„α Universe“ nuotraukų konkursas „Žiema“

apsnigtos medinės trobelės žiemos peizažo fone

Žiema

„Sony Europe B.V.“ ir „Alpha Universe“ su malonumu praneša apie naująjį „Instagram“ nuotraukų konkursą „Žiema“, skirtą naudojantiems „Sony Alpha“, ZV arba RX serijos fotoaparatus šiose šalyse: Vokietijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Italijoje, Ispanijoje, Nyderlanduose, Šveicarijoje, Lenkijoje, Norvegijoje, Austrijoje, Švedijoje, Belgijoje, Danijoje, Portugalijoje, Suomijoje, Graikijoje, Rumunijoje, Estijoje, Lietuvoje, Latvijoje, Vengrijoje, Bulgarijoje, Airijoje, Čekijos Respublikoje, Kroatijoje, Slovėnijoje, Slovakijoje ir Turkijoje.

Fotografijos ekspertų komisija išrinks tris nuotraukas nugalėtojas ir kiekviena gaus po prizą!

Dalyvaukite šiame konkurse pasidalydami savo nuotraukomis tinkle „Instagram“. Konkurse gali dalyvauti tinkamos nuotraukos, paskelbtos tinkle „Instagram“ nuo 2024 m. sausio 15 d. iki kovo 4 d.

Žiema suteikia gražaus apšvietimo galimybių ir unikalių spalvų. Nesvarbu, ar tai žieminė stebuklų šalis kalnų aukštybėse ar šerkšnotas rytas mieste, yra daugybė stebuklingų akimirkų, kurios laukia, kol bus užfiksuotos.

Pasidalykite savo žiemos vaizdais „Alpha Universe“ paskyroje tinkle „Instagram“ ir gaukite galimybę laimėti puikių prizų, įskaitant naujausią ir geriausią „Sony“ įrangą. Konkurse dalyvaus nuotraukos, paskelbtos tinkle „Instagram“ nuo 2024 m. sausio 15 d. iki kovo 4 d. Fotografijos ekspertų komanda išrinks tris nuotraukas nugalėtojas.

Prizai:

I-oji vieta
„Sony Alpha 7 IV“ fotoaparatas

II-oji vieta
Pasirinktinai VIENAS iš toliau išvardytų objektyvų:

„Sony“ FE 24 mm f/1.4 „G Master“
„Sony“ FE 35mm f/1.4 „G Master“
„Sony“ FE 50mm f/1.4 „G Master“

III-ioji vieta
Pasirinktinai VIENAS iš toliau išvardytų objektyvų:

„Sony“ FE PZ 16–35 mm f/4 G
„Sony“ FE 20–70 mm f/4 G
„Sony“ FE 70–200 mm f/4 „G Macro OSS II“

Bus vertinamas nuotraukų kūrybiškumas, originalumas ir vizualinis / emocinis poveikis, o laimėjusios nuotraukos bus paskelbtos „Alpha Universe“ ir socialinės medijos kanaluose.

 

Sekite mus „Instagram“ Sekite „Alpha Universe“ tinkle „Instagram“

Sekite „α Universe“ tinkle „Instagram“, kad sužinotumėte naujausius patarimus, istorijas ir informaciją apie konkursus

 

 

Sąlygos
PREKIŲ ĮSIGYTI NEREIKIA

 1. „Sony Alpha Universe“ „Instagram“ žiemos nuotraukų konkursą (toliau – Konkursas) remia „Sony Europe B.V.“, įsikūrusi adresu The Heights, Brooklands, Weybridge, Surrey, KT13 0XW, Jungtinė Karalystė (toliau – „Sony“). Tinklas „Instagram“ niekaip nefinansuoja, neremia ir neadministruoja Konkurso ir nėra su juo susijęs. Tokiu būdu „Instagram“ yra visiškai atleidžiamas nuo bet kokių įsipareigojimų kiekvienam šio Konkurso dalyviui.
 1. Konkurse gali dalyvauti vyresni nei 18 m. asmenys, turintys asmeninę „Instagram“ paskyrą ir gyvenantys Vokietijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Italijoje, Ispanijoje, Nyderlanduose, Šveicarijoje, Lenkijoje, Norvegijoje, Austrijoje, Švedijoje, Belgijoje, Danijoje, Portugalijoje, Suomijoje, Graikijoje, Rumunijoje, Estijoje, Lietuvoje, Latvijoje, Vengrijoje, Bulgarijoje, Airijoje, Čekijos Respublikoje, Kroatijoje, Slovėnijoje, Slovakijoje ir Turkijoje (toliau – Konkurse dalyvaujančios šalys). „Sony“ grupės įmonių darbuotojai ir jų šeimos nariai Konkurse dalyvauti negali.
 1. Konkursas prasidės 2024 m. sausio 15 d. ir baigsis 2024 m. kovo 4 d. (toliau – Konkurso laikotarpis)
 1. Norėdami dalyvauti Konkurse, turite atlikti šiuos veiksmus:

1 veiksmas. Stebėkite @alphauniversebysony.eu „Instagram“ paskyrą.

