Praleisti ir pereiti prie turinio
TELEVIZORIAI

127 cm (50 colių) BRAVIA® televizoriai

Su mūsų geriausiais 127 cm (50 colių) televizoriais žiūrėti bus dar maloniau. Mėgaukitės labai aiškiu vaizdu ir lengvu prijungimu.

Matykite kiekvieną detalę

Mūsų 127 cm (50 colių) televizorių ekrane matoma kiekviena detalė. Ir žiūrint įspūdingą „Blu-ray™“ fantastinį filmą, ir vaizdo įrašą iš išmaniojo telefono, „Full HD“ ekrane vaizdai yra ryškūs, aiškūs ir stulbinami. Jūsų mėgstamos nuotraukos dideliame ekrane atrodys įspūdingai – spalvos bus sodrios, tekstūra subtili, o linijos aiškios.

Detalus vaizdas per geriausius „Sony“ 127 cm (50 in) televizorius
Veiksmo filmas per „Sony“ 127 cm (50 in) LED televizorius

Atverkite duris pramogoms

Su mūsų 127 cm (50 colių) LED televizoriumi jūsų svetainė taps pramogų centru. Žiūrėdami per „Full HD“ ekraną ir naudodamiesi tokiomis funkcijomis kaip tiesioginių futbolo transliacijų režimas, patirsite daug įspūdžių. „One-Flick“ nuotolinio valdymo pultu akimirksniu pereisite nuo nuotraukų peržiūros prie filmų žiūrėjimo.

Futbolo režimas – tikriems sirgaliams

Futbolo gerbėjams: žiūrėdami mūsų 127 cm (50 colių) išmaniuosius televizorius su tiesioginių futbolo transliacijų režimu atsidursite žaidimo sūkuryje. Garso nustatymai automatiškai sureguliuojami, jus apsups stadiono gaudesys, patogia sąsaja iš interneto bus pateikiamos svarbiausios naujienos.

Puikios „Sony“ 127 cm (50 in) išmaniojo televizoriaus funkcijos
Pora mėgaujasi „ClearAudio“ per 127 cm (50 in) „Sony“ televizorių

Įkvepiantis garsas

Pagarsinkite ir mėgaukitės ypatinga mūsų 127 cm (50 colių) televizorių garso kokybe. Dėl „ClearAudio+“ aukštieji ir žemieji tonai tampa švaresni ir aiškesni, balso priartinimo technologija padeda aiškiai girdėti kiekvieną žodį. Įdiegta „S-FORCE Front Surround“ technologija, todėl kambarys prisipildys galingų garsų.

Ryškesnis, aiškesnis vaizdas

Su „X-Reality PRO™“ prastas vaizdas tapo praeitimi. Naudojant šį procesorių mūsų 127 cm (50 colių) televizoriuose vaizdai paryškinami, šalinami triukšmai. Ši technologija taikoma ir leidžiant įrašus iš įvairių laikmenų: gerėja transliuojamo vaizdo įrašo, išmaniojo telefono, televizijos laidų ir „Blu-ray disc™“ turinio kokybė.

Ryškūs vaizdai per „Sony“ 127 cm (50 in) LED televizorių
Nuotolinio valdymo pultas „Sony“ 127 cm (50 in) išmaniesiems televizoriams

Tik vienas spustelėjimas

Spausdami „One-Flick Entertainment“ valdymo pulto, pridėto prie mūsų 127 cm (50 colių) išmaniųjų televizorių, mygtuką, atraskite daug filmų, muzikos ir programų ar naršykite internete. Naudodamiesi intuityviąja BRAVIA® sąsaja lengvai rasite mėgstamą laidą, kurią tuoj pat įjungsite per greitojo paleidimo funkciją.