ranka laiko „Alpha 7“

Švenčiame „Alpha“ neveidrodinių viso kadro fotoaparatų 10 metų sukaktį

2013 m. spalio mėn. buvo paskelbta apie originalius „Alpha 7“ ir 7R fotoaparatus

Prieš dešimtmetį fotografijos rinka buvo padalinta į DSLR modelius su viso kadro jutikliais ir mažus neveidrodinius fotoaparatus su mažesniais APS-C jutikliais, tačiau 2013 m. spalio 16 d. viskas pasikeitė. „Alpha 7“ ir „Alpha 7R“ turėjo viso kadro jutiklius, be to, pasižymėjo puikiomis techninėmis savybėmis, įskaitant išskirtinį ISO veikimą iki 25 600, 5 k./sek. nuolatinį fotografavimą ir itin greitą hibridinę fazės ir kontrasto aptikimo AF sistemą. Pirmą kartą fotografai (ir filmuotojai) galėjo gauti tokią pačią kokybę, kokią buvo įpratę matyti su DSLR fotoaparatais, bet naudodami mažesnį ir lengvesnį fotoaparatą.

 

 

 

„Alpha“ serija vis labiau stiprėja

Šie du pirmieji modeliai tapo nuolatinės „Alpha“ serijos evoliucijos pradžia. Mažiau nei po metų buvo pristatyta „S“ versija, siūlanti filmuotojams iki tol negirdėtas galimybes filmuoti esant prastam apšvietimui ir didelio ISO nustatymams, taip pat filmuoti 4K vaizdo įrašus. Kitais metais į „Alpha 7R II“ buvo įrengtas pirmasis pasaulyje galinio apšvietimo viso kadro jutiklis su įspūdinga 42,4 megapikselio raiška.

Dėl pažangių technologijų populiarėjant „Alpha“ serijai, mūsų fotoaparatų skyrius Tokijuje ir toliau siekė tobulėti ir siekti anksčiau neįmanomų dalykų. „Alpha 9“ (2017 m.) buvo pirmasis fotoaparatas, siūlantis nuolatinį tylų fotografavimą be užtemdymo neįtikėtinu 20 kadrų per sekundę greičiu ir suteikiantis sporto fotografams konkurencinį pranašumą prieš kolegas, fotografuojančius DSLR fotoaparatais.

 

„Alpha“ viso kadro fotoaparatų infografikas

 

 

Kas bus toliau?

Su kiekvieno naujo modelio pristatymu „Alpha“ viso kadro fotoaparatų serija vis tobulėjo ir tapo, daugelio nuomone, auksiniu nuotraukų ir vaizdo įrašų meistriškumo standartu. Mes tikime naujovėmis ir neketiname užmigti ant laurų ateinantį dešimtmetį ar net po jo. Yra nuostabių turinio kūrėjų, ir mes didžiuojamės, kad kai kurie, geriausieji pasaulyje, naudoja „Alpha“ fotoaparatus, padedančius įgyvendinti jų svajones.

 

 

Pastarojo dešimtmečio „Alpha“ nuotraukos

Padedami savo neįtikėtinų vaizdo kūrimo ambasadorių ir kūrėjų, atrinkome keletą mėgstamiausių nuotraukų, padarytų „Sony“ viso kadro neveidrodiniais „Alpha“ fotoaparatais per pastaruosius 10 metų. Tikimės, kad jums patiks vartyti šią knygą taip pat, kaip ir mums patiko ją rengti.

atversta „Sony Alpha“ jubiliejinė vartymo formato knyga
Peržiūrėti knygą

 

 

Naujausias „Alpha“ viso kadro fotoaparatų asortimentas

Prisijunkite, kad gautumėte „α Universe“ naujienlaiškį

Sveikiname! Sėkmingai užsiprenumeravote „α Universe“ naujienlaiškį

Įveskite tinkamą el. pašto adresą

Atsiprašome! Įvyko netikėta klaida

Sveikiname! Jūs sėkmingai užsiprenumeravote