Amerikietiškas „TomorrowWorld“ festivalis yra Belgijos muzikos festivalio „Tomorrowland“ atmaina ir šių metų rugsėjo 25–27 d. jis vyks Atlantoje, Džordžijoje. Tarptautiniai šokių muzikos apdovanojimai pripažino „TomorrowWorld“ geriausiu muzikiniu renginiu. Šiame renginyje dalyvauja šimtai (taip, šimtai) didžėjų, čia stovyklaujama ir jis laikomas didžiausiu muzikos festivaliu Amerikoje, kuriame laukiami visi sulaukę 21 ir vyresni. „TomorrowWorld“ pagarsėjo savo milžiniškomis scenomis. Kiekviena jų yra išskirtinė, žadinanti tam tikrus jausmus ir kiekvienoje jų, kaip disneilende, svarbi kiekviena detalė. Taigi, kas yra laukiamiausi šių metų festivalio svečiai?
Susipažinkite su penkiais fenomenaliais didžėjais, kurie pasiruošę jus nustebinti savo pasirodymais šių metų „TomorrowWorld“ muzikos festivalyje.
Šis elektroninės šokių muzikos duetas yra iš Monrealio
Leigtonas Džeimsas (Leighton James) ir Kristianas Sriglis (Christian Srigley) „EDM world“ kelia cunamio dydžio bangas. Jų muzikinis parašas – melodingas dabstepo muzikos ir jausmingo moteriško vokalo derinys. Užsidėkite savo mėgstamas ausines ir pasiklausykite šiurpuliukus keliančio įrašo „Gold“, kurį jie įrašė kartu su Yuna (dainininkė ir dainų autorė iš Malaizijos).
Olandų didžėjus Feri Korstenas (Ferry Corsten) – „trance“ pradininkas.
90-aisiais jis pristatė kelis klasikinės trance muzikos įrašus. Tuo metu jis pasirašydavo „System F“, „Moonman“ ir „Gouryella“ slapyvardžiu. Nuo tada jis pasirinko bendresnį elektroninės muzikos stilių ir dabar groja viską, pradedant elektronine muzika ir baigiant melodingu „trance“. Pažiūrėkite jo paskutinio kūrinio „Reborn“ anonsą ir mėgaukitės žemaisiais dažniais!
Tai didžėjus iš Britanijos, kuris muzikos pasaulyje pasirodė 2008 m.
Jis ne tik puikiai valdo plokšteles, jis taip pat puikiai groja būgnais, gitara, saksofonu ir pianinu! Lemiama jo karjeros akimirka tapo apsilankymas Londono klube „Fabric“:
„Aš niekada nesilankiau klubuose, nes jaučiausi ten nepritampantis; man viskas ten buvo per ryšku ir per daug išdailinta. Tada „Fabric“ išgirdau grojant Rusko ir tai pakeitė mano pasaulio suvokimą. Jis šokinėjo, dėvėjo didelę paukščio formos skrybėlę ir grojo pačią keisčiausią muziką, kurią man iki tol buvo tekę girdėti. Man tai patiko.“
Jei esate girdėję įrašą „Animals“ (o kas jo negirdėjo?), tada tikrai būsite girdėję ir apie 19 metų didžėjų ir prodiuserį iš Olandijos. „Animals“ papuolė į geriausiųjų 10 daugiau nei 10 šalių, o Belgijoje ir JK ši daina buvo Nr. 1. Garikso (Garrix) nuomonė didžėjus Tiësto turėjo daugiausiai įtakos jo karjerai. Pamatęs Tiësto grojantį 2004 m. Atėnų olimpinėse žaidynėse Gariksas (Garrix) taip pat panoro būti didžėjumi.
Tai garsus „trance“ muzikos kūrėjas, kurio vardas žinomas visame
elektroninės šokių muzikos pasaulyje. Net trejus metus iš eilės (2002–2004 m.) „DJ Magazine“ organizuojamame skaitytojų renkamame „Top 100 DJs“ šimtuke Tiësto buvo pripažintas geriausiu didžėjumi pasaulyje. 57 kartą vykusiuose kasmetiniuose „Grammy®“ apdovanojimuose jis pelnė apdovanojimą už iš naujo pergrotą Džono Legendo (John Legend) kūrinį „All Of Me“. Esame tikri, kad tai ne paskutinis jo pelnytas „Grammy®“ apdovanojimas.
Tai mūsų pasirinktas geriausių didžėjų penketukas, tačiau šiame muzikos festivalyje gausu ir kitų talentų! Kurio atlikėjo pasirodymą nekantraujate išvysti šių metų festivalyje?