Praleisti ir pereiti prie turinio
TELEVIZORIAI

107–117 cm (42–46 in) televizoriai

107 cm (42 colių) televizoriai leis pasinerti į jaudinančių funkcijų gausybę. Patobulinta vaizdo ir garso kokybė sustiprins vaizdo bei garso suteikiamus pojūčius. 

Viskas, ko reikia

Ieškote kompaktiško mažai vietos užimančio modernaus televizoriaus? Ieškoti nebereikia – mūsų 107 (42 colių) išmaniajame televizoriuje yra daugybė funkcijų, suteiksiančių išskirtinių žiūrėjimo pojūčių: pradedant „Full HD“ vaizdo kokybe, baigiant erdviniu garsu ir vaizdo įrašų transliacijomis.

Nuostabios 107 cm (42 in) „Sony“ išmaniojo televizoriaus funkcijos
„Full HD“ vaizdas 107 cm (42 in) „Sony“ LED televizoriaus ekrane

Nepamainomas derinys nedideliu ekranu

Mūsų 107 cm (42 colių) televizoriai – jaudinančios pramogos vaikų, bendrabučio ar apartamentų kambaryje. Jums tikrai patiks tokios funkcijos kaip „Full HD“ vaizdo kokybė, galingas garsas ir vaizdo įrašų transliacijos, o vietos daug nereikės.

Apšvieskite vaizdą

Apšvieskite vaizdą 107 cm (42 colių) LED televizoriaus ekrane. Balta šviesa apšviečia kiekvieną vaizdo kampelį ir padidina kontrastą. Filmai, laidos ir nuotraukas atrodo ryškesnės, natūralesnės, o smulkios detalės suteikia naujus potyrius.

Aiškus vaizdas 107 cm (42 in) „Sony“ išmaniojo televizoriaus ekrane
3D filmas 107 cm (42 in) „Sony“ televizoriaus ekrane

Išmanesnis būdas žiūrėti

Čiupkite 3D akinius ir mėgaukitės vaizdais, kurie tiesiog veržiasi iš 107 cm (42 colių) išmaniojo televizoriaus ekrano. Jaudinantis detalumas, išskirtiniai pojūčiai ir natūralūs vaizdai. Tiesioginių futbolo varžybų režimas – žiūrėkite varžybas ir sužinokite naujienas. „Photo Share“ – dalykitės nuotraukomis su draugais ir šeima.

Geresnis vaizdas, platesnis pasirinkimas

107 cm (42 colių) išmaniojo televizoriaus ekrane viskas, nuo „Blu-ray™“ diskų įrašų iki transliuojamų vaizdo įrašų, patobulinama naudojant „X-Reality PRO™“, kuri pašalina triukšmus ir pagerina vaizdo kokybę. „One-Flick Entertainment“ nuotolinio valdymo pultu paprasta ieškoti programų, filmų, interneto transliacijų. 

Puiki vaizdo žaidimų grafika 107 cm (42 in) LED televizoriaus ekrane
Pora mėgaujasi garsu per 107 cm (42 in) LED išmanųjį televizorių

Garso galia

107 cm (42 colių LED) televizoriai – pajuskite modernių technologijų išpuoselėto garso galią. Tiek griausmingiems sprogimams, tiek gitaros melodijomis – „ClearAudio+“ suteikia aiškumo ir švarumo. „Voice Zoom“ funkcija išryškina dialogus, o „S-Force Front Surround“ apgaubia jus natūraliu garsu.