Praleisti ir pereiti prie turinio
CH500 belaidės ausinės vaizdai
CH500 belaidės ausinės vaizdai
CH500 belaidės ausinės vaizdai
CH500 belaidės ausinės vaizdai
CH500 belaidės ausinės vaizdai

Funkcijos

Belaidis leidimas naudojant „Bluetooth®“ ryšį

Naudodami „Bluetooth®“ ryšį leiskite mėgstamus įrašus be jokių laidų. Susiekite savo išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį su šiomis ausinėmis belaidžiu ryšiu ir galėsite mėgautis muzika ir net valdyti grojaraščius bei garsumą naudodami ausines.

NFC™ vieno palietimo funkcija – ryšys akimirksniu

Įdiegus artimojo lauko ryšio (NFC™) technologiją, nebereikia laidų ir sudėtingų nustatymų. Tiesiog pridėkite įrenginį su NFC™ funkcija prie kito įrenginio N žymės, kad lengvai ir greitai užmegztumėte ryšį, ir leiskite turinį naudodami „Bluetooth®“ ryšį. Neturite NFC™? Ne bėda. Galite rankiniu būdu prisijungti per „Bluetooth®“ ryšį, naudodami įrenginio nustatymų meniu.

Belaidė baterija veikia iki 20 valandų, todėl galima klausytis ištisą dieną

Tegul melodijos skamba visą dieną. Integruota ličio jonų baterija, kurią galite įkrauti per mikro USB jungtį, veikia 20 valandų.

30 mm pagrindiniai įrenginiai padės išgirsti viską

30 mm kupolo formos pagrindiniai įrenginiai padės mėgautis kiekvienu mėgstamų įrašų tonu ir dinamišku garsu per kompaktiškas, lengvas ausines.

Sukamoji konstrukcija patogi kelionėje

Pasiimkite ausines, nesvarbu, kur keliaujate. Dėl užlenkiamos konstrukcijos ausines paprasta ir saugu naudoti keliaujant. Ausų kaušeliai plokščiai užlenkiami, todėl jas patogu supakuoti lagamine ar įsidėti į krepšį.

Integruotas mikrofonas, skirtas pagalbai balsu ir skambučiams laisvomis rankomis

Kalbėkite su draugais ir pateikite pagalbos balsu nurodymus net neišimdami telefono iš kišenės ar kuprinės. Paspauskite ir palaikykite ant ausinių esantį paleidimo mygtuką, kad įjungtumėte pagalbos balsu funkciją „Android“ arba „iOS“ įrenginyje, ir skambinkite laisvomis rankomis naudodami aukštos kokybės integruotą mikrofoną.

Pasirinkite savo spalvą

Pasirinkite jums labiausiai tinkančią spalvą. Galite rinktis iš juodos, pilkos ir mėlynos spalvų.

Specifikacijos
Belaidės ausinės, skirtos klausytis visą dieną. Nepertraukiamai leiskite muziką iki 20 valandų be jokių pastangų naudodami BLUETOOTH® ryšį ir NFC™ vieno palietimo funkciją. 30 mm pagrindinis įrenginys užtikrina žemų dažnių aiškumą ir yra suderinamas su išmaniaisiais telefonais, todėl galite lengvai naudoti pagalbos balsu ir skambučių laisvomis rankomis funkcijas.
  • Patogus prisijungimas per „Bluetooth®“ naudojant NFC™ vieno palietimo funkciją

  • 30 mm pagrindinis įrenginys

  • Įrašų atkūrimo laikas – iki 20 valandų

  • Paprastas skambinimas laisvomis rankomis ir pagalbos balsu nurodymai naudojant mikrofoną

  • Užlenkiama konstrukcija užtikrina patogumą keliaujant

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka