AUSINĖS MDR-1ADAC

Visi techniniai duomenys ir funkcijos

MDR-1ADAC

RMK

€ 357,00

(įsk. PVM)

Dydis ir svoris

Svoris
300 g

Bendrosios funkcijos

Pagrindinis įrenginys
Dinaminis 40 mm
Galvos lanko tipas
Taip
Dinaminio tipo
Taip
Varža (omais)
40 Ω (esant 1 kHz)
Dažnio atsakas
4–40 000 Hz (skaitmeninis), 4–100 000 Hz (analoginis)
Jautrumas (dB/mW)
102 dB/mW
Garsumo valdymas
Taip (sukamasis)
Laido ilgis
1,2 m
Kištukas
Stereofoninio garso mažasis kištukas
Nešiojimo stilius
Ausinės Su Lankeliu, Dedama ant ausų

Spalvų parinktys

silverblack

Kas sudaro komplektą

  • Nešiojimo krepšys
  • Ausinių laidas (1,2 m)
  • „Lightning“ jungties laidas (1,2 m)
  • „Walkman®“ skirtas skaitmeninio signalo laidas (1,2 m)
  • „Xperia™“ skirtas skaitmeninio signalo laidas (1,2 m)
  • USB laidas
  • Garantijos kortelė
  • Greito paleidimo vadovas
  • Trumpoji instrukcija
  • Naudojimo instrukcijos
Placeholder

Funkcijos

Ausinės MDR-1ADAC nuotrauka

Didelės raiškos garsas suteikia galimybę mėgautis muzika taip, kaip sumanė atlikėjas 

Didelės raiškos garsas perkels jūsų skaitmeninės muzikos kolekciją į kitą lygį. Didelės raiškos garso muzika, įrašyta didesniu nei CD dažniu (iki 384 kHz/32 bitų, vietoje 44,1 kHz/16 bitų), leis priartėti prie originalaus studijos įrašo kokybės ir mėgautis muzika taip, kaip numatė atlikėjas. 

Ausinės MDR-1ADAC nuotrauka

Tolygus garsas naudojant integruotą USB DAC

Su integruotuoju specialiuoju USB DAC stiprintuvu, šios ausinės perima skaitmeninio signalo konvertavimo į analoginį proceso kontrolę iš jūsų įrenginio ir sustiprina garsą naudodamos integruotąjį stiprintuvą. Signalas ilgiau išlieka skaitmeniniu ir konvertuojamas į analoginį tik kai pasiekia pagrindinius įrenginius, todėl galėsite mėgautis itin švariu ir tiksliu garsu. Susiejus skaitmeniniu būdu, kiekvienas muzikinis įrašas skambės tolygiai, neatsižvelgiant į tai, kokiame įrenginyje yra šaltinis. 

Ausinės MDR-1ADAC nuotrauka

Daug jungčių – universalus klausymas 

Turėkite patikimą ryšį. Klausykitės muzikos iš kompiuterio, „Xperia™“ išmaniojo telefono, „Walkman®“ ar „iPhone®“ naudodami vieną iš pridedamų skaitmeninio signalo laidų. Prie kitų grotuvų galite prisijungti naudodami 3,5 mm stereofoninio garso laidą. Automatinis parinkimas – lengvai perjunkite įvesties šaltinius. 

Ausinės MDR-1ADAC nuotrauka

Dinaminiai HD garsiakalbiai perteikia autentišką garsą

Dėl galingų 40 mm HD garsiakalbių su didelėmis angomis šios ausinės perteikia galingus, ritmiškus žemuosius dažnius klausantis net pačių sudėtingiausių įrašų. Padidinkite garsumą ir klausykitės skaidraus, tikslaus garso visame diapazone.

Ausinės MDR-1ADAC nuotrauka

Platus dažnių diapazonas – platus garso diapazonas

Platus dažnių diapazonas – apimantis nuo 3 Hz iki 100 kHz – yra pritaikytas didelei šių dienų muzikos stilių įvairovei. 3 Hz žemųjų dažnių diapazono apatinė riba suteikia pakankamai erdvės net žemiausioms kontrabosų natoms. 100 kHz aukštųjų dažnių diapazono viršutinė riba leis mėgautis vokalo melodijomis, subtiliomis garso harmonikomis ir tonacijomis, kurios suteiks jūsų muzikai daugiau gyvybingumo ir tikroviškumo.

