Belaidės ausinės MDR-1RBT vaizdai
Belaidės ausinės MDR-1RBT vaizdai
Tiksliai taip, kaip norėjo atlikėjai

Mėgaukitės subtiliais studijos kokybės garso niuansais didelės raiškos garsu, kurio kokybė yra geresnė nei CD. Aistra muzikai suvienija visus komponentus – pradedant signalu, baigiant garsiakalbiais, todėl atrodo, kad atlikėjo klausytumėte čia pat.

Tikslus garsas

Belaidis būdas mėgautis kiekviena nata

Šias belaides „Bluetooth®“ ausines, pritaikytas šiuolaikinei muzikai, padėjo kurti garsūs muzikantai. Mėgaukitės sodriais žemaisiais dažniais ir aukštomis natomis taip, kaip juos ir dera girdėti.

„Bluetooth®“ ir NFC
Išsilaisvinkite iš laidų

Pamirškite besipinančius laidus ir kabelius, MDR-1RBT veikia naudodamas „Bluetooth® 3.0“ ir atkuria muziką be laidų. Be to, naudodami NFC palietę galite užmegzti ryšį vienu palietimu.

Sukurta atlikėjų

Nesvarbu, ar klausotės „Dubstep“, ritmenbliuzo ar „House“ muzikos – kūrybinio bendradarbiavimo su Katy B ir Magnetic Man dėka, šios ausinės puikiai atkartoja dažnius.

4 Hz–80 kHz
Itin platus garso diapazonas

Tokie žemieji dažniai, kad galite juos jausti net skambant patiems aukščiausiems dažniams – HD tvarkyklė išplečia garsą nuo 4 Hz iki perveriančių 80 kHz.

HD tvarkyklė su padidintomis angomis

Galinga tvarkyklė yra itin svarbi šiuolaikinės muzikos žemųjų dažnių diapazono atkūrimui. Aukštos raiškos 40 mm tvarkyklės turi dideles angas, skirtas greitai žemųjų dažnių reakcijai.

Išgirskite aukštas natas

Kad vokalas ir kitos vidutinio aukščio garsų diapazono natos skambėtų tikroviškai, MDR-1RBT yra įtaisyta 40 mm skystųjų kristalų polimerinės plėvelės diafragma, kuri suteikia tvirtumo ir lengvumo.

40 mm skystųjų kristalų diafragma
Skirta ilgoms valandoms studijoje

Nešiokite MDR-1RBT ausines nors ir visą dieną, tikrai nejausite jokio diskomforto. Šios ausinės turi spaudimą mažinančias pagalvėles, kad galėtumėte ilgiau klausytis.

Spaudimą mažinančios pagalvėlės
Girdėkite tik savo muziką
Apjuosiantis dizainas
Izoliuotas išorės garsas

Apjuosiantis dizainas filtruoja garsą ir tuo pat metu užtikrina stabilumą.

Tylios silikoninių žiedų jungtys
Tylios jungtys

Minkšti silikoniniai žiedai kaušelių sujungimuose mažina įsikišimą.

Techniniai duomenys ir funkcijos

  • Sukurta kartu su muzikos pramonės lyderiais

  • Patobulinta HD tvarkyklė ir angų dizainas

  • 40 mm skystųjų kristalų polimerinės plėvelės diafragma

  • Spaudimą mažinančios pagalvėlės sukurtos taip, kad tiktų ausiai

  • Su išmaniaisiais telefonais suderinamas integruotasis mikrofonas

Kas sudaro komplektą

Nešiojimo krepšys, USB laidas, Garantijos kortelė

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka