GALVOS LANKELIS

ZX110 ausinės

MDR-ZX110 / MDR-ZX110AP
ZX110 ausinės nuotrauka

pinkwhiteblack

Standartinis

MDR-ZX110

RMK

€ 20,00

(įsk. PVM)

„Android“

MDR-ZX110AP

RMK

€ 25,00

(įsk. PVM)
ZX110 ausinės vaizdai
ZX110 ausinės vaizdai
ZX110 ausinės vaizdai
ZX110 ausinės vaizdai
ZX110 ausinės vaizdai
ZX110 ausinės vaizdai
ZX110 ausinės vaizdai

Funkcijos

Dinaminiai neodimio pagrindiniai įrenginiai atkuria tikslų garsą

Lengvi 30 mm dinaminiai neodimio ausinių pagrindiniai įrenginiai padeda atkurti galingus, sodrius žemuosius tonus net sudėtingiausiuose įrašuose. O itin jautri diafragma leis padidinti garsumą ausinėse be jokių stiprintuvų ir tuo pat metu mėgautis švariu, tiksliu garsu per visą diapazoną.

Sulankstoma konstrukcija patogi kelionėje

Pasiimkite ausines, nesvarbu, kur keliaujate. Sukami ausinių kaušeliai leidžia ausines patogiai pasidėti, kai jų nereikia arba vykstate į kelionę. Kaušelius galite pasukti ir ausines patogiai įsidėti į lagaminą ar krepšį nesijaudindami, kad jos užims daug vietos.    

Laide įmontuotas nuotolinis valdiklis ir mikrofonas pokalbiams laisvomis rankomis

Naudodamiesi ausinių laide įmontuotu nuotoliniu valdikliu ir integruotuoju mikrofonu, galite skambinti laisvomis rankomis iš tam tikrų modelių išmaniųjų telefonų tuo pat metu, kai klausotės muzikos. Galite lengvai pereiti nuo dainų prie skambučių ir atvirkščiai – nereikia nusiimti ausinių.* *Ši funkcija yra tik MDR-ZX110AP modelyje

Paminkštintos pagalvėlės išskirtiniam patogumui

Klausykitės ir mėgaukitės visišku patogumu. Šių ausinių galvos lankelis susireguliuoja pats, o kaušeliai su minkštomis pagalvėlėmis apgaubia visas ausis. Mėgaukitės nuolatiniu patogumu, kurio taip reikia, kai mėgstamų albumų norite klausytis vėl ir vėl.

Apgaubianti uždara konstrukcija neišleidžia garso į išorę

Uždara nugarėlė, apgaubianti konstrukcija priglunda prie ausų ir padeda gerai izoliuoti muzikos garsą, todėl jums niekas netrukdys. Garsas atspindimas atgal į jūsų ausis, todėl girdite net subtiliausius garsus. Išgirskite kiekvieną taktą – uždaro tipo ausinės maksimaliai padidina žemųjų dažnių garsus. 

Platus dažnių diapazonas – aiškūs aukštieji ir žemieji tonai 

Platus dažnių juostų diapazonas nuo 12 Hz iki 22 kHz – atkuriami galingi žemieji, sodrūs viduriniai ir spengiantys aukštieji garsai. Išgirsite net menkiausią kiekvieno įrašo toną ir galėsite klausytis visos savo muzikos. 

Specifikacijos

MDR-ZX110 ausinės su 30 mm pagrindiniu įrenginiu – mėgaukitės aiškiu ir subalansuotu garsu keliaudami. Minkštos ausinės itin patogios keliaujant. MDR-ZX110AP ausinės – didesnis „Android“ išmaniojo telefono funkcionalumas.
  • 30 mm gaubto tipo pagrindinis įrenginys – subalansuotas garsas

  • Galingi neodimio magnetai atkuria galingą garsą

  • 12 Hz–22 kHz dažnių diapazonas

  • Paminkštinti ausų kaušeliai, kad klausytis būtų patogu

  • Įvairias spalvas pritaikysite prie savo stiliaus

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka