Praleisti ir pereiti prie turinio
TELEVIZORIAI

81–94 cm (32–37 in) televizoriai

Gerų dalykų po truputį – „Sony“ 81–94 cm (32–37 in) televizoriai. Nedideli, todėl puikiai tinka nedidelėms erdvėms, tačiau leidžia mėgautis įspūdingu garsu, sodriomis spalvomis ir „Full HD“ vaizdo kokybe.

HD kokybė nedideliuose ekranuose 

Kompaktiškas, o vaizdo kokybė tokia pat gera. 81 cm (32 in) išmanieji televizoriai su „Full HD“ ir „HD Ready“ ekranais ir aiškiu, švariu „ClearAudio+“ garsu bei kitomis funkcijomis. O „One-Flick Entertainment“ nuotolinio valdymo pultu galite lengvai naršyti po filmus, programas ir interneto turinį.

Veiksmo filmas 81 cm (32 in) „Sony“ LED televizoriaus ekrane
„Sony“ 81 cm (32 in) televizorius

Nedidelis, bet funkcionalus 

Mėgaukitės pramogomis savo virtuvėje, bendrabučio ar studijos kambaryje per 81 cm (32 in) LED televizorių. „Full HD“ ar „HD Ready“ vaizdas, įspūdingas garsas, „Social Viewing“ ir tiesioginių futbolo varžybų režimas – ir visa tai už prieinamą kainą. Dabar net žaidimai atrodo ryškesni ir įtraukia jus į įvykių sūkurį.

Ryškus ir aiškus vaizdas

Baltos LED lemputės už šio 81 cm (32 in) televizoriaus ekrano apšviečia kiekvieną kampą ir sukuria įspūdingą kontrastą. Vaizdai atrodo natūralesni, šešėliuose pastebimos net menkiausios detalės. „Clear Resolution Enhancer“ pašalina triukšmus, todėl vaizdas tampa ryškus ir aiškus, o lauko gylis didesnis.

Ryškus ir aiškus vaizdas 81 cm (32 in) „Sony“ išmaniajame televizoriuje
Transliavimo funkcija 81 cm (32 in) „Sony“ LED televizoriuose

Prijunkite televizorių prie interneto

81 cm (32 in) išmanųjį televizorių prijunkite prie interneto ir per „Photo Share“ dalykitės nuotraukomis, įjungę tiesioginių futbolo varžybų režimą žiūrėkite FIFA transliacijas ar naršykite po telefono turinį per „WiFi®“. Mėgstate naudotis „Twitter™“? Įveskite raktinį žodį ir „Social Viewing“ pateiks ekrane susijusių įrašų srautą.

Pamatykite tikrovišką vaizdą 

Pradedant vakaro žiniomis, baigiant naujausiais „Blu-ray™“ filmais – dėl „X-Reality Pro™“ viskas atrodo geriau. Galingas 81 cm (32 in) LED televizorių vaizdo procesorius pašalina triukšmus ir patobulina kiekvieną vaizdo pikselį. Detalumo suteikiama net iš telefono transliuojamiems vaizdo įrašams ir nuotraukoms.

Natūralūs vaizdai 81 cm (32 in) „Sony“ televizoriaus ekrane
81 cm (32 in) „Sony“ išmaniajam televizoriui skirtas nuotolinio valdymo pultas

Tik vienas spustelėjimas

81 cm (32 in) televizoriaus „One Flick Entertainment“ nuotolinio valdymo pultu viską valdyti paprasta. Šis galingas pultas su BRAVIA® sąsaja leidžia lengvai peržiūrėti kanalus, nuotraukas, vaizdo įrašus ir interneto turinį. Naudodami spartųjį paleidimą mėgstamą laidą ar filmą įjungsite per kelias sekundes.