2 veiksmas. Į savo „Instagram“ paskyrą įkelkite „Sony Alpha“, ZV arba RX serijos fotoaparatu pačių darytą nuotrauką ir, atsižvelgdami į savo gyvenamąją šalį, pridėkite vieną iš toliau pateiktų grotažymių.

Galiojančių šalių grotažymių sąrašas

Vokietija #AlphaWinterDE
JK #AlphaWinterUK
Prancūzija #AlphaWinterFR
Italija #AlphaWinterIT
Ispanija #AlphaWinterES
Nyderlandai #AlphaWinterNL
Šveicarija #AlphaWinterCH
Lenkija #AlphaWinterPL
Norvegija #AlphaWinterNO
Austrija #AlphaWinterAT
Švedija #AlphaWinterSE
Belgija #AlphaWinterBE
Danija #AlphaWinterDK
Portugalija #AlphaWinterPT
Suomija #AlphaWinterFI
Graikija #AlphaWinterGR
Rumunija #AlphaWinterRO
Estija #AlphaWinterEE
Lietuva #AlphaWinterLT
Latvija #AlphaWinterLV
Vengrija #AlphaWinterHU
Bulgarija #AlphaWinterBG
Airija #AlphaWinterIE
Čekija #AlphaWinterCZ
Kroatija #AlphaWinterHR
Slovėnija #AlphaWinterSI
Slovakija #AlphaWinterSK
Turkija #AlphaWinterTR

 

 1. Pateikiamos nuotraukos turi būti padarytos „Sony Alpha“, ZV arba RX serijos fotoaparatu. Kad galėtumėte dalyvauti konkurse, jūsų „Instagram“ paskyra turi būti vieša. Paskelbus nuotrauką, jūsų „Instagram“ paskyroje ji turi likti iki Konkurso laikotarpio, nurodyto 3 dalyje, pabaigos. Kitu atveju jūsų dalyvavimas gali būti nepripažintas.
 1. Pateikę nuotraukas pagal 4 skyriuje nurodytas sąlygas ir dalyvaudami Konkurse dalyviai bus laikomi sutikę su Konkurso taisyklėmis ir šiomis sąlygomis bei jų susaistyti. Bet kokios papildomos dalyvavimo konkurse instrukcijos, kurias „Sony“ paskelbs šiame tinklalapyje arba @alphauniversebysony.eu „Instagram“ paskyroje, taps Konkurso taisyklių dalimi.
 1. Remiantis 9 skyriuje pateiktomis nuostatomis, žiemos vaizdai turi būti nufotografuoti išnaudojant „Sony Alpha“, ZV arba RX serijos fotoaparato technines savybes. Konkurse pateiktų dalyvauti nuotraukų skaičius neribojamas, tačiau kiekviena nuotrauka turi būti išskirtinė ir atitikti šias bendrąsias sąlygas.
 1. Konkurse gali dalyvauti vaizdų redagavimo programine įranga ar atitinkamomis programomis modifikuotos nuotraukos. Dalyvis užtikrina, kad nuotrauka buvo patobulinta naudojant legaliai įsigytą programinę įrangą.
 1. Dalyviams draudžiama žymėti arba pateikti šmeižikišką, užgaulią, nepadorią, pornografinę, šventvagišką, grasinančią ar neteisėtą medžiagą (tai taikoma ir nuotraukoms, ir bet kokiems susijusiems komentarams / žymėms) arba bet kokią medžiagą, kuri gali būti laikoma kriminaliniu nusikaltimu arba už kurią gali būti taikoma civilinė atsakomybė, arba kuri skatina tokius veiksmus ar kitaip pažeidžia kurį nors teisės aktą ar „Instagram“ naudojimo sąlygas. Dalyviai negali pateikti nuotraukų, kuriose yra vandens ženklų, nuorodų į nuotraukos šaltinį ar kokių nors trečiųjų šalių prekės ženklų.
 1. „Sony“ peržiūrės visas reikalavimus atitinkančias nuotraukas, kurios buvo pateiktos „Instagram“ tinkle Konkurso laikotarpiu, ir vertins jas savo nuožiūra, atsižvelgdama į kūrybingumo, originalumo ir vizualinio / emocinio nuotraukos poveikio lygį. Galutinį konkurse dalyvaujančių nuotraukų sąrašą „Sony“ atrinks vadovaudamasi anksčiau išvardytais kriterijais, o galutinį sprendimą dėl laimėjusių nuotraukų priims nepriklausoma fotografijos ekspertų komisija, kurios sprendimai bus galutiniai ir įpareigojantys.
 1. Su dalyviu, kurio nuotrauka bus išrinkta kaip laimėjusi, bus susisiekta „Instagram Direct“ sistemoje iš @alphauniversebysony.eu „Instagram“ paskyros. Dalyvis turės pateikti EXIF duomenis, susijusius su atrinkta nuotrauka, kurie parodys, kad nuotrauka atitinka konkurso reikalavimus. Tada „Sony“ susisieks su galimu laimėtoju el. paštu ir pateiks instrukcijas, kaip atsiimti prizą. Jei laimėtojas neatsakys į pradinę „Instagram Direct“ žinutę per penkias (5) dienas, nesilaikys joje pateiktų nurodymų arba jei duomenys parodys, kad nuotrauka neatitinka šių sąlygų, dalyvis negalės gauti prizo ir bus išrinktas kitas laimėtojas. Bus susisiekta su daugiausia trimis (3) papildomais laimėtojais.
 1. Fotografijos ekspertų komisija išrinks tris nuotraukas nugalėtojas ir jų autoriai bus apdovanoti prizais:

