Praleisti ir pereiti prie turinio
TELEVIZORIAI

102 cm (40 colių) BRAVIA® televizoriai

Nenuvertinkite mūsų 102 cm (40 colių) televizorių. Jie patogaus dydžio, išsiskiria puikia vaizdo kokybe, natūraliu garsu ir pan. – patirsite nepakartojamų įspūdžių.

Mažas ekranas, neišdildomi pojūčiai

Mūsų 102 cm (40 colių) televizoriuose yra viskas, ko reikia aukštos kokybės televizoriui: ryškus ir aiškus LED ekranas, sklandus ir sodrus garsas bei aptakus visoms erdvėms tinkamas dizainas. Be to, jį galite sinchronizuoti su išmaniuoju telefonu.

Ryškūs vaizdai geriausiame 102 cm (40 in) „Sony“ televizoriuje
„Sony“ 102 cm (40 in) išmanusis televizorius

Viskas, ko galite tikėtis iš televizoriaus

Kuriate namų pramogų centrą ar norite suteikti šviesos nedidelei erdvei – mūsų 102 cm (40 colių) išmanusis televizorius tam puikiai tiks. Galėsite mėgautis ryškiomis spalvomis, prijungti išmanųjį telefoną ir papildyti interjerą nesenstančiu dizainu.

Šviesios pramogos

Bet koks vaizdas mūsų 102 cm (40 colių) LED televizoriuose ryškus ir sodrus. Foninė balta šviesa apšviečia kiekvieną pikselį, užtikrindama kontrastiškumą, ištraukdama detales iš tamsos ir suteikdama puikius žiūrėjimo pojūčius. „Motionflow XR™“ sklandžiai perteikia net greičiausią veiksmą.

Aiškus vaizdas 102 cm (40 in) „Sony“ LED televizoriaus ekrane
Išmaniojo telefono turinio transliacija geriausio 102 cm (40 in) „Sony“ televizoriaus ekrane

Prijunkite, pasidalykite ir perkelkite vaizdą

Mūsų 102 cm (40 colių) išmanieji televizoriai padės bendrauti su draugais, šeima ir visu pasauliu. Transliuokite turinį iš išmaniojo telefono, o naudodami „Photo Share“ atraskite naujas detales, žiūrėdami nuotraukas dideliame ekrane. Kai dubliuojate vaizdo įrašus prisijungę laidu, kartu galite ir įkrauti telefoną.

Ryškus kaip dienos šviesa

„Clear Resolution Enhancer“ 102 cm (40 colių) televizoriaus ekrane padės į viską pažvelgti ryškiau, nes pašalinamas triukšmas ir miglotumas, todėl vaizdas tampa švarus, ryškus, kontrastingas, o dėl išryškintų detalių ir tekstūrų viskas atrodo neįtikėtinai natūralu.

Natūralūs vaizdai 102 cm (40 in) „Sony“ išmaniuosiuose televizoriuose
Pora mėgaujasi „ClearAudio“ 102 cm (40 in) „Sony“ išmaniajame televizoriuje

Natūralus garsas

Garsai naujai atgyja mūsų 102 cm (40 colių) televizoriuose. „Bass Reflex“ garsiakalbis atkuria sodrius žemuosius ir aukštuosius dažnius, optimaliai subalansuotus naudojant „ClearPhase“. „S-Master“ skaitmeninis stiprintuvas atkuria autentiškumą, atitinkantį originalų šaltinį.