Praleisti ir pereiti prie turinio
TELEVIZORIAI

152 cm (60 colių) BRAVIA® televizoriai

Mūsų 152 cm (60 colių) televizoriuose dera naujoviškas dizainas, aukščiausios kokybės garsas ir stulbinama vaizdo kokybė. Visa tai suteikia jaudinančių pojūčių. 

Taip, kaip jums patinka.

Naudokitės daugybe mūsų geriausiuose 152 cm (60 colių) televizoriuose įdiegtų funkcijų, kad galėtumėte prisitaikyti nustatymus ir mėgautis vaizdais. Padidinkite garsumą ir muziką – žaidimai ir filmai suskambės nauju garsu. Mėgaukitės vaizdu „Full HD“ ekrane, junkitės prie draugų per „Photo Share“ ir „Social Viewing“ – rinkitės pramogą.

Pora mėgaujasi „Sony“ 152 cm (60 in) LED televizoriumi
Ryškūs vaizdai 152 cm (60 in) „Sony“ televizoriuje

Kino teatras namuose

Žiūrint „Full HD“ ekrane su erdviniu garsu filmas taps tikra švente jums, jūsų šeimai ir draugams. Visi jausis kaip žvaigždės kino teatre, stebėdami mėgstamas laidas, filmus ir žaisdami žaidimus mūsų didelio 152 cm (60 colių) išmaniojo televizoriaus ekrane.

Ryškiai ir aiškiai

Mūsų 152 cm (60 colių) LED televizorių vaizdas ryškesnis. Šiltas foninis apšvietimas apšviečia kiekvieną plotelį, todėl sukuriamas stulbinamas kontrastas. Išryškėja detalės, kurių anksčiau nepastebėjote, vaizdai yra aiškesni, ryškesni ir tikroviškesni.

Švarus vaizdas geriausių „Sony“ 152 cm (60 in) televizorių ekrane
„Sony“ 152 cm (60 in) išmanieji LED televizoriai su 3D funkcija

Persikelkite į 3D

Pakilkite į aukštesnį pramogų lygį su mūsų 3D 152 cm (60 colių) išmaniaisiais televizoriais. Su pridedamais akiniais pasinerkite į tikrovišką 3D „Blu-ray disc™“ diskų, interneto vaizdo įrašų ir televizijos pasaulį. Paskui dalykitės turiniu internete, žiūrėkite vaizdo transliacijas, lankykitės mėgstamose svetainėse.

Aukščiausios kokybės HD

Mūsų geriausių 152 cm (60 colių) televizorių vaizdo kokybė yra stulbinama, nes juose įdiegtas „X-Reality PRO™“. Naudojant šį galingą apdorojimo procesorių analizuojamas kiekvienas vaizdas, mažinama triukšmų, šalinami defektai, todėl galite mėgautis „Full HD“ vaizdu.

Puiki vaizdo žaidimų grafika per mūsų geriausius 152 cm (60 in) televizorius
Modernus „Sony“ 152 cm (60 in) televizoriaus dizainas

Modernus dizainas ir medijų pasaulis

Mūsų 152 cm (60 colių) LED televizoriaus pleišto formos konstrukcija yra funkcionali. Televizorius plonas ir stabilus, todėl yra vietos galingai sodraus garso garsiakalbių sistemai. „One-Flick Entertainment“ nuotolinio valdymo pultu lengvai pasieksite medijų pasaulį – filmus, laidas, internetą.