Praleisti ir pereiti prie turinio

4K televizoriai – skirtumas akivaizdus

4K televizoriai – mėgstami filmai ir laidos naujai. Dėl daugiau nei 8 mln. pikselių ir patobulinto apdorojimo vaizdas „Sony“ 4K televizoriuose tampa itin išsamus ir kokybiškas. Vaizdas ryškus net iš arti – mėgaukitės tikrais kino teatro pojūčiais.

4K televizoriai – keturis kartus daugiau išsamumo nei „Full HD“
Pora žiūri 4K televizorių

4K technologija: daugiau nei „Full HD“

„Sony“ 4K televizoriuose įdiegtos 4K „X-Reality PRO“, „X-tended Dynamic Range PRO“ ir TRILUMINOS filmus, programas, nuotraukas, turinį iš telefonų konvertuoja į 4K. Mūsų „Ultra HD“ televizoriai palaiko HEVC kodeką – nedideli 4K formato pasikeitimai.

Viską kontroliuojate jūs

„One-Flick Entertainment“ – naršykite po muziką, nuotraukas ir internetą arba transliuokite filmus ir grožėkitės vaizdais per geriausius 4K televizorius. Mūsų 4K televizorių greitojo paleidimo funkcija leis turiniu mėgautis akimirksniu.

4K televizoriams skirtas nuotolinio valdymo pultas
Pora mėgaujasi vaizdais „Ultra HD“ išmaniajame televizoriuje su „Sony ClearAudio“

Jaudinantis kino teatro garsas

Mūsų 4K televizoriai – žodžiai, garso efektai ir natos skamba natūraliai. „ClearAudio+“, „Voice Zoom“ ir „Clear Phase“ padeda aiškiau atkurti garsus. Mūsų geriausių 4K televizorių garsiakalbiai skleidžia itin sodrius žemuosius tonus.

4K televizoriai – transliuokite, dalinkitės ir bendraukite

„Sony“ 4K televizoriuose junkitės prie interneto ir leiskite filmus, muziką bei programas – visa tai ryškiais ir išsamiais 4K vaizdais, kurių kokybė pranoksta net „Full HD“. Skambinkite per „Skype™“, kartu žiūrėkite rungtynes ar atnaujinkite būseną.

„Sony“ 4K televizoriaus dalinimosi funkcija
„Ultra HD“ televizorius atkuria keturis kartus raiškesnį vaizdą nei „Full HD“

Sodrios spalvos, sklandesni vaizdai

4K televizoriai – naujas vaizdų pasaulis. „TRILUMINOS™ Colour“ atspalvius paverčia natūralesniais ir sodresniais, o „Motionflow“ išlaiko vaizdą sklandų. 4K „X-Reality PRO“ patobulina vaizdus, todėl jų kokybė bus geresnė nei „Full HD“ televizoriuose.