Ausinės MDR-Z7 vaizdai
Ausinės MDR-Z7 vaizdai
Ausinės MDR-Z7 vaizdai
Ausinės MDR-Z7 vaizdai
Ausinės MDR-Z7 vaizdai
Tiksliai taip, kaip norėjo atlikėjai

Mėgaukitės subtiliais studijos kokybės garso niuansais didelės raiškos garsu, kurio kokybė yra geresnė nei CD. Aistra muzikai suvienija visus komponentus – pradedant signalu, baigiant garsiakalbiais, todėl atrodo, kad atlikėjo klausytumėte čia pat.

Autentiškas, įtraukiantis garsas

Geriausias garsas ir komfortas muzikos mėgėjams

Mūsų geriausios ausinės atkuria subtilų aukštų iki 100 kHz dažnių garsą – pirmos ausinių technologijoje. 70 mm HD garsiakalbiai su skystųjų kristalų polimerų diafragmomis ir visiškai metalinė konstrukcija suteiks skaidrumo, kurio reikia norint mėgautis didelės raiškos garsu – tai muzika, kuri savo kokybe priartėja prie gyvo atlikimo.

70 mm garsiakalbiai
Pajuskite daugiau

Mėgaukitės išskirtiniu tikslumu ir subtiliausia dinamika, sklindančia iš masyvių 70 mm garsiakalbių.

Itin platus dažnių diapazonas
Išplėskite galimybes

Klausykitės sodrių žemųjų natų ir neįtikėtinai aukštų tonų visame garso diapazone iki 100 kHz.

Didelis 102 dB/mW jautrumas
Klausykitės aiškaus garso

Leiskite muziką garsiai ir aiškiai iš bet kurios namų sistemos ar nešiojamojo įrenginio pasinaudodami dideliu 102 dB/mW jautrumu.

Absoliutus garso grynumas

Jokių kompromisų siekiant tobulybės

Atraskite tikrą garsą su visomis originalaus įrašo emocijomis ir energija. Didžiuliai 70 mm HD garsiakalbiai suteiks galios jūsų muzikai, tiksliai atkurdami kiekvieną natą net klausantis dideliu garsumu.

Autentiškas garsas per aliuminiu dengtą LCP

Aliuminiu dengta skystųjų kristalų polimerų (LCP) diafragma visame dažnių diapazone atkuria tikslesnį garsą, nei įprasti LCP garsiakalbiai.

Sferinių bangų garsas
Sferinių bangų garsas

Mažesni 40 mm garsiakalbiai skleidžia garsą kaip sferines bangas, kurios dėl atspindžių delsos ausų gaubteliuose gali sukelti iškraipymus.

Plokščių bangų garsas
Plokščių bangų garsas

Žymiai didesni 70 mm garsiakalbiai sukuria plokščias garso bangas – taip išvengiama atspindžio delsos efekto ir garso iškraipymų.

Įrašymas dideliu dažniu
Įrašymas didesniu dažniu nei CD

Didelės raiškos garsas paprastai įrašomas 96 kHz / 24 bitų ar net 192 kHz / 24 bitų dažniu – gerokai didesniu nei CD.

Itin platus dažnių diapazonas
Girdėkite tikroviškesnį, emocingesnį garsą

Jeigu CD ir MP3 įrašai siekia apytiksliai 20 kHz, didelės raiškos garsas palaiko dažnius, didesnius nei 80 kHz (šiame modelyje iki 100 kHz), ir platesnį dinaminį diapazoną.

Sandariai uždarykite garsą

Apgaubianti konstrukcija priglunda prie ausų ir sulaiko muziką bei neleidžia patekti triukšmui. Atsispindėjęs garsas grįžta į jūsų ausis ir išryškina subtiliausius niuansus.

Apgaubianti konstrukcija
Subalansuotas garsas
Subalansuotas garsas

Simetrinis kabelis, kurį sudaro keturi pasidabruoti variniai laidai ir nepriklausomi abiejų kanalų įžeminimo laidai (mėlynas ir geltonas), užtikrina aiškų, tikslų garsą.

