Praleisti ir pereiti prie turinio
TELEVIZORIAI

165–178 cm (65–70 in) televizoriai

Peržiūrėkite mūsų 165–178 cm (65–70 colių) LED televizorius ir atraskite puikios vaizdo ir garso kokybės technologijų bei interaktyviųjų funkcijų derinį.

Modernaus dizaino „Sony“ 165–178 cm (65–70 in) LED televizoriai

Puikiai tinka namų kinui

Norite susikurti namų kino sistemą? Pradėkite nuo mūsų 165 cm (65 colių) televizoriaus. Tokios nepamainomos funkcijos kaip 3D vaizdas, erdvinis garsas ir tiesioginių futbolo varžybų režimas leis mėgautis interaktyviomis pramogomis su šeima ir draugais.

Naujas vaizdo kokybės lygis

165 cm (65 colių) 4K LED televizoriai suteikia galimybę mėgautis stulbinama sklandaus vaizdo kokybe. Moderni vaizdo apdorojimo technologija išryškina net menkiausias detales, o tekstūroms suteikia daugiau sodrumo. Šilta šviesa apšviečia kiekvieną ekrano kampelį, todėl nebelieka neapšviestų vietų.

4K vaizdai yra keturis kartus detalesni nei „Full HD“
Ekrano vaizdo transliacija per „Sony“ 165 cm (65 in) televizorių

Įvairiausi ryšiai

Išmanusis televizorius – sumanus pasirinkimas. Bendraukite 165 cm (65 colių) televizoriaus ekrane ir mėgaukitės viskuo nuo „Twitter“ įrašų iki nuotraukų bendrinimo. Norite kitokių pojūčių? Užsidėkite 3D akinius ir pasinerkite į naują pramogų dimensiją su vaizdais, kurie tiesiog lipa iš ekrano.

Trykštančios spalvos

Mūsų 165 cm (65 colių) LED televizorių „TRILUMINOS™“ ekrane galite mėgautis sodriomis spalvomis. Vaizdą patobulina „X-tended Dynamic Range™“ galia, o „X-Reality PRO™“ pagerina kontrastiškumą ir tekstūrą, užtikrinant vaizdo tikroviškumą.

Švarus vaizdas „Sony“ 165 cm (65 in) LED televizoriaus ekrane
Nuostabus garsas per 165–178 cm (65–70 in) „Sony“ televizorių

Inovatyvus dizainas ir galingas garsas

„One-Flick Entertainment“ nuotolinio valdymo pultu naršykite po filmus, laidas ir internetą. Unikalus pleišto formos 165 cm (65 colių) televizorius suteikia stabilumo ir padidina garsiakalbių galią, kad galėtumėte mėgautis sodriu, viso diapazono garsu.