Praleisti ir pereiti prie turinio
Televizoriai

3D televizoriai

Pasinerkite į veiksmo scenų pasaulį 3D televizoriaus ekrane. Peržiūrėkite ir pasirinkite jūsų poreikius atitinkantį modelį – mėgaukitės filmais, laidomis ir interneto turiniu trimatėje erdvėje.

Nauji pramogų namuose pojūčiai

Kino teatro pojūčiai namuose per mūsų 3D televizorius – užsidėkite 3D akinius ir nerkite į vaizdų pasaulį. Modernios vaizdo technologijos patobulina vaizdus, o tikslus garso atkūrimas sustiprina pojūčius. Mėgaukitės natūraliais vaizdais.

3D filmas 3D televizoriuje
Švarus geriausio „Sony“ 3D televizoriaus vaizdas

Kitoks 3D pasaulis

Išskirtiniai 3D pojūčiai. Mūsų 3D televizoriuose nėra vaizdo dvejinimosi ar mirgėjimo dėl šviesos. Nesvarbu, ar tamsu, ar šviesu – vaizdas mūsų 3D televizoriuose visada ryškus. 3D akiniai nepraleidžia šviesos, todėl galite nerti į vaizdų pasaulį.

Stulbinama vaizdo kokybė

Modernios 3D televizorių technologijos – „X-Reality PRO“ šalina vaizdo triukšmus, o „Motionflow XR“ vaizdus išlaiko sklandžius. Visas LED 3D televizorių ekranas apšviečiamas baltais šviesos diodais, todėl 2D ir 3D vaizdai išlieka ryškūs ir detalūs.

Puikios vaizdo kokybės išmanusis 3D televizorius
Švarus „Sony“ LED 3D televizoriaus garsas

Atgaivinkite kiekvieną garso detalę

3D televizoriuose dera puiki vaizdo ir garso kokybė. „Clear Phase“ sureguliuoja dažnių diapazoną, „S-Force PRO Front Surround“ atkuria švarų garsą, o „Voice Zoom“ išryškina žodžius. Daugelyje mūsų 3D televizorių montuojami specialūs garsiakalbiai.

Turinio platybės pasiekiamos ranka

Neišsemiamos pramogos išmaniuosiuose 3D televizoriuose – filmai ir programos internetu ar telefono turinys. 3D televizoriaus „Social Viewing“ – skelbkite „Twitter“ įrašus ar bendraukite per „Skype™“; aido slopinimo funkcija – švarus pokalbių garsas.

Socialiniai tinklai „Sony“ išmaniuosiuose 3D televizoriuose
3D televizorių nuotolinio valdymo pultas

Tereikia spustelėti

„One-Flick Entertainment“ – 3D televizoriais naudotis paprasta. Patogus valdymo pultas ir BRAVIA® sąsaja – naršykite po kanalus, nuotraukas ir interneto turinį 3D televizoriuje. Laidą ar el. paštą peržiūrėsite greičiau – greitojo paleidimo funkcija.