TELEVIZORIAI

81–94 cm (32–37 in) televizoriai

Gerų dalykų po truputį – „Sony“ 81–94 cm (32–37 in) televizoriai. Nedideli, todėl puikiai tinka nedidelėms erdvėms, tačiau leidžia mėgautis įspūdingu garsu, sodriomis spalvomis ir „Full HD“ vaizdo kokybe.

„Sony“ 81 cm (32 in) televizorius
Nedidelis, bet funkcionalus 

Mėgaukitės pramogomis savo virtuvėje, bendrabučio ar studijos kambaryje per 81 cm (32 in) LED televizorių. „Full HD“ ar „HD Ready“ vaizdas, įspūdingas garsas, „Social Viewing“ ir tiesioginių futbolo varžybų režimas – ir visa tai už prieinamą kainą. Dabar net žaidimai atrodo ryškesni ir įtraukia jus į įvykių sūkurį.

Ryškus ir aiškus vaizdas

Baltos LED lemputės už šio 81 cm (32 in) televizoriaus ekrano apšviečia kiekvieną kampą ir sukuria įspūdingą kontrastą. Vaizdai atrodo natūralesni, šešėliuose pastebimos net menkiausios detalės. „Clear Resolution Enhancer“ pašalina triukšmus, todėl vaizdas tampa ryškus ir aiškus, o lauko gylis didesnis.

Ryškus ir aiškus vaizdas 81 cm (32 in) „Sony“ išmaniajame televizoriuje
Pamatykite tikrovišką vaizdą 

Pradedant vakaro žiniomis, baigiant naujausiais „Blu-ray™“ filmais – dėl „X-Reality Pro™“ viskas atrodo geriau. Galingas 81 cm (32 in) LED televizorių vaizdo procesorius pašalina triukšmus ir patobulina kiekvieną vaizdo pikselį. Detalumo suteikiama net iš telefono transliuojamiems vaizdo įrašams ir nuotraukoms.

Natūralūs vaizdai 81 cm (32 in) „Sony“ televizoriaus ekrane
81 cm (32 in) „Sony“ išmaniajam televizoriui skirtas nuotolinio valdymo pultas
Tik vienas spustelėjimas

81 cm (32 in) televizoriaus „One Flick Entertainment“ nuotolinio valdymo pultu viską valdyti paprasta. Šis galingas pultas su BRAVIA® sąsaja leidžia lengvai peržiūrėti kanalus, nuotraukas, vaizdo įrašus ir interneto turinį. Naudodami spartųjį paleidimą mėgstamą laidą ar filmą įjungsite per kelias sekundes.