WH-1000XM3

TIK MUZIKA. NIEKO DAUGIAU.

Pasinerkite į tylą su WH-1000XM3 ausinėmis – mes patobulinome savo geriausią rinkoje triukšmo slopinimo technologiją ir pristatome išmaniojo klausymosi funkcijų, kurios pritaiko garsą pagal jūsų aplinką.

AUSINĖS

Belaidės triukšmą slopinančios ausinės WH-1000XM3

WH-1000XM3
Belaidės triukšmą slopinančios ausinės WH-1000XM3 nuotrauka

silverblack

RMK

€ 383,00

(įsk. PVM)
Pajuskite naują tylos lygmenį

Sužinokite, koks jausmas, kai esate tik jūs ir muzika – dabar triukšmo slopinimo funkcija taip gerai užblokuoja išorės garsus, kaip niekada anksčiau. Išbandykite, kaip išmaniosiose ausinėse veikia pažangi triukšmo slopinimo technologija, pavyzdžiui, adaptyvusis garso valdymas, ir kaip patogu naudotis išmaniosiomis funkcijomis, įskaitant greitą dėmesio atkreipimą, suderinamumą su balso asistentu bei jutiklinį valdymą.

Pasinerkite į tylą

Pabėkite nuo miesto garsų – ausinių WH-1000XM3 triukšmo slopinimo technologija yra pažangiausia, kokią kada nors sukūrėme. Be to, ausinės yra su glaudžiai priglundančiomis ausinių pagalvėlėmis ir mūsų HD triukšmo slopinimo procesoriumi QN1.

Daugiau galios – dar mažiau triukšmo

Mūsų naujasis HD triukšmo slopinimo procesorius QN1 padeda gerokai efektyviau izoliuoti triukšmą. Naudojant specialų triukšmo slopinimo procesorių užtikrinama, kad procesoriaus veikimas nepablogins muzikos atkūrimo kokybės.

Triukšmo slopinimo procesorius
Užblokuokite daugiau

Dauguma triukšmą slopinančių ausinių yra skirtos transporto priemonių triukšmui pašalinti keliaujant. Ausinės WH-1000XM3 efektyviai blokuoja ne tik šį, bet ir kitokį kasdienį triukšmą, pavyzdžiui, balsus ir foninius garsus, kuriuos galite girdėti vaikštinėdami mieste.

Belaidė technologija ir puikus garsas tyloje

Naudojant LDAC perduodama maždaug tris kartus daugiau duomenų (kai maksimalus perdavimo greitis 990 kbps), nei naudojant įprastą BLUETOOTH® belaidę garso perdavimo technologiją, todėl galite mėgautis išskirtinės kokybės didelės raiškos garso turiniu, tarsi klausytumėtės laidiniu ryšiu.

40 mm garsiakalbiai
Garso kokybė, kuria galima tikėti

HD triukšmo slopinimo procesoriuje QN1 integruotas stiprintuvas užtikrina geriausią signalo ir triukšmo santykį bei mažą iškraipymą, naudojant nešiojamuosius įrenginius, todėl garso kokybė yra išskirtinė. Galingi 40 mm garsiakalbiai yra su skystųjų kristalų polimerų (LCP) diafragma, todėl ausinės tobulai tinka trankiai muzikai ir gali atkurti visą dažnių diapazoną iki 40 kHz.

Atkurkite visus suglaudintus failus

Skaitmeninio garso sustiprinimo modulis HX (DSEE HX™) padidina suglaudintų muzikos failų raišką ir išgauna didelės raiškos garsui artimą kokybę. DSEE HX™ atkuria glaudinant prarastus plataus diapazono garsus, todėl skaitmeninės muzikos failų garsas sodrus ir natūralus.

DSEE HX glaudinimo kreivė
SENSE ENGINE suteikia išmaniojo klausymosi galimybių, automatiškai pritaikydama garsą pagal jūsų aplinką

Pamatykite, kaip adaptyvusis garso valdymas automatiškai nustato jūsų veiklą ir žino, ar keliaujate, vaikštote, ar laukiate, tada pritaiko jums aplinkos garso nustatymus. Naudodamiesi greito dėmesio atkreipimo funkcija galite bendrauti nenusiėmę ausinių – tiesiog uždėkite ranką ant korpuso, kad pritildytumėte garsumą ir iškart galėtumėte kalbėtis. 

Automatiškai prisitaiko prie to, ką darote
Vyras, keliaujantis taksi
Keliavimas 

Keliaukite be pertraukų ir pasinerkite į muziką be foninio triukšmo. 

Vyras, einantis per oro uostą
Pėsčiomis

Mėgaukitės muzika, bet nepraraskite ryšio su aplinka, nesvarbu, ar būtumėte gatvėje, ar biure. 

Žmogus laukia pranešimų
Laukimas

Sumažinkite foninį triukšmą ir laukdami išgirskite svarbius pranešimus.  

SENSE ENGINE™ logotipas
Pritaikykite garsą sau

Naudodami SENSE ENGINE™ galite laisvai, vienu palietimu pasinerti į muziką ir grįžti atgal.

Programos „Sony | Headphones Connect“ logotipas
Programa „Sony I Headphones Connect“

Atsisiuntę programą „Sony I Headphones Connect“ galėsite naudotis adaptyviojo garso valdymo funkcijos teikiamomis išmaniojo klausymosi galimybėmis, valdyti aplinkos garso nustatymus ir pritaikyti garso lygį naudodami vienodintuvą.