Ausinės MDR-1ADAC nuotrauka

Didelis jautrumas – garsus, aiškus atkūrimas

Didelis 102 dB/mW jautrumas šioms ausinėms padeda efektyviai konvertuoti elektros signalus į garso signalus. Tai reiškia, kad girdėsite stipresnį garsą visame garso spektre (palyginti su mažesnio jautrumo ausinėmis), kai klausotės muzikos iš to paties šaltinio ir tuo pačiu garsumo lygiu.  

Ausinės MDR-1ADAC nuotrauka

Aliuminiu dengta LCP diafragma užtikrina didesnį tikslumą

Aliuminiu dengta skystųjų kristalų polimerų diafragma visame dažnių diapazone perteikia sodresnį garsą nei įprastas garsiakalbis. Garso energijos nuostoliai, perduodant jį į ausinių gaubtus, yra labiau suvienodinti, todėl užtikrinamas tikslus ir autentiškas perteikimas. Be to, galėsite mėgautis tikslesniu dažnių perteikimu, net klausydami itin aukštų didelės raiškos garso dažnių. 

Ausinės MDR-1ADAC nuotrauka

Žemuosius dažnius išryškinančios angos užtikrina galingą ritmą

Tiksliai sukurtos angos padeda geriau patekti orui į ausines, o tai leidžia LCP diafragmai kvėpuoti dar lengviau ir perteikti tiesioginį atsaką stiprioms žemųjų dažnių eilėms.

Ausinės MDR-1ADAC nuotrauka

„S-Master HX“ skaitmeninis stiprintuvas – ištobulintas garsas 

Grynas, nefiltruotas garsas. Pasitelkus supaprastintą signalo kelią ir visapusišką skaitmeninį apdorojimą, „S-Master HX“ technologija galima sustiprinti garso signalus skaitmeniniu būdu nekonvertuojant jų į analoginius. Vadinasi, signalas išlieka švarus iki pat išvesties per garsiakalbius, todėl galite mėgautis natūraliu ir subalansuotu garsu.  

Ausinės MDR-1ADAC nuotrauka

Visapusiškas DSD ir PCM kodavimo palaikymas

Įrenginys palaiko DSD128 (tiesioginį skaitmeninį srautą) ir 192 kHz / 24 bitų PCM (kodines impulsines moduliacijas), todėl visuose dažniuose galėsite mėgautis gerokai natūraliau atkuriamu garsu. DSD128 fiksuoja ir atkuria itin aukštų dažnių garsą iki 128 kartų didesniu nei CD dažniu, naudodamas 1 bito natūralaus garso srautą ir platų dinaminį diapazoną. PCM 192 kHz / 24 bitų pavyzdžiai daugiau nei keturis kartus viršija CD spartą bitais, todėl 24 bitų sistema atkuria kiekvieną kūrinį gerokai tiksliau.

Ausinės MDR-1ADAC nuotrauka

Apgaubianti uždara konstrukcija neišleidžia garso į išorę

Uždara nugarėlė, apgaubianti konstrukcija priglunda prie ausų ir padeda gerai izoliuoti muzikos garsą, todėl jums niekas netrukdys. Garsas atspindimas atgal į jūsų ausis, todėl girdite net subtiliausius garsus. Išgirskite kiekvieną taktą – uždaro tipo ausinės maksimaliai padidina žemųjų dažnių garsus. 

Ausinės MDR-1ADAC nuotrauka

Spaudimą sumažinančios ausų pagalvėlės užtikrina visišką komfortą

Minkštos odos ausų kaušeliai su spaudimą sumažinančiomis pagalvėlėmis patogiai susiformuoja apie ausis. Švelnios medžiagos ir kokybiškos siūlės užtikrina išskirtinį patogumą ir patvarumą klausantis valandų valandas.

Ausinės MDR-1ADAC nuotrauka

Sulankstoma konstrukcija patogi kelionėje

Pasiimkite ausines, nesvarbu, kur keliaujate. Pasukite ir užlenkite, kad būtų patogu ausines pasidėti, kai jomis nesinaudojate ar norite pasiimti į kelionę. Ausų kaušeliai plokščiai užlenkiami, todėl jas patogu supakuoti lagamine ar įsidėti į krepšį. 

Ausinės MDR-1ADAC nuotrauka

Gaukite energijos naudodami USB įkrovimą 

Ausines įkraukite ir paruoškite kelionei naudodami mikrojungties USB prievadą. Vieną kartą įkrovę, galėsite klausytis iki 8 val. Įkrovos energijos užteks visai aštuonių valandų darbo dienai.