„α Universe“ naminių gyvūnėlių portretų konkursas
Tobuli naminių gyvūnėlių portretai
Tobuli naminių gyvūnėlių portretai 

Daugeliui iš mūsų pasisekė, kad turime naminius gyvūnėlius, o šie pūkuoti draugai, su kuriais dalijamės savo namais, gali tapti puikiais fotomodeliais. Apdovanojimą pelniusi „Sony“ akių aptikimo realiuoju laiku AF technologija fotografuojant gyvūnus veikia taip pat, kaip ir fotografuojant žmones, todėl lengva užfiksuoti neįtikėtinus naminių gyvūnėlių portretus.

Dalyvaukite šiame konkurse pasidalydami savo auginamo gyvūno nuotraukomis „Instagram“ tinkle. Konkurse gali dalyvauti nuotraukos, paskelbtos „Instagram“ tinkle nuo 2020 m. gegužės 1 d. iki 2020 m. birželio 14 d.

Fotografijos ekspertų žiuri išrinks tris nugalėjusias nuotraukas, kurios bus apdovanotos prizais:

• I-oji vieta – „Alpha 6600“ ir E 18–135 mm f/3.5–5.6 OSS rinkiniu ARBA „Alpha 7 III“ fotoaparatu (laimėtojas gali rinktis);
• II-oji vieta – FE 85 mm f/1.8 objektyvu;
• III-ioji vieta – „RX100 V“ fotoaparatu.

Konkurse dalyvaujančios nuotraukos bus vertinamos pagal kūrybingumą, originalumą ir vizualinį / emocinį nuotraukos poveikį, o laimėjusios fotografijos bus paskelbtos „α Universe“ svetainėje ir socialinių tinklų kanalais. 

*Jei naudojamas „α7R III“ / „α7 III“ fotoaparatas, reikalinga 3.0 arba naujesnė programinės įrangos versija, jei naudojamas „α9“, reikalinga 6.0 arba naujesnė versija, o jei naudojamas „α6400“, reikalinga 2.0 arba naujesnė versija. Išsami informacija pateikta „Sony“ palaikymo puslapyje. 

Sąlygos

PREKIŲ ĮSIGYTI NEREIKIA

1. „Sony α Universe“ naminių gyvūnėlių fotografijų konkursą, vykstantį „Instagram“ tinkle, (toliau – Konkursas) remia „Sony Europe B.V.“, įsikūrusi adresu The Heights, Brooklands, Weybridge, Surrey, KT13 0XW, Jungtinė Karalystė, (toliau – „Sony“). „Instagram“ tinklas jokiais būdais nefinansuoja, neremia ir neadministruoja Konkurso ir nėra su juo susijęs. Tokiu būdu „Instagram“ yra visiškai atleidžiamas nuo bet kokių įsipareigojimų kiekvienam šio Konkurso dalyviui.

2. Konkurse gali dalyvauti vyresni nei 18 m. asmenys, turintys asmeninę „Instagram“ paskyrą ir gyvenantys Vokietijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Italijoje, Ispanijoje, Nyderlanduose, Šveicarijoje, Lenkijoje, Norvegijoje, Austrijoje, Švedijoje, Belgijoje, Danijoje, Portugalijoje, Suomijoje, Graikijoje, Rumunijoje, Estijoje, Lietuvoje, Latvijoje, Vengrijoje, Bulgarijoje, Airijoje, Čekijos Respublikoje, Kroatijoje, Slovėnijoje, Slovakijoje ir Turkijoje (toliau – Konkurse dalyvaujančios šalys). „Sony“ grupės įmonių darbuotojai ir jų šeimos nariai Konkurse dalyvauti negali.

3. Konkursas prasidės 2020 m. Gegužės 1 d. Ir baigsis 2020 m. Birželio 14 d., Vidurnaktį („Konkurso laikotarpis“)

4. Norėdami patekti į konkursą, turite atlikti šiuos veiksmus:

1 žingsnis: sekite @ alphauniversebysony.eu „Instagram“ paskyrą.
2 veiksmas: įkelkite į „Instagram“ paskyrą nuotrauką, kurią asmeniškai padarėte naudodamiesi „Sony Alpha“ serijos arba „RX“ serijos kamera, ir pridėkite šią nuorodą, priklausomai nuo jūsų gyvenamosios šalies:

Galiojantys šalies žymekliai:

Vokietija: #AlphaPetDE
JK: #AlphaPetUK
Prancūzija: #AlphaPetFR
Italija: #AlphaPetIT
Ispanija: #AlphaPetES
Nyderlandai: #AlphaPetNL
Šveicarija: #AlphaPetCH
Lenkija: #AlphaPetPL
Norvegija: #AlphaPetNO
Austrija: #AlphaPetAT
Švedija: #AlphaPetSE
Belgija: #AlphaPetBE
Danija: #AlphaPetDK
Portugalija: #AlphaPetPT
Suomija: #AlphaPetFI
Graikija: #AlphaPetGR
Rumunija: #AlphaPetRO
Estija: #AlphaPetEE
Lietuva: #AlphaPetLT
Latvija: #AlphaPetLV
Vengrija: #AlphaPetHU
Bulgarija: #AlphaPetBG
Airija: #AlphaPetIE
Čekijos Respublika: #AlphaPetCZ
Kroatija: #AlphaPetHR
Slovėnija: #AlphaPetSI
Slovakija: #AlphaPetSK
Turkija: #AlphaPetTR


5. Pateiktos nuotraukos turi būti padarytos naudojant „Sony Alpha“ serijos arba „RX“ serijos kamerą. Norint dalyvauti konkurse, jūsų „Instagram“ paskyra turi būti nustatyta viešai. Paskelbta jūsų nuotrauka turi likti jūsų „Instagram“ paskyroje iki konkurso laikotarpio pabaigos, nurodyto aukščiau 3 skyriuje, kitaip jūsų įrašas nebus patvirtintas.

6. Pateikę nuotraukas pagal 4 dalyje nurodytas sąlygas ir dalyvaudami Konkurse dalyviai bus laikomi sutikę su Konkurso taisyklėmis ir šiomis sąlygomis bei jų susaistyti. Bet kokios papildomos dalyvavimo konkurse instrukcijos, kurias „Sony“ paskelbs šiame tinklalapyje arba @alphauniversebysony.eu „Instagram“ paskyroje taps Konkurso taisyklių dalimi.

7. Remiantis 9 dalyje pateiktomis nuostatomis, nuotraukos turi atitikti naminių gyvūnėlių fotografijų stilių, kuriame atsispindi „Sony Alpha“ arba RX fotoaparato techninės ypatybės. Dalyvaujančių nuotraukų skaičius nėra ribojamas, tačiau kiekviena fotografija turi būti unikali ir atitikti šias sąlygas.

8. Konkurse gali dalyvauti vaizdų redagavimo programine įranga ar atitinkamomis programomis modifikuotos nuotraukos. Dalyvis užtikrina, kad nuotrauka buvo patobulinta naudojant legaliai įsigytą programinę įrangą.

9. Dalyviams draudžiama žymėti arba pateikti šmeižikišką, užgaulią, nepadorią, pornografinę, šventvagišką, grasinančią ar neteisėtą medžiagą (tai taikoma ir nuotraukoms, ir bet kokiems susijusiems komentarams / žymėms) arba bet kokią medžiagą, kuri gali būti laikoma kriminaliniu nusikaltimu arba už kurią gali būti taikoma civilinė atsakomybė, arba kuri skatina tokius veiksmus ar kitaip pažeidžia kurį nors teisės aktą ar „Instagram“ naudojimo sąlygas. Dalyviai negali pateikti nuotraukų, kuriose yra vandens ženklų, nuorodų į nuotraukos šaltinį ar kokių nors trečiųjų šalių prekės ženklų.


