α9 – sukurtas iš naujo | 5.0 programinės aparatinės įrangos versija

Mine Kasapoğlu 

Išleidus 5.00 programinę aparatinę įrangą, kurią galima atsisiųsti nemokamai, iš naujo sukurtas apdovanojimų pelnęs„α9“: 20 naujų funkcijų ir reikšmingų esamų funkcijų atnaujinimų.

DI pagrįstas automatinis fokusavimas

Jau pripažintas automatinis fokusavimas buvo perdarytas ir dabar galima naudotis DI pagrįstu AF realiuoju laiku, todėl greitas ir tikslus fokusavimo sekimas suteikia beprecedentį tikslumą.

AF sekimas realiuoju laiku veikia kartu su realiojo laiko akių aptikimo AF; ši galimybė taip pat įtraukta į naujinimą. Naujausias geriausios savo klasėje „Sony“ akių aptikimo AF technologijos leidimas taip pat naudoja DI pagrįstą objektų aptikimą, todėl suteikiamas beprecedentis greičio ir našumo lygis, leidžiantis sufokusuoti objekto akis ir išlaikyti fokusavimą ties jomis. Be to, naudodamiesi realiojo laiko akių aptikimo AF, vartotojai gali suaktyvinti akių aptikimą iki pusės nuspausdami užrakto atleidimo mygtuką, o taip pat naudotis fokusavimo sekimo tikslumu, net filmuojant jei objekto akys trumpam užstojamos.

mine kasapoglu sony alfa 9 du kliūtinio bėgimo dalyviai

© Mine Kasapoğlu | „Sony α9“ + FE 400 mm f/2.8 GM OSS | 1/4000 sek. esant f/4.5, ISO 400

Videografai taip pat gaus daugiau galimybių naudodamiesi vaizdo įrašams skirtu sparčiu hibridiniu vaizdo įrašams skirtu AF, kuris dabar leidžia sklandžiau ir tiksliau fokusuoti filmuojant, net jei prieš objektą yra kitų judančių objektų.

 

Fotografavimo vietoje

Profesionali sporto fotografė Mine Kasapoğlu neseniai išbandė v5.0 programinę aparatinę įrangą ir ją apstulbino jos mėgstamiausio fotoaparato patobulinimai.

Patobulintos valdymo funkcijos 

„My Dial“ (mano ratukas) leidžia priskirti pasirinktines funkcijas

Dabar priekiniam / galiniam režimo pasirinkimo ratukui ir valdymo ratukui galima priskirti pasirinktines funkcijas, todėl laikant pasirinktinių funkcijų ratuką lengva pasirinkti dažnai naudojamas funkcijas. Pasirinktinių funkcijų mygtuku taip pat galima įjungti ir išjungti priskyrimus.

sony alfa 9 my dial meniu

Paprastesnis pasirinktinių funkcijų mygtukas ir funkcijų meniu nustatymai

Iliustracijos, kuriose rodoma, jog pasirinktiniai valdikliai įtraukti į pasirinktinių funkcijų mygtuko nustatymų ekraną, kad būtų paprasčiau matyti, kuris mygtukas pasirinktas priskyrimui. Taip pat supaprastinti funkcijų meniu nustatymai.

sony alfa 9 pasirinktinių klavišų meniu

Vaizdo kokybė

Atnaujinta programinė aparatinė įranga suteikia kur kas geresnį nuotraukų apdorojimą, kuris padidina viso kadro jutiklio galimybes. Dabar fotoaparatas tiksliau atkuria subtilius apšvietimo pokyčius, todėl gradacijos lygesnės ir natūralesnės bei pagerinami automatinio baltos spalvos balanso rezultatai.

mine kasapoglu sony alpha 9 kliūtinio bėgimo dalyvis atlieka tempimo pratimus prieš lenktynes

© Mine Kasapoğlu | „Sony α9“ + FE 135mm f/1.8 GM OSS | 1/10000 sek. su f/1.8 , ISO 400

Mobiliųjų įrenginių programos

Po paskelbimo sausio mėnesį, kad programą „PlayMemories Mobile“ pakeis „Imaging Edge Mobile“, pastaroji jau išleista, kad papildytų naująją programinę aparatinę įrangą kartu su „Transfer & Tagging add-on“ programa.

Mine Kasapoğlu

„Imaging Edge Mobile“ fotografuojant leidžia akimirksniu perkelti fotoaparate esančias nuotraukas į prijungtą mobilųjį įrenginį. Nuotraukas galima perkelti naudojantis naująja automatinio foninio perkėlimo į išmanųjį telefoną funkcija, kuri leidžia naudotojams lengvai bendrinti turinį tiesiai iš savo telefono su socialinių tinklų platformomis. Mobiliųjų įrenginių programa taip pat palaiko 4K filmų perkėlimą ir suteikia nuotolinio valdymo funkciją.

„Transfer & Tagging add-on“ suteikia momentinio pateikimo galimybę leisdamas naudotojams perkelti turinį į savo mobiliuosius įrenginius naudojantis fotoaparato FTP foniniu perkėlimu, todėl jiems nereikia nukreipti dėmesio nuo fotografavimo. Jis taip pat įgalina balso įvestį tekstui ir antraštėms įvesti, todėl tampa paprasčiau racionalizuoti bendravimą ir bendrą darbo eigą tarp fotografų ir kitų komandos narių. Taip yra internetinė funkcija, leidžianti sinchronizuoti antraščių glosarijų tarp skirtingų įrenginių.

Patobulintos naudojimo ir darbo eigos galimybės

Išleidus programinės aparatinės įrangos 5.0 versiją, į „a9“ taip pat įtraukiama keletas funkcijų, kurių prašė klientai:

Pagerintos jutiklinės planšetės galimybės
Padidintas dviejų kortelių funkcionalumas
Galima nustatyti JPEG kokybę fotografuojant RAW + JPEG formatu
Monitoriaus išjungimo funkciją galima pasirinkti tiesiogiai ekrano mygtuke
Sekos režimu padarytų nuotraukų grupinis rodymas

Naudojimo patobulinimai

Padidintas kontrastinių AF taškų skaičius nuo 25 iki 425
Nuolatinis fokusavimas veikia esanti diafragmai iki f/16 ir yra labai pagerintas esant f/11

Norėdami sužinoti daugiau apie naująją programinę aparatinę įrangą ir programas, apsilankykite palaikymo puslapyje

Šiame straipsnyje minimi gaminiai
ILCE-9
α9 viso kadro neveidr. fotoap. su sluoksniuot. CMOS vaizdo jut

ILCE-9

SEL135F18GM
FE 135mm F1.8 GM

SEL135F18GM

SEL400F28GM
FE 400 mm F2.8 GM OSS

SEL400F28GM

Mine Kasapoğlu
„alpha universe“

Mine Kasapoğlu

Turkija

Tiksliu tinkamu metu užfiksuotos šviesos, energijos ir emocijų paieška.

Peržiūrėti profilį


x