Ausinės MDR-1A vaizdai
Ausinės MDR-1A vaizdai
Ausinės MDR-1A vaizdai
Tiksliai taip, kaip norėjo atlikėjai

Mėgaukitės subtiliais studijos kokybės garso niuansais didelės raiškos garsu, kurio kokybė yra geresnė nei CD. Aistra muzikai suvienija visus komponentus – pradedant signalu, baigiant garsiakalbiais, todėl atrodo, kad atlikėjo klausytumėte čia pat.

Tikras garsas muzikos mėgėjams

Pajuskite galią ir tikslumą klausydamiesi mėgstamų įrašų

Suteikite savo muzikai grynumo, kurio ji nusipelno Iki 100 kHz siekiantis didelės raiškos garso MDR-1A ausinių dažnių diapazonas perteikia tikrąją kiekvieno įrašo esmę – todėl girdėsite muziką, kuri skamba visiškai kaip originalus studijos įrašas. Nuo sodrių ritmų iki aukščiausių vokalo natų garsas išlieka tikrai autentiškas ir tikslus.

40 mm garsiakalbiai
Patogu klausytis

Mėgaukitės puikia akustika, kurią užtikrina didelis garsiakalbis ir patogiai ausis apgaubiantys ausų gaubteliai.

Itin platus dažnių diapazonas
Itin platus dažnių diapazonas

Klausykitės sodrių žemųjų natų ir neįtikėtinai aukštų tonų visame garso diapazone iki 100 kHz.

Didelis 105 dB/mW jautrumas
Didelis jautrumas

Leiskite muziką garsiai ir aiškiai iš bet kurios namų sistemos ar nešiojamojo įrenginio, pasinaudodami dideliu 105 dB/mW jautrumu.

Aistra garsui

Preciziškai atkuriama kiekviena subtili nata

Klausykitės aiškaus, subalansuoto garso, kuris išlieka artimas originaliam įrašui, kokiu garsumu beklausytumėte. 40 mm HD garsiakalbis su lengva, bet tvirta aliuminiu dengta skystųjų kristalų polimerų (LCP) diafragma visame dažnių diapazone perteikia sodresnį ir tikslesnį garsą, nei įprastas LCP garsiakalbis.

Kas yra didelės raiškos garsas?

Didelės raiškos garsas – tai visas rinkinys skaitmeninių procesų, kuriuos naudojant galima užkoduoti ir atkurti muziką, didesniais diskretizacijos dažniais, nei naudojama CD įrašuose.

Įrašymas dideliu dažniu
Įrašymas didesniu dažniu nei CD

Didelės raiškos garsas paprastai įrašomas 96 kHz / 24 bitų ar net 192 kHz / 24 bitų dažniu – gerokai didesniu nei CD.

platus dažnių diapazonas
Girdėkite tikroviškesnį, emocingesnį garsą

Jeigu CD ir MP3 įrašai siekia apytiksliai 20 kHz, didelės raiškos garsas palaiko dažnius, didesnius nei 24 kHz (šiame modelyje iki 100 kHz), ir platesnį dinaminį diapazoną.

Išgirskite tikrą muziką

Visiškai pasinerkite į garsą, mėgaudamiesi grynu didelės raiškos garsu, perteikiamu nuo šaltinio iki garsiakalbio. „HDtracks“ svetainėje galite pasiklausyti nemokamų didelės raiškos garso kūrinių pavyzdžių.

Sandariai uždarykite garsą

Apgaubianti konstrukcija su ergonomiškais 3D ausų gaubteliais sulaiko muziką ir neleidžia patekti triukšmui. Atsispindėjęs garsas grįžta į jūsų ausis ir išryškina subtiliausius niuansus.

Apgaubianti konstrukcija
Simetrinės jungties ausinių laidas
Subalansuotas garsas

Prie MDR-1ABP pridėtas simetrinės jungties ausinių laidas, kuriame yra keturios sidabru dengtos varinės vielos, todėl naudodami garso įrangą, palaikančią simetrinę jungtį, girdėsite tikslų garsą.

Prašmatni išvaizda ir puikūs pojūčiai

Pabrėžkite savo stilių

Šios išskirtinės ausinės pasižymi puikia išvaizda ir puikiais pojūčiais – glotnus metalinis lankelis, puikiai derantis su pliušo ir juodos odos ausų gaubteliais.

Tikras komfortas

Išgirskite daugiau muzikos niuansų – uždara, apgaubianti konstrukcija tvirtai priglunda prie ausų. Patogiai dėvimos ištisas valandas, todėl galėsite klausytis ilgiau.

Uždara, apgaubianti konstrukcija
Spaudimą mažinančios ausinės

Minkštos odos ausų gaubteliai susiformuoja apie ausis ir tvirtai bei patogiai priglunda.

Uždara, apgaubianti konstrukcija
Besiūliai sujungimai

Švelnesnės medžiagos ir besiūliai sujungimai užtikrina išskirtinį komfortą ir patvarumą.

Keliaukite bet kur

Visur pasiimkite muziką su savimi. Dėl sustumiamo metalinio lankelio ir užlenkiamų ausų kaušelių ausinės neužims daug vietos lagamine ar kuprinėje.

Ant laido sumontuotas nuotolinis valdiklis ir mikrofonas
Palaikykite ryšį

Pasinaudodami ant laido sumontuotu nuotoliniu valdikliu ir mikrofonu galėsite laisvomis rankomis atsiliepti į skambučius, ateinančius į jūsų „Android“ išmanųjį telefoną arba „iPhone®“.

„SmartKey“ programa
Nepraraskite kontrolės

Leiskite muziką kaip jums patinka. Tvarkykite skambučius. Naudodami „Sony SmartKey“ programą galėsite valdyti pagrindines telefono funkcijas tiesiog iš ausinių.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Suteikite savo muzikai grynumo, kurio ji nusipelno Iki 100 kHz siekiantis didelės raiškos garso MDR-1A ausinių dažnių diapazonas perteikia tikrąją kiekvieno įrašo esmę – todėl girdėsite muziką, kuri skamba visiškai kaip originalus studijos įrašas. Nuo sodrių ritmų iki aukščiausių vokalo natų garsas išlieka tikrai autentiškas ir tikslus.
  • Suderinamas su didelės raiškos garsu

  • Jautrūs skystųjų kristalų polimerų garsiakalbiai užtikrina aiškumą

  • Suderinamas su išmaniaisiais telefonais naudojant laido nuotolinį mikrofoną

  • Ritmo valdymas – sumažinami galingų žemųjų dažnių iškraipymai

  • Užlenkiami ausų gaubteliai užtikrina mobilumą

Pagrindinis įrenginys
Dinaminis 40 mm – kupolo formos
Dažnio atsakas
3–100 000 Hz
Laido ilgis
1,2 m

Kas sudaro komplektą

Garantijos kortelė, Naudojimo instrukcijos, Nešiojimo krepšys, Ausinių laidas (1,2 m), Ausinių laidas su įmontuotu nuotolinio valdymo pultu ir mikrofonu (1,2 m)

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Įvertinimai ir apdovanojimai

Specialistai sako