Dviejų sluoksnių laidas
3 metrų dviejų sluoksnių laidas

Šios ausinės turi subalansuotą laidą ir 3 metrų dviejų sluoksnių laidą, kurio varinės gyslos, užtikrinančios švarius aukštus tonus, apgaubtos sidabro ekranu, perteikiančiu sodrius bosus.

Pagaminta Japonijoje

Sukurtos ir išbandytos nepriekaištingu tikslumu

Japonijoje pagaminti „Sony" gaminai yra absoliučios kokybės ir puikių charakteristikų sinonimas. Kuriant ausines, kurios išplečia garso grynumo ribas, naudojami tik geriausi komponentai ir aukščiausios gamybos technologijos.

Visiškai metalinė konstrukcija

Metalinis korpusas mažiau rezonuoja, nei iš tradicinių medžiagų pagaminti korpusai. Išskirtinį tvirtumą užtikrina metaliniai laikikliai, galvos lankelis ir komponentai.

Metalinis korpusas
Metalinis korpusas

Dėl mažesnio rezonanso galėsite mėgautis aiškiais vidutiniais ir aukštais tonais bei švelnesniais žemųjų dažnių garsais.

Metaliniai laikikliai ir dalys
Metaliniai laikikliai

Pasiruošę kasdieniniams smūgiams ir mėtymams su metalinėmis laikiklių įvorėmis, ašelėmis ir komponentais.

Metalinis galvos lankelis
Metalinis galvos lankelis

Tvirtesnis, lengvesnis ir lankstesnis, nei pagamintas iš įprastinių medžiagų, stabiliai ir patogiai priglunda.

Uždara, apgaubianti konstrukcija
Tikras komfortas

Sukurtos visiškam muzikos malonumui

Išgirskite daugiau muzikos niuansų – uždara, apgaubianti konstrukcija tvirtai priglus prie ausų. Minkštos odos ausų pagalvėlės susiformuoja apie ausis ir patogiai priglunda.

Stulbinanti išvaizda

Plonos ir grakščios. Elegantiškos, bet ryškios. Šios išskirtinės ausinės su glotnia visiškai metaline apdaila ir minkštomis juodos odos ausų pagalvėlėmis atrodo taip pat puikiai, kaip ir skamba. Nesenstanti, profesionali išvaizda visiems, kam rūpi stilingumas.

„Sony“
„Negative Space“

Parodysime, kas slepiasi už aukščiausios kokybės garso. Susipažinkite dizaino įkvėpimo istorijomis.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Mūsų geriausios ausinės atkuria subtilų aukštų iki 100 kHz dažnių garsą – joms panaudotos pačios geriausios ausinių technologijos. 70 mm HD pagrindiniai įrenginiai su skystųjų kristalų polimerų diafragmomis ir visiškai metalinė konstrukcija suteiks skaidrumo, kurio reikia norint mėgautis didelės raiškos garsu. Tai muzika, kuri savo kokybe beveik prilygsta gyvam atlikimui. 
  • Suderinamas su didelės raiškos garsu

  • Jautrūs skystųjų kristalų polimerų garsiakalbiai užtikrina aiškumą

  • Takto valdymas

  • Dviejų sluoksnių laidai, 2 m ir 3 m ilgio

  • Stabilus kaklo lankelis – visiškai metalinė konstrukcija

Pagrindinis įrenginys
70 mm pagrindinis įrenginys – kupolo formos
Dažnio atsakas
4–100 000 Hz
Laido ilgis
2 m (simetrinės jungties laidas), 3 m (prijungimo laidas)

Kas sudaro komplektą

Garantijos kortelė, Naudojimo instrukcijos, Universalus kištuko adapteris, Ausinių laidas (3 m), Simetrinės jungties ausinių laidas (2 m)

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka