„Action Cam Magazine“ iš „Sony“

Nežinote, kokius priedus ir nustatymus reikia naudoti filmuojant veiksmo kamera? Tada atsiųskite šią „Action Cam Magazine“ programą.

Visada naujas ir pasiekiamas išmaniajame įrenginyje

Paprasta gauti naujausią informaciją apie programas, patarimus, gaminius ir priedus. Naujausi „Action Cam Magazine“ leidimai automatiškai atnaujinami jūsų išmaniajame įrenginyje ir visada pasiekiami iš programos lentynos.

ActionCam MAGAZINE

Perskaitykite prieš naudodami programą.

Atsisiuntimas

Naujausias numeris

Veiksmo kameros veiklų vadovas

FDR-X3000 / HDR-AS300 / HDR-AS50

Veiksmo kameros veiklų vadove išsamiai pateikiama naujausia informacija apie skirtingoms veikloms skirtas kameras ir priedus su interaktyviu turiniu ir vaizdo įrašais.

Kalnų dviračiai

Turite pamatyti 100 % kadro POV filmus, įrašytus veiksmo kamera. Tvirta ir patikima veiksmo kamera pasižymi savybėmis, kurių reikia kelyje filmuojant stulbinančius vaizdus. Šiame numeryje apie kalnų dviračius parodyta, kaip galite naudoti veiksmo kamerą tokiais būdais, kaip net neįsivaizdavote.

Slidės ir snieglentės

„Action Cam Magazine“ numeryje apie slides ir snieglentes pateikiami ne tik filmai ir nuotraukos su pasirodymais – jame pristatoma daugybė papildomų priedų, funkcijų ir patarimų, kaip filmuoti veiksmo kamera.