I-oji vieta
„Sony Alpha 7 IV“ fotoaparatas

II-oji vieta
Pasirinktinai VIENAS iš toliau išvardytų objektyvų:

„Sony“ FE 24 mm f/1.4 „G Master“
„Sony“ FE 35mm f/1.4 „G Master“
„Sony“ FE 50mm f/1.4 „G Master“

III-ioji vieta
Pasirinktinai VIENAS iš toliau išvardytų objektyvų:

„Sony“ FE PZ 16–35 mm f/4 G
„Sony“ FE 20–70 mm f/4 G
„Sony“ FE 70–200 mm f/4 „G Macro OSS II“

 1. Prizų negalima iškeisti į grynuosius pinigus ar kreditą. Jų negalima išmainyti ar perduoti kitiems. Jei dėl kokių nors priežasčių prizo negalima gauti, „Sony“ pasilieka teisę pateikti pakaitinį tokios pačios vertės prizą.
 1. Laimėtojas bus atsakingas už visus su prizo (-ų) gavimu susijusius individualius mokestinius įsipareigojimus, ir priimdami prizus laimėtojai sutinka atleisti „Sony“ nuo bet kokio tokio įsipareigojimo.
 1. Su laimėtojais bus susisiekta iš @alphauniversebysony.eu „Instagram“ paskyros iki 2024 m. kovo pabaigos, o prizai bus išsiųsti iki 2024 m. gegužės pabaigos (siuntimo mokestis laimėtojui taikomas nebus). Prizai bus siunčiami tik tais adresais, kurie yra 2 dalyje nurodytose Konkurse dalyvaujančiose šalyse.
 1. Pateikdamas nuotraukas Konkursui dalyvis garantuoja, kad: 1) nuotraukos visiškai atitinka konkurso taisykles ir sąlygas; 2) nuotraukos yra originalios, jas dalyvis padarė „Sony Alpha“, ZV arba RX serijos fotoaparatu; 3) dalyviui priklauso visos teisės (įskaitant autorių teises) į nuotrauką (-as); 4) nuotraukos nepažeidžia jokios trečiosios šalies teisių (įskaitant asmens viešumo, privatumo ir kitas lygiavertes teises) ir gautas leidimas naudoti vaizdą iš asmenų, esančių pateiktose nuotraukose; ir 5) visos pateiktos nuotraukos gautos iš skaitmeninės nuotraukos (kompiuteriu sugeneruotas turinys negali būti pateiktos nuotraukos šaltinis). Jei vertinant kils klausimų dėl manipuliavimo pateikta nuotrauka laipsnio, dalyvio bus paprašyta pateikti originalų vaizdą, kad būtų galima patikrinti. Dalyvis pripažįsta, kad pateikti vaizdus iš trečiųjų šalių šaltinių (įskaitant, pavyzdžiui, kitas svetaines ar tinklaraščius) yra draudžiama ir kad naudojant tokias nuotraukas neturint leidimo gali būti pažeistos autorių teisės.
 1. Jei „Sony“ pagrįstai nustatys, kad buvo pažeisti dalyvavimo konkurse reikalavimai, šios sąlygos arba viešoji tvarka ir moralė, dalyviai gali būti pašalinti iš konkurso arba prizai anuliuoti.
 1. Dalyvis suteikia „Sony“ neatšaukiamą, neišimtinę, nemokamą licenciją kopijuoti, modifikuoti, redaguoti, pritaikyti, skelbti, atkurti, rodyti, platinti ar kitaip naudoti pateiktas nuotraukas bet kurioje internetinėje laikmenoje Europoje laikotarpiu nuo dalyvavimo Konkurse pradžios iki 2026 m. kovo 3 d. (įskaitant teisę išduoti sublicencijas kitoms „Sony“ grupės įmonėms). Visų pirma, dalyvis pripažįsta ir sutinka, kad pateiktos nuotraukos gali būti