Praleisti ir pereiti prie turinio
TELEVIZORIAI

216–254 cm (85–100 in) televizoriai

Jei norite išskirtinių pramogų, jums tereikia vieno iš mūsų televizorių su dideliu ekranu. 4K raiška, erdvinis garsas ir interaktyviosios funkcijos – tikrai liksite nustebinti.

Vyras žiūri televiziją per „Sony“ 216 cm (85 in) televizorių

Svarbiausias vaidmuo atitenka televizoriui

Įsigykite vieną iš mūsų 216 cm (85 colių) televizorių ir jūsų namus užplūs draugai ir šeimos nariai, kurie norės pasigerėti 4K raiškos vaizdais dideliame ekrane. Tokios funkcijos kaip tiesioginių futbolo varžybų režimas padės pasijusti įvykių sūkuryje, o erdvinis garsas pojūčius tik sustiprins.

Didelis vaizdas dabar dar geresnis

4K raiška ir modernios vaizdo apdorojimo technologijos – 8 mln. pikselių detalumas mūsų dideliuose televizoriuose. Kiekvienas vaizdas patobulinamas atkuriant detales, natūralias tekstūras ir tikrovišką ryškumą.

4K vaizdai yra keturis kartus detalesni nei „Full HD“
Didelis „Sony“ televizorius su ekrano vaizdo bendrinimo funkcija

Pasaulis pasiekiamas vienu spustelėjimu

Išmaniosios 216 cm (85 colių) televizorių technologijos – dalykitės nuotraukomis per „Photo Share“ ir peržiūrėkite užfiksuotus vaizdas dideliame ekrane. „Social Viewing“ leis kalbėtis su šeima per „Skype™“ tuo pat metu žiūrint filmą, tiesioginių futbolo varžybų režimas leis drauge mėgautis sportu.

Ryškios spalvos tiesiog atgyja

Mūsų 216 cm (85 colių) televizorių „Triluminos™“ ekranas perteikia kiekvienos spalvos geriausius niuansus. Visa atspalvių gama suteikia intensyvumo, o „X-tended Dynamic Range™“ suteikia gylio tamsiems atspalviams. „4K X-Reality PRO™“ konvertuoja vaizdą į 4K kokybę, pagerindama viską, ką žiūrite.

Sodrios „Sony“ 216–254 cm (85–100 in) televizorių vaizdo spalvos
Nuotolinio valdymo pultas dideliam 216 cm (85 in) „Sony“ televizoriui

Valdykite mediją lietimu

„One-Flick Entertainment“ nuotolinio valdymo pultas – filmus, vaizdo įrašus, nuotraukas žiūrėkite dideliame ekrane. Spartusis paleidimas leis viską pasiekti akimirksniu. Pleišto formos korpusas leis sutaupyti vietos garso sistemai ir mėgautis natūraliu garsu.