido įtaisytu nuotoliniu valdikliu. Naudojant „Sony SmartKey“ programą viskas įmanoma.

Techniniai duomenys ir funkcijos

  • Žalvario korpusas ir garso vamzdelis sumažina nepageidaujamą vibraciją

  • Patogi, tvirtai besilaikanti konstrukcija

  • 12 mm neodimio pagrindiniai įrenginiai atkuria dinamišką garsą

  • 5–28 000 Hz dažnių diapazonas

  • Suderinamas su išmaniaisiais telefonais naudojant laido nuotolinį mikrofoną

Pagrindinis įrenginys
12 mm garsiakalbis – gaubto tipo
Dažnio atsakas
5–28 000 Hz
Laido ilgis
1,2 m

Kas sudaro komplektą

Nešiojimo krepšys, Ausinių laido ilgio reguliatorius, Ausų pagalvėlės, Naudojimo instrukcijos

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka