Mėgaukitės „Mini LED“ ir „Full Array LED“ kontrastu

BRAVIA XR „Mini LED“ foninis apšvietimas

Kaip ir „Full Array“, „Mini LED“ televizoriai valdo foninio apšvietimo sritis, kad būtų aiškiai atvaizduojami tiek tamsūs, tiek šviesūs objektai. Tačiau „Mini LED“ foninio apšvietimo šviesos diodai yra mažesni ir tankesni, todėl juos valdyti reikia daug tiksliau. Mūsų „Mini LED“ televizoriai turi labai tikslų unikalų „Sony“ foninio apšvietimo valdymą – „XR Backlight Master Drive“. Štai kodėl matote geriausią ir tiksliausią įmanomą kontrastą, be atspindžių.

Sužinokite, kaip tiksliai valdyti „Mini LED“ ekranus, norėdami naudotis iškirtiniu dinaminiu diapazonu

Mūsų unikali „XR Backlight Master Drive“ technologija naudoja „Sony“ sukurtą vietos pritemdymo algoritmą, skirtą valdyti tūkstančius mažų, didelio tankio šviesos diodų visiškai tiksliai ir nepriklausomai. Štai kodėl jie gali rodyti precedento neturintį dinaminį diapazoną su neįtikėtinai gilia juoda spalva ir akinamais šviesiais tonais.

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

„Full Array“ LED

Vaizdui kino teatre prilygstantis kontrastas, tiksli ir sodri juoda, ryškios šviesios sritys.

„Sony BRAVIA®“ televizoriai su „Full Array“ LED technologija, pavyzdžiui, naujasis 4K HDR „Full Array“ LED televizorius XG95, suteikia galimybę mėgautis dar geresniu vaizdu, perteikia nuostabų sodrių tamsių ir intensyvių šviesių spalvų kontrastą, maksimaliai paryškina šviesias ir tamsias sritis.

Įprastas kraštinis LED foninis apšvietimas

Sunkiai perteikiama sodri juoda ir ryškios šviesios sritys.

Viena šviesos diodų eilutė turi subalansuoti šviesą per visą ekraną. Tamsios sritys nėra tokios tamsios, o šviesios – ne tokios šviesios, kaip turėtų būti, todėl vaizdas gana miglotas.

Įprastas kraštinis LED foninis apšvietimas

*Imituojami vaizdai.

„Full Array“ LED foninis apšvietimas

*Imituojami vaizdai.

„Full Array“ LED foninis apšvietimas

Ryškesnės šviesios sritys, sodresnė juoda.

Šviesos diodų intensyvumą galima reguliuoti atsižvelgiant į sceną: suteikti daugiau šviesos šviesiose vietose ir daugiau tamsos tamsiose vietose.

*Imituojamas vaizdas.

Kodėl verta rinktis „Full Array“ LED?

Didžiausi „Full Array“ LED su vietiniu pritemdymu privalumai tokie, kad tikroviškiau perteikiamos šviesios sritys, tiksliau atvaizduojami šešėliai, o juoda spalva yra sodresnė ir ryškesnė. Geras pavyzdys būtų mėnulis nakties danguje. Kraštinio apšvietimo ar tiesioginio apšvietimo televizoriuje tektų rinktis kompromisą – arba šviesesnį mėnulį, arba tamsesnį nakties dangų, bet juoda spalva vis tiek greičiausiai bus melsva arba pilkšva. Visos matricos LED televizorius su vietiniu pritemdymu (pvz., XG95) perteikia nuostabų ir natūraliai atrodantį vaizdą, kuriame ryškiai matyti šviesus mėnulis ir tamsus, tikroviškas nakties dangus. 

„Full Array“ LED ar
kraštinis ir tiesioginis apšvietimas?

Daugelis LED televizorių yra kraštinio apšvietimo – tai reiškia, kad šviesos šaltinis yra LED juostelė skydelio apačioje arba kuriame nors šone. Nors tai geras sprendimas, norint pagaminti ploną ir nebrangų televizorių, vis dėlto scenos, kuriose vienu metu yra itin šviesių ir labai tamsių vietų, neperteikiamos taip gerai. Šviesios sritys nėra tokios šviesios, kokios galėtų būti, o juoda spalva gali atrodyti pilkšva ar melsva.

Tiesioginio apšvietimo televizoriams taip pat gali būti būdinga ši problema. LED juostelė yra tiesiai už skydelio ir šviesa sklinda tiesiai per ekraną. Nors dėl to vaizdas gali būti ryškesnis, aplink šviesius objektus tamsiame fone gali matytis trikdantis „aureolės“ efektas, spalvos šiose tamsiose srityse bus mažiau tikslios, o televizorius bus storesnis.

kraštinis apšvietimas
ĮPRASTAS KRAŠTINIO APŠVIETIMO LED
full array led
„FULL ARRAY“ LED

*Imituojami vaizdai.

Užfiksuojamas platus tamsių ir šviesų atspalvių diapazonas