Trumpas dėmesio atkreipimas
Greitas dėmesio atkreipimas – kalbėkite palietę

Bendraukite nenusiimdami ausinių. Uždėję ranką ant korpuso sumažinkite garsumą ir iškart pradėkite pokalbį.

Aplinkos garso valdymas
Valdydami aplinkos garsą išgirskite, kas svarbu

Sureguliuokite aplinkos garsą, naudodami programą „Sony | Headphones Connect“, kad girdėtumėte svarbiausius garsus, kai klausotės keliaudami.

Glodintuvas

Naudodami programą „Sony | Headphones Connect“, raskite tobulą garso toną kiekvienai dainai, rinkdamiesi iš išankstinių nustatymų, kuriuos lengva pritaikyti pagal savo poreikius.

Virtualus erdvinis garsas

Pasinerkite į garsą, kad ir kur būtumėte. Klausykitės garso, optimizuoto įvairiai aplinkai, įskaitant lauko scenas, klubus, sales ir arenas.

Garso padėties valdymas

Pasirinkite kryptį, iš kurios norite girdėti garsą, taip pat kaip naudodami belaidį garsiakalbį.

Jokio diskomforto visą dieną

Itin minkštos, spaudimą mažinančios ausinių pagalvėlės, pagamintos iš uretano putų, tolygiai paskirsto spaudimą, ausinės geriau priglunda ir apgaubia ausį. Didesnė ir gilesnė ergonomiška ausies sritį dengianti konstrukcija užtikrina dar didesnį patogumą. Dėl lengvesnės konstrukcijos lengva pamiršti, kad esate su ausinėmis, todėl net ir nešiojant visą dieną visas jūsų dėmesys bus skirtas tik muzikai.

Išmanesnės už jūsų paprastas ausines

Viskas patogiai valdoma pirštais. Dukart bakstelėdami atsiliepkite į telefono skambučius naudodami laisvų rankų technologiją arba keiskite garso takelius, reguliuokite garsumą ir skambinkite paliesdami arba perbraukdami per skydelį. O laikydami ilgai paspaudę lengvai išsikviesite savo telefono balso asistentą.

Greitasis įkrovimas visai dienai

Baterijos naudojimo laikas siekia 30 val., todėl energijos užteks net ilgoms kelionėms. Prireikus greitai įkrauti galite naudoti papildomą KS adapterį, kuriuo vos per 10 minučių galima pasiekti 5 val. įkrovos lygį.

Pasukant sulankstoma konstrukcija
Pasukant sulankstoma konstrukcija

Ausų kaušelius galima pasukti į vidinę pusę ir patogiai sudėti į kompaktišką dėklą.

Nešiojimo dėklas su laidu
Nešiojimo dėklas su laidu

Pridedamas patvarus nešiojimo dėklas su laidu, kad galėtumėte klausytis ir prijungę laidą.

Toks įtraukiantis. Toks tikras.

Pasinerkite į garsą, sklindantį iš visų pusių. Tokį tikrą, lyg būtumėte koncerte ar įrašų studijoje su muzikantu. Muzika dar niekada nebuvo tokia įtraukianti ir tokia tikra, kaip su „360 Reality Audio“.

Šios ausinės leidžia mėgautis „360 Reality Audio“.

Artist_connection
Klausykitės demonstraciniame grotuve atsisiuntę programą „Artist Connection“

Techniniai duomenys ir funkcijos

Pasinerkite į tylą su WH-1000XM3 ausinėmis – mes patobulinome savo geriausią rinkoje triukšmo slopinimo technologiją ir pristatome išmaniojo klausymosi funkcijų, kurios pritaiko garsą pagal jūsų aplinką.
  • HD triukšmo slopinimo procesorius QN1 pasirūpina, kad galėtumėte klausytis muzikos be jokių trukdžių

  • Unikali automatinė asmeninė triukšmo slopinimo funkcija ir atmosferos slėgio optimizavimas

  • Laisvė nuo laidų naudojant BLUETOOTH® technologiją ir NFC

  • Išmanusis klausymasis naudojant „Adaptive Sound Control“ nustatymus automatiškai nustato aplinkos garsus pagal jūsų veiklą

  • Aukštos kokybės garsas su DSEE HX™ ir LDAC

Pagrindinis įrenginys
40 mm, kupolo formos (CCAW garsinė ritė)
DSEE HX
Taip
Įvestis (-ys)
Stereofoninio garso minijungtis
Dažnio atsakas
4–40 000 Hz
Dažnio atsakas („Bluetooth®“ ryšys)
Nuo 20 Hz iki 20 000 Hz (44,1 kHz diskretizavimas) / nuo 20 Hz iki 40 000 Hz (LDAC 96 kHz diskretizavimas, 990 kbps)
Dažnio atsakas (aktyvus veikimas) 
4–40 000 Hz
Pasyvus veikimas
Taip
NFC
Taip
Laido ilgis
Ausinių laidas (apie 1,2 m, sidabru dengtos OFC vijos, auksu dengtas stereofoninio garso minikištukas)

Kas sudaro komplektą

Nešiojimo dėklas, Kištuko adapteris, naudojamas lėktuve, Ausinių laidas (apie 1,2 m), USB laidas: „Type-C™“ (apie 20 cm)

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Įvertinimai ir apdovanojimai

Vartotojai sako