AUSINĖS

„EXTRA BASS™“ belaidės ausinės WH-XB700

WH-XB700

„EXTRA BASS™“ belaidės ausinės WH-XB700 nuotrauka

blueblack

RMK

€ 151,30

(įsk. PVM)
„EXTRA BASS™“ belaidės ausinės WH-XB700 vaizdai
„EXTRA BASS™“ belaidės ausinės WH-XB700 vaizdai
„EXTRA BASS™“ belaidės ausinės WH-XB700 vaizdai
„EXTRA BASS™“ belaidės ausinės WH-XB700 vaizdai
„EXTRA BASS™“ belaidės ausinės WH-XB700 vaizdai
„EXTRA BASS™“ belaidės ausinės WH-XB700 vaizdai

Funkcijos

EXTRA BASS™ – sodrus garsas

„Sony“ EXTRA BASS™ asortimento WH-XB700 ausinės sustiprina visus žemuosius dažnius, tačiau išlaiko aiškų vokalą, kad kiekvienas garso įrašas dėl dunksinčio ritmo skambėtų kuo įspūdingiau.

NFC ir „Bluetooth®“ – ryšys akimirksniu

Naudojant artimojo lauko ryšio (NFC) ir „Bluetooth®“ technologijas nereikia laidų ir sudėtingų nustatymų. Tiesiog palieskite ausines įrenginiu, kuriame įjungta NFC, kad greitai ir sklandžiai užmegztumėte ryšį, o tada pradėkite leisti savo muzikos kolekciją. Nėra NFC? Ne bėda. Junkitės per „Bluetooth®“.

Ilgai veikiantis akumuliatorius, kad galėtumėte klausytis be pertraukų

Įkrovę maždaug 4 valandas, galėsite naudotis visą dieną – maždaug 30 grojimo valandų, todėl galite nuolat klausytis, įrašą po įrašo, be pertraukų.

Greitasis įkrovimas, kai neturite laiko

Jei jūsų ausinės baigia išsekti, 10 minučių greitasis įkrovimas suteiks jums iki 90 minučių grojimo laiko. Tobula, jei visą dieną skubate iš vienos vietos į kitą.

Stilingas dizainas, aptakios formos ir patogus klausymasis

Nepriklausomai nuo jūsų įvaizdžio, paprastos, stilingo dizaino, aptakios formos, modernios konstrukcijos WH-XB700 ausinės su vienspalviu tikrovišku akcentu ant žemųjų dažnių korpuso yra puikus pasirinkimas. Paminkštinti ausų kaušeliai suteikia ilgalaikį komfortą, o užlenkiama konstrukcija puikiai tinka klausytis mėgstamų albumų nuolat.

Integruotas mikrofonas ir laisvų rankų įranga

Lengva kalbėti, net kai klausotės muzikos – tiesiog paspauskite daugiafunkcį mygtuką, esantį ausinėse, viduryje tarp trijų mygtukų, o įmontuotas mikrofonas leidžia skambinti be rankų iš pasirinktų išmaniųjų telefonų. Lengvai perjungsite tarp dainų ir skambučių, nereikia pašalinti ausinių.

Pritaikykite garsą savo poreikiams

Nustatykite, kad bet kokia daina skambėtų tobulai. Naudodami naujovišką programą „Sony | Headphones Connect“, galite pritaikyti žemųjų dažnių garso lygmenį ir rinktis išankstinius nustatymus: klubo, salės, arenos ar lauko stiliaus garsą.

Būkite sumanesni, naudodamiesi balso asistentu

Planuokite savo dieną prisijungdami prie išmaniojo telefono pagalbos balsu per ausinėse įmontuotą mikrofoną. Mėgaukitės pramogomis, susisiekite su draugais, gaukite informacijos, klausykitės muzikos ir pranešimų, nustatykite priminimus ir kt..

Specifikacijos
Sugeriami žemieji dažniai. WH-XB700 EXTRA BASS™ ausinės sujungia galingą EXTRA BASS™ garsą su aiškiu vokalu, „Bluetooth®“ ryšiu, ilgai veikiančia baterija, stilingu dizainu, aptakiomis formomis ir kasdieniu komfortu bei praktiškumu.
  • EXTRA BASS™ – sodrus garsas

  • Klausymasis vienu palietimu per „Bluetooth®“ ir NFC technologiją

  • Iki 30 valandų baterijos naudojimo laikas ir greitasis įkrovimas

  • Stilingas dizainas, aptakios formos ir patogus klausymasis

  • Integruotas mikrofonas ir laisvų rankų įranga

Pagrindinis įrenginys
30 mm (galvos lankas)
S-Master HX
Ne
Dažnio atsakas
5–22 000 Hz (JEITA)
Dažnio atsakas („Bluetooth®“ ryšys)
20–20 000 Hz (44,1 kHz diskretizavimas)
Pasyvus veikimas
Taip
NFC
Taip
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka