PRALENKIANTIS REALYBĘ

Daugiau gyvenimo spalvų

Pamatykite daugiau gyvenimo grožybių. „Sony“ televizoriai gali atkurti stulbinamą raiškių, natūralių spalvų diapazoną, todėl kiekvienas matomas vaizdas atrodys natūralesnis ir tikroviškesnis.

Vaizdas papildomas spalvomis

Pamatykite, kuo skiriasi TRILUMINOS™ ekranas  

Unikali „Sony“ TRILUMINOS ekrano technologija sustiprina pojūčius žiūrint, nes atkuriama platesnė spalvų paletė ir natūralesni atspalviai. 

Su „Triluminos“
SU „TRILUMINOS“ EKRANU
Be „Triluminos“
BE „TRILUMINOS“ EKRANO
Dar tikroviškesnės spalvos

TRILUMINOS™ ekrane puikiai atkuriami raudoni, žali ir mėlyni atspalviai – šias spalvas itin sunku televizoriuose atkurti tiksliai. Be to, jame gražiai rodomi ir odos atspalviai, nes šiame ekrane galima atkurti itin plačią spalvų paletę ir tikslią gradaciją.

Platesnė spalvų gama

Kuo įvairesnių pieštukų turite vaizdui nupiešti, tuo ryškesnis ir natūralesnis jis bus. TRILUMINOS™ ekranas veikia taip pat naudodamas platesnį spalvų spektrą nei tradicinis LED ekranas.

„TRILUMINOS“ ekranas
Optimaliai sureguliuotos spalvos, puikiai valdomas

Tikslus spalvų atkūrimas

Tikslus spalvų atkūrimas veikia kur kas efektyviau nei įprastas spalvų tobulinimas, nes kiekviena spalva optimaliai sureguliuojama realiuoju laiku. Tai padeda geriau išnaudoti ekrano technines savybes ir tiksliai kontroliuoti kiekvienos spalvos atkūrimą, kad šios būtų sodrios ir natūralios.

Tradicinis
Tikslus spalvų atkūrimas
Tikslus spalvų atkūrimas
Tradicinis