RMK

€ 102,00

(įsk. PVM)
Belaidės ausinės MDR-ZX330BT vaizdai
Belaidės ausinės MDR-ZX330BT vaizdai
Belaidės ausinės MDR-ZX330BT vaizdai

Funkcijos

Muzikos atkūrimas belaidžiu ryšiu per „Bluetooth®“

Per „Bluetooth®“ transliuokite mėgstamus įrašus belaidžiu ryšiu. Susiekite savo išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį su šiomis „Bluetooth®“ ausinėmis ir galėsite mėgautis muzika ir net valdyti grojaraščius bei garsumą tiesiai iš savo įrenginio.

NFC vieno lietimo funkcija – ryšys akimirksniu

Įdiegus artimo lauko ryšio (NFC) technologiją, nebereikia laidų ir sudėtingų nustatymų. Tiesiog pridėkite įrenginį su NFC funkcija prie kito įrenginio N žymės, kad lengvai ir greitai užmegztumėte ryšį, ir leiskite turinį per „Bluetooth®“. Neturite NFC? Ne bėda. Galite rankiniu būdu prisijungti per „Bluetooth®“, naudodamiesi įrenginio nustatymų meniu.

30 mm pagrindiniai įrenginiai padės išgirsti viską

30 mm kupolo formos pagrindiniai įrenginiai padės išgirsti kiekvieną mėgstamų įrašų toną ir mėgautis dinamišku garsu per kompaktiškas, lengvas ausines.

Klausykite ilgiau – 30 val. įrašų atkūrimo belaidžiu ryšiu

Tegul melodijos skamba visą dieną. Integruotos ličio jonų baterijos pakaks iki trisdešimt valandų (priklauso nuo pasirinktų muzikos nustatymų), o ją įkrauti galėsite per USB. 

Greitas įkrovimas per USB

Kam laukti, kol galėsite klausytis? Prijunkite ausines naudodami pridedamą USB laidą ir mėgaukitės iki dešimties valandų įrašų įkrovę vos vieną valandą. MDR-ZX330BT ausinės visiškai įkraunamos maždaug per keturias valandas, todėl visai neteks lūkuriuoti.

Sulankstoma konstrukcija patogi kelionėje

Pasiimkite ausines, nesvarbu, kur keliaujate. Pasukite ir užlenkite, kad būtų patogu ausines pasidėti, kai jomis nesinaudojate ar norite pasiimti į kelionę. Ausų kaušeliai plokščiai užlenkiami, todėl jas patogu supakuoti lagamine ar įsidėti į krepšį.

Specifikacijos

Su MDR-ZX330BT „Bluetooth®“ belaidėmis ausinėmis šokite taip, tarsi jūsų niekas nematytų. Prie tam tikrų modelių išmaniųjų telefonų galite prisijungti ir klausytis vienu prisilietimu per NFC. Kad ir kur būtumėte, pamirškite laidus ir judėkite laisvai. Minkštos ausinių pagalvėlės sumažina spaudimą, todėl galėsite klausytis ilgiau.
  • Supaprastintas „Bluetooth®“ ryšys naudojant NFC vienu prisilietimu

  • 30 mm pagrindinis įrenginys

  • Akumuliatoriaus naudojimo trukmė iki 30 val.

  • Įkraunamos per USB, laidas pridedamas

PAGRINDINIS ĮRENGINYS
30 mm, kupolo formos
DAŽNIO ATSAKAS
20–20 000 Hz
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka