home

Naujienos ir įspėjimai

„Sony 4K Android TV“ programinės aparatinės įrangos naujinimo prieinamumas (2016 m. modeliams) XD75, XD70, XD83, XD80, SD80 ir ZD9 - 2016 m. lapkričio 30 d.

2016 m. lapkričio 30 d.

Su džiaugsmu pranešame, kad naująjį programinės aparatinės įrangos naujinimą (6.0614 versija) galėsite atsisiųsti tiesiai į televizorių 2016 m. m. lapkričio 30 d.

Svarbiausia informacija:

  • Pagerina jūsų televizoriaus veikimą

Be to, šią programinę aparatinę įrangą taip pat bus galima įdiegti naudojant USB atmintuką - atsisiųskite iš mūsų pagalbos svetainės.

"Sony" visada atsižvelgia į klientų atsiliepimus ir pagal juos vykdo naujinimo ir bendros gaminio kokybės gerinimo procesus.

 

Padėkite mums pagerinti savo palaikymą

Mes visuomet siekiame pagerinti jums teikiamas palaikymo paslaugas. Informuokite mus apie savo patirtį - naudokite toliau esantį slankiklį ir pasakykite, kiek jums buvo naudinga šio puslapio informacija:

nenaudinganaudinga
Pasakykite mums
Ar norėtumėte pridėti komentarų?

Turėkite omenyje, kad tai nėra kontaktinė forma, todėl negalėsime atsakyti, net jei nurodysite telefoną ar el. pašto adresą. Norėdami susisiekti su "Sony", žr. kontaktų skyrių.

Pateikite savo atsiliepimą

Simb. liko: 140

Dėkojame už Jūsų vertingus atsiliepimus

Šis turinys reguliariai peržiūrimas, kad galėtumėme nuolat gerinti savo veiklą.

Produktų palaikymas
Nepavyksta rasti tai, ko reikia?
Produktų palaikymas

Apsilankykite internetiniuose bendruomenės puslapiuose, kuriuose pateikti „Sony“ gaminių naudotojų atsakymai, arba susisiekite su mumis

Gaukite pagalbos iš bendruomenėsRasti palaikymo kontaktinę informaciją