GALVOS LANKELIS

Belaidės ausinės MDR-ZX220BT

MDR-ZX220BT
Belaidės ausinės MDR-ZX220BT nuotrauka

bluegrayblack

RMK

€ 80,45

(įsk. PVM)
Belaidės ausinės MDR-ZX220BT vaizdai
Belaidės ausinės MDR-ZX220BT vaizdai
Belaidės ausinės MDR-ZX220BT vaizdai
Belaidės ausinės MDR-ZX220BT vaizdai
Belaidės ausinės MDR-ZX220BT vaizdai

Funkcijos

Muzikos atkūrimas belaidžiu ryšiu per „Bluetooth®“

Per „Bluetooth®“ transliuokite mėgstamus įrašus belaidžiu ryšiu. Susiekite savo išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį su šiomis „Bluetooth®“ ausinėmis ir galėsite mėgautis muzika ir net valdyti grojaraščius bei garsumą tiesiai iš savo įrenginio.

NFC vieno lietimo funkcija – ryšys akimirksniu

Įdiegus artimo lauko ryšio (NFC) technologiją, nebereikia laidų ir sudėtingų nustatymų. Tiesiog pridėkite įrenginį su NFC funkcija prie kito įrenginio N žymės, kad lengvai ir greitai užmegztumėte ryšį, ir leiskite turinį per „Bluetooth®“. Neturite NFC? Ne bėda. Galite rankiniu būdu prisijungti per „Bluetooth®“, naudodamiesi įrenginio nustatymų meniu.

30 mm pagrindiniai įrenginiai padės išgirsti viską

30 mm kupolo formos pagrindiniai įrenginiai padės išgirsti kiekvieną mėgstamų įrašų toną ir mėgautis dinamišku garsu per kompaktiškas, lengvas ausines.

Klausykite ilgiau – 8 val. įrašų atkūrimo belaidžiu ryšiu

Tegul melodijos skamba visą dieną. Integruotos ličio jonų baterijos pakaks iki aštuonių valandų (priklauso nuo pasirinktų muzikos nustatymų), o ją įkrauti galėsite per USB mikrojungtį. 

Įmontuotas mikrofonas, kad galėtumėte skambinti naudodamiesi belaide laisvų rankų įranga

Atsiliepkite į skambučius ir duokite komandas balsu, net jeigu jūsų telefonas yra kišenėje ar krepšyje. O naudodami aukštos kokybės ant laido esantį mikrofoną, galėsite lengvai skambinti ir atsiliepti į skambučius naudodami savo išmanųjį telefoną.

Sulankstoma konstrukcija patogi kelionėje

Pasiimkite ausines, nesvarbu, kur keliaujate. Pasukite ir užlenkite, kad būtų patogu ausines pasidėti, kai jomis nesinaudojate ar norite pasiimti į kelionę. Ausų kaušeliai plokščiai užlenkiami, todėl jas patogu supakuoti lagamine ar įsidėti į krepšį.

Specifikacijos

  • Supaprastintas „Bluetooth®“ ryšys naudojant NFC vienu prisilietimu

  • 30 mm pagrindinis įrenginys

  • Įrašų atkūrimo laikas – iki 8 valandų

  • Įkraunamos per USB, laidas pridedamas

Dažnio atsakas
20–20 000 Hz
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka