WH-XB700

Gyvenimas su EXTRA BASS™

WH-XB700 EXTRA BASS™ ausinės suderina išskirtinį žemų dažnių garsą su nuostabiu vokalo aiškumu, visiška belaidžių ausinių suteikiama laisve ir neprilygstamu komfortu ir patogumu.

GALVOS LANKELIS

Belaidės ausinės „WH-XB700“

WH-XB700
Belaidės ausinės „WH-XB700“ nuotrauka

blueblack

RMK

€ 151,30

(įsk. PVM)
EXTRA BASS logotipas
Išskirtiniai žemi dažniai – sodrus, stiprus garsas

Ausinės WH-XB700 iš „Sony“ EXTRA BASS™ asortimento sustiprina visus žemuosius dažnius, tačiau išlaiko aiškų vokalą, kad kiekvienas garso įrašas dėl dunksinčio ritmo skambėtų kuo įspūdingiau.

Išsilaisvinkite nuo laidų, naudodami NFC ir technologiją „Bluetooth®“

Naudojant artimojo lauko ryšio (NFC) ir „Bluetooth®“ technologijas nereikia laidų ir sudėtingų nustatymų. Tiesiog palieskite ausines įrenginiu, kuriame įjungta NFC, kad greitai ir sklandžiai užmegztumėte ryšį, o tada pradėkite leisti savo muzikos kolekciją. Nėra NFC? Ne bėda. Junkitės per „Bluetooth®“.

30 valandų baterijos piktograma
Ilgai veikiantis akumuliatorius, kad galėtumėte klausytis be pertraukų

Įkrovę maždaug 4 valandas, galėsite naudotis visą dieną – maždaug 30 grojimo valandų, todėl galite nuolat klausytis, įrašą po įrašo, grojaraštį po grojaraščio, be pertraukų.

Gyvenimo būdo vaizdas, rodantis greituoju būdu įkraunamas WH-XB700 ausines
Greitasis įkrovimas, kai neturite laiko

Jei jūsų ausinės baigia išsekti, 10 minučių greitasis įkrovimas suteiks jums iki 90 minučių grojimo laiko. Tobula, jei visą dieną skubate iš vienos vietos į kitą.

Stilingas dizainas, aptakios formos ir patogus klausymasis

Išvaizdžios, prabangios ir pažangios ausinės WH-XB700 su vienos spalvos ryškiu akcentu ant žemųjų dažnių garsiakalbio korpuso yra tobulas pasirinkimas. Minkštos ausinių pagalvėlės užtikrins ilgalaikį komfortą ir puikiai tiks klausantis mėgstamų albumų – nuo pradžios iki pabaigos.

Gyvenimo būdo vaizdas, rodantis vyrą, kuris atlieka laisvų rankų skambutį naudodamas WH-XB700 ausines
Integruotas mikrofonas ir laisvų rankų įranga

Galite lengvai pereiti nuo dainų prie skambučių ir atvirkščiai – nereikia nusiimti ausinių. Tiesiog paspauskite daugiafunkcį mygtuką ant kairiojo korpuso ir per integruotą mikrofoną galėsite laisvomis rankomis atsiliepti į skambučius iš tam tikrų išmaniųjų telefonų.

„Sony | Headphones Connect“ logotipas
Pritaikykite garsą savo poreikiams

Nustatykite, kad bet kokia daina skambėtų tobulai. Naudodami pažangią programą „Sony | Headphones Connect“ galite reguliuoti žemųjų dažnių garso lygmenį ir rinktis išankstinius nustatymus, kad atkartotumėte klubo, salės, arenos ar lauko stiliaus garsą.

„Google Assistant“ ir „Amazon Alexa“ logotipai
Būkite išmanesni su „Voice Assistant“ – „Google Assistant“, „Amazon Alexa“ ir „Siri

Planuokite savo dieną prisijungdami prie išmaniojo telefono pagalbos balsu per ausinėse įmontuotą mikrofoną. Mėgaukitės pramogomis, susisiekite su draugais, gaukite informacijos, klausykitės muzikos ir pranešimų, nustatykite priminimus ir kt..

Sertifikuotos ausinės individualiems potyriams

Su „360 Reality Audio“ sertifikuotomis ausinėmis ir „Sony | Headphones Connect“ optimizuokite klausymosi patirtį išanalizavę ausies formą ir mėgaukitės geriausiais betarpiškais muzikos potyriais.

Asmeninė kino patirtis

Su „BRAVIA XR™“ ir belaidžiu siųstuvu WLA-NS7

Su „BRAVIA XR“ ir šių ausinių naudojamu belaidžiu siųstuvu WLA-NS7 mėgaukitės jaudinančia „Dolby Atmos®“ patirtimi ir 360 erdviniu garsu, kuris prisitaiko prie jūsų ausų.  

Vyras ant sofos svetainėje klausosi garso per ausines naudodamas belaidį siųstuvą
360 erdvinio garso personalizavimo programėlė

Naudodami programėlę „Sony | 360 Spatial Sound Personalizer“ galėsite mėgautis jums optimaliai pritaikytu garsu. Programėlė užfiksuoja ir analizuoja ausies formą, padėdama ausinėms sukurti asmeninį erdvinį garso lauką, susiejus jas su „BRAVIA XR™“ televizoriais.

Ant spintelės pastatytas belaidis siųstuvas WLA-NS7 su ausinėmis, prijungtomis prie ant sienos sumontuoto „BRAVIA“ televizoriaus
„Dolby Atmos“ teikiami potyriai

Prijungus „Sony“ belaidį siųstuvą WLA-NS7 prie BRAVIA XR™ televizoriaus, ausinėse fiktyvių garsiakalbių skleidžiamas garsas paskirstomas taip, kad jus apsuptų ir galėtumėte mėgautis „Dolby Atmos“ teikiamais potyriais. Pasinerkite į sceną ir pajuskite veiksmą.

Artist_connection
Klausykitės demonstraciniame grotuve atsisiuntę programą „Artist Connection“

Techniniai duomenys ir funkcijos

Sugeriami žemieji dažniai. WH-XB700 EXTRA BASS™ ausinės sujungia galingą EXTRA BASS™ garsą su aiškiu vokalu, „Bluetooth®“ ryšiu, ilgai veikiančia baterija, stilingu dizainu, aptakiomis formomis ir kasdieniu komfortu bei praktiškumu.
  • EXTRA BASS™ – sodrus garsas

  • Klausymasis vienu palietimu per „Bluetooth®“ ir NFC technologiją

  • Iki 30 valandų baterijos naudojimo laikas ir greitasis įkrovimas

  • Stilingas dizainas, aptakios formos ir patogus klausymasis

  • Integruotas mikrofonas ir laisvų rankų įranga

PAGRINDINIS ĮRENGINYS
30 mm (galvos lankas)
S-Master HX
Ne
DAŽNIO ATSAKAS („BLUETOOTH®“ RYŠYS)
20–20 000 Hz (44,1 kHz diskretizavimas)
PASYVUS VEIKIMAS
Taip
NFC
Taip
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka