Praleisti ir pereiti prie turinio
TELEVIZORIAI

140 cm (55 colių) BRAVIA® televizoriai

Džiaukitės naujos kartos pramogomis su mūsų geriausiais 140 cm (55 colių) televizoriais, kurių forma ir funkcijos jums atvers naujas namų kino patirtis.

Pagerinkite vaizdų kokybę

Mūsų 140 cm (55 colių) televizoriuose įdiegta funkcijų ir technologijų, kad vaizdas būtų puikus. Mėgaukitės 4K ir „Full HD“ vaizdo kokybe žiūrėdami vaizdo įrašus, klausykitės tikroviško garso su aiškiais žemaisiais ir aukštaisiais tonais. Lengvai valdykite intuityviu „One-Flick Entertainment“ nuotolinio valdymo pultu.

Aiškus vaizdas „Sony“ 140 cm (55 in) LED televizoriuose
Stulbinami vaizdai per „Sony“ geriausią 140 cm (55 in) televizorių

Televizorius dar niekada nerodė taip gerai

Per mūsų 140 cm (55 colių) išmaniuosius televizorius su 4K ir „Full HD“ atkuriami puikūs filmų, laidų ir rungtynių vaizdai, o per feromagnetinio skysčio garsiakalbius sklinda stulbinamas garsas. Rungtynės tampa dar įdomesnės: žiūrint tiesioginių futbolo transliacijų režimu užplūsta stadiono garsai, transliuojamos svarbios naujienos.

Pridėkite šviesumo itin detaliems vaizdams

Mūsų geriausiuose 140 cm (55 colių) televizoriuose yra daugiau nei 8 mln. pikselių, naudojama 4K technologija, todėl viskas matoma itin aiškiai. Vaizdai yra švarūs, ryškūs ir atrodo natūraliai, tad jausitės lyg kino teatre. LED foninis apšvietimas suteikia šviesumo, pašalinami šešėliai, todėl vaizdas yra itin detalus. 

Ryškūs vaizdai per „Sony“ 140 cm (55 in) televizorių
Nuostabios „Sony“ 140 cm (55 in) LED televizoriaus funkcijos

Naujas pramogų lygis

Per mūsų 140 cm (55 colių) išmaniuosius televizorius žiūrėti filmus smagiau. 3D vaizdai iš „Blu-ray disc™“, TV laidos ir interneto turinys įtrauks į veiksmo sūkurį. Dalykitės nuotraukomis, naudodami funkciją „Social Viewing“ gaukite žinutes apie laidas, žiūrėkite rungtynių epizodus tiesioginių futbolo transliacijų režimu. 

Ryškus ir sodrus vaizdas

Mūsų 140 cm (55 colių) televizoriai pakeis jūsų žiūrėjimo būdą. „TRILUMINOS™“ ekrane „X-Extended Dynamic Range™“ technologija pagerina spalvas nuo skaisčiai raudonos iki sodrios žalios. „X-Reality PRO™“, modernus procesorius, viską priartina prie 4K kokybės, išryškindamas detales.

Sodrios spalvos per „Sony“ 140 cm (55 in) išmanųjį televizorių
„Sony“ 140 cm (55 in) LED televizorius ant stovo

Naujoviškas dizainas ir įdomus turinys

Išskirtinio pleišto formos dizaino mūsų 140 cm (55 colių) televizoriai yra kompaktiški, lieka vietos garso sistemai, todėl galite mėgautis puikiu garsu. „One-Flick Entertainment“ nuotolinio valdymo pultu greitai rasite laidas, filmus ir interneto turinį.