10. „Sony“ peržiūrės visas reikalavimus atitinkančias nuotraukas, kurios buvo pateiktos „Instagram“ tinkle Konkurso laikotarpiu, ir vertins jas savo nuožiūra atsižvelgdama į kūrybingumo, originalumo ir vizualinio / emocinio nuotraukos poveikio lygį. Galutinį konkurse dalyvaujančių fotografijų sąrašą „Sony“ atrinks vadovaudamasi anksčiau išvardytais kriterijais, o galutinį sprendimą dėl laimėjusių nuotraukų priims nepriklausoma fotografijos ekspertų žiuri, kurios sprendimai bus galutiniai ir įpareigojantys.

11. Su dalyviu, kurio nuotrauka bus išrinkta kaip laimėjusi, bus susisiekta „Instagram Direct“ sistemoje iš @alphauniversebysony.eu „Instagram“ paskyros. Dalyvis turės pateikti EXIF duomenis, susijusius su atrinkta nuotrauka, kurie parodys, kad nuotrauka atitinka konkurso reikalavimus. Tada „Sony“ susisieks su galimu laimėtoju el. paštu ir pateiks instrukcijas, kaip atsiimti prizą. Jei galimas laimėtojas neatsakys į pradinę „Instagram Direct“ žinutę per penkias (5) dienas, nesilaikys joje pateiktų nurodymų, arba jei duomenys parodys, kad nuotrauka neatitinka šių sąlygų, dalyvis negalės gauti prizo, ir bus išrinktas kitas laimėtojas. Bus susisiekta su daugiausia trimis (3) papildomais laimėtojais.

12. Fotografijos ekspertų komisija išrinks tris laimėtus vaizdus, ​​o prizai yra šie:

1. Vieta: Alpha 6600 + E 18-135mm f / 3.5-5.6 OSS rinkinys ARBA Alpha 7 III korpusas (laimėtojas gali pasirinkti)
2. Vieta: FE 85 mm f / 1,8 objektyvas
3. Vieta: RX100 V

13. Prizų negalima iškeisti į grynuosius pinigus ar kreditą. Jų negalima išmainyti ar perduoti kitiems. Jei dėl kokių nors priežasčių prizo negalima gauti, „Sony“ pasilieka teisę pateikti pakaitinį tokios pačios vertės prizą.

14. Laimėtojas bus atsakingas už visus su prizo (-ų) gavimu susijusius individualius mokestinius įsipareigojimus, ir priimdami prizus laimėtojai sutinka atleisti „Sony“ nuo bet kokio tokio įsipareigojimo.

15. Su laimėtojais bus susisiekta iš @alphauniversebysony.eu „Instagram“ paskyros iki 2020 m. birželio pabaigos, o prizai bus išsiųsti iki 2020 m. liepos pabaigos (siuntimo mokestis laimėtojui taikomas nebus). Prizai bus siunčiami tik tais adresais, kurie yra 2 dalyje nurodytose Konkurse dalyvaujančiose šalyse.

16. Pateikdamas nuotraukas Konkursui dalyvis užtikrina, kad (1) nuotraukos visiškai atitinka konkurso taisykles ir šias sąlygas; (2) nuotraukos yra originalios, užfiksuotos dalyvio „Sony Alpha“ arba RX serijos fotoaparatu; (3) dalyviui priklauso visos teisės į nuotrauką (-as) (įskaitant autoriaus) ir (4) nuotraukos nepažeidžia jokios trečiosios šalies teisių (įskaitant viešumo, privatumo ar bet kokios kitos lygiavertės asmens teisės), ir yra gautas leidimas naudoti bet kurio asmens, esančio bet kurioje iš pateiktų nuotraukų, leidimas naudoti jo atvaizdą. Dalyvis pripažįsta, kad nuotraukų iš trečiųjų šalių šaltinių (įskaitant, pavyzdžiui, kitas interneto svetaines ar tinklaraščius) pateikimas yra draudžiamas, ir tokių nuotraukų naudojimas be leidimo gali būti laikomas autoriaus teisių pažeidimu.

17. Jei „Sony“ pagrįstai nustatys, kad buvo pažeisti dalyvavimo konkurse reikalavimai, šios sąlygos arba viešoji tvarka ir moralė, dalyviai gali būti pašalinti iš konkurso arba prizai anuliuoti.