skelbiamos „Sony Group“ svetainėse ir socialinių tinklų paskyrose ir kad „Sony“ gali redaguoti arba keisti nuotraukas (pvz., apkarpyti arba pridėti paveikslėlį, muzikos įrašą arba garso efektus). Dėl bet kokio kito nuotraukų naudojimo bus susitarta su dalyviu. Dalyvis garantuoja, kad turi teises, būtinas norint suteikti licenciją, nurodytą šiame punkte. Dalyvis sutinka atsisakyti visų neturtinių teisių į pateiktų nuotraukų naudojimą.
 1. „Sony“ neprisiima jokios atsakomybės už pateiktų ir paskelbtų nuotraukų naudojimą, o už bet kokių su pateiktomis nuotraukomis susijusių ginčų su trečiosiomis šalimis sprendimą bus atsakingas tik dalyvis, kuris juos spręs savo sąskaita. Dalyvis sutinka atleisti „Sony“, jos pavaldžias bendroves, direktorius, darbuotojus ir agentus nuo atsakomybės ir nuostolių atlyginimo dėl bet kokių skundų, žalos, nuostolių, mokesčių ir išlaidų, atsirandančių dėl jo (jos) dalyvavimo šiame Konkurse, įskaitant „Sony“ pateiktų nuotraukų naudojimą ir dalyvio prizų priėmimą arba naudojimą.
 1. „Sony“ neteikia jokių aiškiai išreikštų ar numanomų pareiškimų ar garantijų, susijusių su šiuo Konkursu arba prizais, išskyrus šiose sąlygose pateiktus pareiškimus. „Sony“ nėra atsakinga už jokias technines klaidas ar „Instagram“ platformos klaidas, dėl kurių dalyvis negali dalyvauti Konkurse arba gauti ar siųsti tiesioginių žinučių. „Sony“ nesiekia išvengti atsakomybės mirties ar asmens sužalojimo atveju, jei tai įvyksta dėl jos aplaidumo.
 1. Asmeninė dalyvių informacija bus apdorojama laikantis „Sony“ privatumo politikos ir bus naudojama tik šio Konkurso administravimo ir viešumo tikslais, įskaitant su Konkursu susijusias komunikacijas, konkursui pateiktų nuotraukų tvarkymą, prizų išsiuntimą, laimėtojų demonstravimą, „Sony“ rinkodaros ir reklamos veiklas bei su šiomis veiklomis susijusiais tikslais. „Sony“ gali publikuoti laimėjusių konkursantų vardą ir pavardę, šalį bei fotoaparato informaciją, nebent nesutinkate su tokios informacijos publikavimu.
 1. Konkursui pasibaigus, visa dalyvių pateikta asmeninė informacija bus sunaikinta arba ištrinta, išskyrus prizų laimėtojų ir dalyvių, kurių nuotraukos bus naudojamos.
 1. Jei „Sony“ nepavyks užtikrinti šių taisyklių ar sąlygų laikymosi, dalyvis nuo jų vis tiek neatleidžiamas.
 1. Jei dalyvio gyvenamosios šalies vietos įstatymais nenumatyta kitaip, Konkursas, įskaitant dalyvavimo jame reikalavimus ir šias sąlygas, yra reglamentuojamas Anglijos įstatymų, ir bet kokie ginčai bus sprendžiami Anglijos ir Velso teismų jurisdikcijoje.

 

 

Ankstesnių konkursų nugalėtojai

Prisijunkite, kad gautumėte „α Universe“ naujienlaiškį

Sveikiname! Sėkmingai užsiprenumeravote „α Universe“ naujienlaiškį

Įveskite tinkamą el. pašto adresą

Atsiprašome! Įvyko netikėta klaida

Sveikiname! Jūs sėkmingai užsiprenumeravote