18. Dalyvis suteikia „Sony“ neatšaukiamą, neišimtinę ir nemokamą licenciją kopijuoti, modifikuoti, redaguoti, pritaikyti, publikuoti, atkurti, rodyti, platinti ar kitaip naudoti pateiktas nuotraukas bet kurioje Europos internetinėje laikmenoje per laikotarpį po įėjimo konkurse iki 2022 m. birželio 14 d. (įskaitant teisę sublicencijuoti kitoms „Sony“ grupės įmonėms). Visų pirma, dalyvis pripažįsta ir sutinka, kad pateiktos nuotraukos gali būti paskelbtos „Sony Group“ svetainėse ir socialinės žiniasklaidos paskyrose ir kad „Sony“ gali taisyti ar keisti nuotraukas (pvz., Apkarpyti arba pridėti paveikslėlį, muziką ar garso efektus). Dėl bet kokio kito nuotraukų naudojimo susitariama su dalyviu. Dalyvis garantuoja, kad jis turi teises, būtinas išduoti licenciją, nurodytą šiame punkte. Dalyvis sutinka atsisakyti visų moralinių teisių į pateiktų nuotraukų naudojimą.

19. „Sony“ neprisiima jokios atsakomybės už pateiktų ir paskelbtų nuotraukų naudojimą, o už bet kokių su pateiktomis nuotraukomis susijusių ginčų su trečiosiomis šalimis sprendimą bus atsakingas tik dalyvis, kuris juos spręs savo sąskaita. Dalyvis sutinka atleisti „Sony“, jos pavaldžias bendroves, direktorius, darbuotojus ir agentus nuo atsakomybės ir nuostolių atlyginimo dėl bet kokių skundų, žalos, nuostolių, mokesčių ir išlaidų, atsirandančių dėl jo (jos) dalyvavimo šiame Konkurse, įskaitant „Sony“ pateiktų nuotraukų naudojimą ir dalyvio prizų priėmimą arba naudojimą.

20. „Sony“ neteikia jokių aiškiai išreikštų ar numanomų pareiškimų ar garantijų, susijusių su šiuo Konkursu arba prizais, išskyrus šiose sąlygose pateiktus pareiškimus. „Sony“ nėra atsakinga už jokias technines klaidas ar „Instagram“ platformos klaidas, dėl kurių dalyvis negali dalyvauti Konkurse arba gauti ar siųsti tiesioginių žinučių. „Sony“ nesiekia išvengti atsakomybės mirties ar asmens sužalojimo atveju, jei tai įvyko dėl jos aplaidumo.

21. Dalyvių asmeninė informacija bus tvarkoma vadovaujantis „Sony“ privatumo politika, kurią galima rasti https://www.sony.lt/eu/pages/privacy/lt_LT/privacy_overview.html, ir ji bus naudojama tik tam tikslui. Konkurso administravimas ir viešinimas, įskaitant ryšius, susijusius su konkursu, įrašų tvarkymą, prizų siuntimą, laimėtų darbų demonstravimą, „Sony“ rinkodaros ir reklaminę veiklą bei su šia veikla susijusius tikslus. Norėdami laimėti įrašus, „Sony“ gali paskelbti jūsų vardą, šalį ir fotoaparato informaciją, nebent jūs prieštaraujate, kad tokia informacija būtų skelbiama.

22. Konkursui pasibaigus, visa dalyvių pateikta asmeninė informacija bus sunaikinta arba ištrinta, išskyrus prizų laimėtojų ir dalyvių, kurių nuotraukos bus naudojamos.

23. „Sony“ nepavykus užtikrinti kurių nors iš šių taisyklių ar sąlygų laikymosi, tai nelaikoma atleidimu jų laikymosi.

24. Jei dalyvio gyvenamosios šalies vietos įstatymais nenumatyta kitaip, Konkursas, įskaitant dalyvavimo jame reikalavimus ir šias sąlygas, yra reglamentuojamas Anglijos įstatymų, ir bet kokie ginčai bus sprendžiami Anglijos ir Velso teismų jurisdikcijoje.